Опитування

Який би Ви підтримали напрямок проекту впровадження ІТ та мобільних технологій для покращення життєдіяльності міської інфраструктури населення, в рамках концепції «Розумні міста"

Дивитись результати

Loading ... Loading ...

Архіви новин

Електронні петиції

Електронні петиції

Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Асоціація міст України

Надвірнянські ресурси

Надвірнянська районна рада Надвірнянська районна державна адміністрація Відділ освіти Надвірнянської РДА

Гарячі телефони

КП «Надвірнянський житловик»

черговий - 26275

КП "Надвірнаводоканал"

диспетчер (робочі дні 8.00-17.00) - 29067

оператор водозабору (цілодобово) - 28474, 0673448010

черговий (вихідні та святкові дні) - 79806

КП "Надвірнакомунсервіс"

22248

робочі дні (8.00 - 17.00)

Безпечне місто

Оголошення

Актуальне відео

Надвірна – шлях до Карпат

Стерилізаційний пункт у дії

Капремонт системи водовідведення на Ломоносова, 5

Міський голова про зустріч з керівництвом ПАТ “Укрнафта”

Вирішення питання поводження з побутовими відходами

Переможці Бюджету участі 2018

Безпека в місті

Відеозвіт міського голови Зіновія Андрійовича та Надвірнянської міської ради за 2017 рік

 

 

 

Відеоархів

Децентралізація влади

ТРК “Надвірна”

18 грудня 1991 року видано свідоцтво про реєстрацію засобу масової інформації, який мав назву телекомпанія «Надвірна – ТБ». Засновником стала міська рада. Першим директором – Василь Скрипничук. Зйомки програм починали з чорно-білої відеокамери орендованої в Надвірнянській ЗОШ №1, яка використовувалась на уроках фізики. Першими працівниками телекомпанії «Надвірна – ТБ» стали крім Василя Скрипничука – Богдан Климковецький, інженер, та Ігор Клюфінський, оператор.
Після Василя Скрипничука директором став Богдан Олійник, який пропрацював в телекомпанії більше двох років. За час його керівництва Надвірнянською міською радою було виділено кошти на придбання апаратури. На цьому обладнанні телебачення пропрацювало понад 10 років. Тоді ж було розширено штат працівників. За період з 1991 по 1996 роки виходили такі передачі: «Гість студії», «Барометр здоров’я», «Новини» та інші. В 1997 році з ініціативи покійного отця-мітрата Григорія Сімкайла була започаткована християнсько-релігійна передача «Сіль землі», що виходить до сьогодні.
В 1994 – 1995 роках Надвірнянське телебачення почало співпрацювати з центральним каналом «Уніка – ТБ» для новин «Вікна», поїздом працівники телебачення передавали сюжети до Києва. В середньому 2 – 3 сюжети в тиждень виходило на всеукраїнському каналі. В цей час стартувала співпраця і з обласним телеканалом «402». Готовий матеріал передавався до Івано-Франківська автобусом.
Восени 1996 року співзасновником телекомпанії «Надвірна-ТБ» стала Надвірнянська районна рада, а Богдана Климковецького затвердили на посаді директора.
Цього ж 1996 року було створено районне радіо «Синьо-жовта хвиля», яку очолила Світлана Штієнко.
Знаковий період для місцевої телекомпанії відбувся в 2003 році – коли об’єднались телекомпанія «Надвірна – ТБ» та районне проводове радіо «Синьо-жовта хвиля» – нова структура отримала назву ТРК «Надвірна».
Працівники телерадіокомпанії є переможцями та лауреатами різноманітних всеукраїнських та міжнародних фестивалів, конкурсів.
В 2011 році Національна рада з питань телебачення та радіомовлення прийняла рішення про перехід на новий телевізійний формат – цифрове мовлення. З ініціативи ТРК «Надвірна» 5 місцевих мовників об’єдналися навколо телекомпанії РАІ, для мовлення в цифрі на всю область. Того ж 2011 року була отримана ліцензія на цифрове мовлення, що дало можливість транслювати місцеві телепередачі на всю область.

Статут ТРК “Надвірна”

ТРК “Надвірна” в You Tube

Вверх