Опитування

Який би Ви підтримали напрямок проекту впровадження ІТ та мобільних технологій для покращення життєдіяльності міської інфраструктури населення, в рамках концепції «Розумні міста"

Дивитись результати

Завантаження ... Завантаження ...

Архіви новин

Електронні петиції

Електронні петиції

Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Надвірнянські ресурси

Надвірнянська районна рада Надвірнянська районна державна адміністрація Відділ освіти Надвірнянської РДА

Гарячі телефони

КП «Надвірнянський житловик»

черговий - 26275

КП "Надвірнаводоканал"

диспетчер (робочі дні 8.00-17.00) - 29067

оператор водозабору (цілодобово) - 28474, 0673448010

черговий (вихідні та святкові дні) - 79806

Безпечне місто

Оголошення

Актуальне відео

Надвірна – шлях до Карпат

Стерилізаційний пункт у дії

Капремонт системи водовідведення на Ломоносова, 5

Міський голова про зустріч з керівництвом ПАТ “Укрнафта”

Вирішення питання поводження з побутовими відходами

Переможці Бюджету участі 2018

Безпека в місті

Відеозвіт міського голови Зіновія Андрійовича та Надвірнянської міської ради за 2017 рік

 

 

 

Відеоархів

Децентралізація влади

21.07.2017

Громадські слухання проектів детальних планів територій (21.08.2017 року)

           Надвірнянська міська рада повідомляє про початок процедури громадських слухань проектів детальних планів території в м. Надвірна відповідно до порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011 р. № 555.             

           Детальний план території після затвердження є основним документом, який регламентує розміщення житла, будівництво установ освіти, охорони здоров’я, підприємств обслуговування, відведення земельних ділянок, будівництво та благоустрій територій, прокладку інженерних мереж, трасування вулиць тощо.         

            Відповідно до частини шостої статті 21. Закону України “Про регулювання містобудівної діяльності” пропозиції надаються громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по-батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил. 
            Пропозиції громадськості мають бути обґрунтовані в межах відповідних законодавчих та нормативно-правових актів, будівельних норм, державних стандартів і правил та надаватися у місячний строк з моменту публікації повідомлення про початок громадських слухань.
            Пропозиції, надані після встановленого строку, не розглядаються.
Пропозиції до проектів містобудівної документації на місцевому рівні мають право надавати:
– повнолітні дієздатні фізичні особи, які проживають на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні;
– юридичні особи, об’єкти нерухомого майна яких розташовані на території, для якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні;
– власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої розробляється документація, та на суміжній з нею;
– представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на відповідну територію;
– народні депутати України, депутати відповідних місцевих рад.
            Із графічними та текстовими матеріалами містобудівної документації можна  ознайомитися у відділі містобудування та архітектури на офіційній Інтернет-сторінці Надвірнянської міської ради.

            Громадські слухання щодо обговорення даних проектів відбудуться в залі засідань міської ради о 15 год. 21.08.2017р.

             Пропозиції подавати у письмовому вигляді до відділу містобудування та архітектури за адресою: 78405, м. Надвірна. вул. Мазепи, 29 в термін – 1 місяць з моменту публікації оголошення у засобах масової інформації.

             Проекти детальних планів територій для обговорення:

–  детальний план території забудови земельної ділянки площею 0,0042га для будівництва та обслуговування індивідуального гаражу на вул. Рамішвілі.

(розробник: ФОП Петришин І.С., сертифікат №003400);

детальний план території забудови земельної ділянки площею 0,0045га для будівництва та обслуговування індивідуального гаражу на вул.В.Великого проїзд 5, ділянка 34.
(розробник: ФОП Петришин І.С., сертифікат №003400);

детальний план території забудови земельної ділянки площею 1,3707га для обслуговування багатоквартирного будинку №87а по вул. Соборна.

(розробник:  ФОП Петришин І.С., сертифікат №003400);

детальний план території земельної ділянки площею 0,0215га для реконструкції будівлі котельні під заклад громадського харчування – піцерію з вбудованим приміщенням магазину по вул. Сірика, 27а.

(розробник: ФОП Мартинюк В.В., сертифікат №003716);

детальний план території земельної ділянки площею 0,0820га для будівництва та обслуговування індивідуального житлового будинку по вул. Коцюбинського.

(розробник: ПП «ІНТЕРДИЗАЙН» Богословець І.М., сертифікат №003278.

Вверх