Опитування

Який би Ви підтримали напрямок проекту впровадження ІТ та мобільних технологій для покращення життєдіяльності міської інфраструктури населення, в рамках концепції «Розумні міста"

Дивитись результати

Завантаження ... Завантаження ...

Архіви новин

Електронні петиції

Електронні петиції

Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Надвірнянські ресурси

Надвірнянська районна рада Надвірнянська районна державна адміністрація Відділ освіти Надвірнянської РДА

Гарячі телефони

КП «Надвірнянський житловик»

черговий - 26275

КП "Надвірнаводоканал"

диспетчер (робочі дні 8.00-17.00) - 29067

оператор водозабору (цілодобово) - 28474, 0673448010

черговий (вихідні та святкові дні) - 79806

Безпечне місто

Оголошення

Актуальне відео

Надвірна – шлях до Карпат

Стерилізаційний пункт у дії

Капремонт системи водовідведення на Ломоносова, 5

Міський голова про зустріч з керівництвом ПАТ “Укрнафта”

Вирішення питання поводження з побутовими відходами

Переможці Бюджету участі 2018

Безпека в місті

Відеозвіт міського голови Зіновія Андрійовича та Надвірнянської міської ради за 2017 рік

 

 

 

Відеоархів

Децентралізація влади

Апарат міської ради

Інформація

про працівників Надвірнянської міської ради

 

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

№ телефону

Посада й місце роботи

1.

Андрійович Зіновій Мирославович

23024

Міський голова

2.

Йосипенко Олег Володимирович

23677

Перший заступник міського голови

3.

Василенко Василь Васильович

22192

Заступник міського голови

4.

Пекарський Тарас Миколайович

25540

Секретар міської ради

5.

Антонюк Олег Богданович

26488

Керуючий справами виконавчого комітету

6.

Дем’янчук Ярослав Богданович

22082

Начальник юридичного відділу

7.

Збіглей Ольга Петрівна

29078

Начальник управління бухгалтерського обліку та звітності (головний бухгалтер)

8.

Хлопан Лілія Василівна

 

22430

Провідний спеціаліст -землевпорядник

9.

Кантор Світлана Ярославівна

22430

Начальник відділу містобудування та архітектури

10.

Семеген Оксана Йосипівна

26488

Начальник організаційного відділу

 

11.

Шаніна Лілія Степанівна

26165

Начальник відділу реєстраційної служби

12.

Яворська Галина Ярославівна

26488

Спеціаліст І категорії організаційного відділу

13.

Арич Наталія Онуфріївна

23024

Спеціаліст І категорії організаційного відділу

14.

Стефуняк Оксана Богданівна

 

26488

Спеціаліст І категорії організаційного відділу

15.

Грига Наталія Василівна

25540

Спеціаліст І категорії організаційного відділу

 

16.

Костик Василь Юрійович

26488

Спеціаліст І категорії організаційного відділу (системний адміністратор)

17.

 

Вовчук Ольга Михайлівна (відпустка по догляду за дитиною)

 

23024

Спеціаліст І категорії організаційного відділу

18.

Будзак Марта Миколаївна

22082

Спеціаліст юридичного відділу

19.

Лесик Ольга Григорівна

22082

Спеціаліст юридичного відділу

20.

Буній Тетяна Миронівна

29078

Спеціаліст І категорії  управління бухобліку та звітності

21.

Ціховська Оксана Теодорівна

29078

Спеціаліст І категорії  управління бухобліку та звітності

22.

Іваніщак Мар’яна Святославівна

22430

Спеціаліст відділу містобудування та архітектури

23.

Гринюк Володимир Михайлович

26165

Спеціаліст відділу реєстраційної служби

24.

Вінтоняк Галина Миколаївна

 

Техпрацівниця

25.

Наливайко Богдан Васильович

 

Водій

Вверх