Опитування

Який би Ви підтримали напрямок проекту впровадження ІТ та мобільних технологій для покращення життєдіяльності міської інфраструктури населення, в рамках концепції «Розумні міста"

Дивитись результати

Loading ... Loading ...

Архіви новин

Електронні петиції

Електронні петиції

Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Асоціація міст України

Надвірнянські ресурси

Надвірнянська районна рада Надвірнянська районна державна адміністрація Відділ освіти Надвірнянської РДА

Гарячі телефони

КП «Надвірнянський житловик»

черговий - 26275

КП "Надвірнаводоканал"

диспетчер (робочі дні 8.00-17.00) - 29067

оператор водозабору (цілодобово) - 28474, 0673448010

черговий (вихідні та святкові дні) - 79806

КП "Надвірнакомунсервіс"

22248

робочі дні (8.00 - 17.00)

Безпечне місто

Оголошення

Актуальне відео

Надвірна – шлях до Карпат

Стерилізаційний пункт у дії

Капремонт системи водовідведення на Ломоносова, 5

Міський голова про зустріч з керівництвом ПАТ “Укрнафта”

Вирішення питання поводження з побутовими відходами

Переможці Бюджету участі 2018

Безпека в місті

Відеозвіт міського голови Зіновія Андрійовича та Надвірнянської міської ради за 2017 рік

 

 

 

Відеоархів

Децентралізація влади

Керівництво міської ради

Секретар міської ради – Пекарський Тарас Миколайович

Народився 02.09.1971 року.

Освіта вища:

1993 р. – Чернівецький державний університет ім.Ю.Федьковича.

2002р. – факультет інституту післядипломної освіти Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу.

З 2002 року депутат Надвірнянської міської ради (4 скликання).

З 2010 р. – секретар Надвірнянської міської ради.

2019 р. – виконуючий обов’язків міського голови м.Надвірна.

В разі тимчасової відсутності міського голови здійснює повноваження міського голови, якщо вони не покладені на одного із заступників міського голови. Забезпечує підготовку сесій міської ради і питань, що вносяться на її розгляд, доведення рішень міської ради до виконавців, організовує контроль за їх виконанням. Координує діяльність постійних комісій міської ради, сприяє організації виконання їх рекомендацій. Бере участь у розробці положень, правил та інших нормативно-правових актів, у складанні заходів по виконанню планів соціально-економічного розвитку міста,  складає проекти перспективних і поточних планів роботи міської ради, сприяє їх реалізації. Веде питання соціального захисту громадян міста. Виконує обов’язки начальника штабу цивільної оборони міста. Підписує протоколи та додатки до рішень сесій міської ради, доручення на одержання матеріальних цінностей, акти обстеження матеріально-побутових умов проживання громадян; займається розробленням проекту регламенту роботи міської ради та положення про постійні депутатські комісії.

Перший заступник міського голови – Йосипенко Олег Володимирович

Народився 10.01.1961 року.

Освіта вища:

1984 р. – Львівський лісотехнічний інститут.

2001 р. – заступник міського голови.

Перший заступник міського голови – з 16.11.2006 р.

Веде питання: будівництва об’єктів,дорожно-шляхового господарства на території міста. Координує роботу комунальних служб міста.

Розробляє, здійснює експертизу радипроектів економічного, соціального та перспективного плану розвитку міста; нормативно-правових актів. Координує роботу підприємств міста по ліквідації наслідків аварій і стихійних лих. Пропонує заходи щодо забезпечення розвитку мережі автомобільних шляхів загального користування та їх утримання. Відає водними ресурсами міста, вносить пропозиції про надання у користування водних об’єктів, контролює будівництво і експлуатацію іригаційних  очисних споруд на території міської ради. Здійснює контроль за належною експлуатацією об’єктів комунального господарства міста. Розробляє проекти рішень з питань житлового будівництва, благоустрою, з інших питань комунально-побутового і соціально-культурного обслуговування населення, організовує та контролює їх виконання. Вносить пропозиції і контролює роботу по організації вивозу сміття на території міста. Контролює експлуатацію електричних, водопровідних, каналізаційних, теплових і газових мереж та споруд міста, розглядає і дає висновки щодо планів будівництва зазначених об’єктів підприємствам (об’єднанням), організаціям і установам, які не перебувають у комунальній власності. Пропонує напрями капіталовкладень в розвиток соціальної та комунальної інфраструктури міста. Контролює всі ремонтно-будівельні роботи, які виконуються комунальними службами міста тощо.

Заступник міського голови – Василенко Василь Васильович

Народився 22.04.1965 року.

Освіта вища:

1988 р. – Белгородський сільськогосподарський інститут.

2004 р. – Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу (магістр державнлї служби).

Працює в Надвірнянській міській раді з 1993 року.

Заступник міського голови – з 15.07.1994 р.

Готує матеріали на розгляд виконкому з питань квартирного обліку і надання житла; контролює та забезпечує найбільш ефективне використання приміщень, що знаходиться у комунальній власності міста; здійснює контроль за проведенням приватизації житла;організовує роботу по складанню додаткових списків громадян України, які мають право на одержання приватизаційних паперів. Контролює роботу міських ринків, закладів торгівлі, побутового обслуговування, що знаходяться на території міста, незалежно від форми власності, а також вносить пропозиції щодо покращення їх роботи. Подає пропозиції по впровадженню місцевих податків і зборів, розробляє та проводить  експертизу проектів положень про місцеві податки і збори; розробляє положення про здійснення платного паркування на території міста. Контролює видачу дозволів на здійснення торгівлі.

Керуючий справами міськвиконкому – Антонюк Олег Богданович

Народився 22.12.1974 року.

Освіта вища:

1998 р. – Львівський державний університет ім.І.Франка.

Керуючий справами міськвиконкому – з 01.10.2010 р.

Здійснює загальне керівництво роботою апарату виконавчого комітету, веденням діловодства у виконавчому комітеті міської ради та контролю за виконанням рішень виконкому і розпоряджень міського голови. Організовує підготовку матеріалів на розгляд виконавчого комітету, підписує протоколи засідань виконавчого комітету,  додатки до рішень виконкому. Контролює виконання рішень   виконавчого комітету та розпоряджень міського голови. Розглядає заяви громадян з питань надання одноразової матеріальної допомоги. Веде журнал реєстрації відряджень; готує справи до здачі в державний архів. Бере участь у розробці і виданні довідників та інших посібників, необхідних для роботи виконкому міської ради, положень,правил інших нормативних актів; розробляє та проводить експертизу проектів нормативно-правових актів, що виносяться на розгляд міської ради та її виконавчого комітету

Вверх