Архіви новин

Електронні петиції

Електронні петиції

Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Надвірнянські ресурси

Надвірнянська районна рада Надвірнянська районна державна адміністрація Відділ освіти Надвірнянської РДА

Гарячі телефони

КП «Надвірнянський житловик»

черговий - 26275

КП "Надвірнаводоканал"

диспетчер (робочі дні 8.00-17.00) - 29067

оператор водозабору (цілодобово) - 28474, 0673448010

черговий (вихідні та святкові дні) - 79806

Безпечне місто

Оголошення

Актуальне відео

Відеозвіт міського голови Зіновія Андрійовича та Надвірнянської міської ради за 2017 рік

 

 

Капітальний ремонт вулиці Ярослава Мудрого

Конкурс на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах

Відзначення Дня захисника України та 75-ї річниці створення УПА

Триває реалізація обласного проекту по заміні штучного покриття спортивного майданчика для гри в міні-футбол

 

Визначено переможців в рамках Бюджету участі

Привітання міського голови з Днем міста

Турнір “Карпатська осінь”

Дитячий день міста

Надвірна з висоти пташиного польоту

Відеоархів

Децентралізація влади

01.12.2017

26-а річниця проведення Всеукраїнського референдуму

Сьогодні виповнюється 26 років з дня проведення Всеукраїнського референдуму, на якому український народ переконливою більшістю голосів підтримав Акт проголошення незалежності України і  підтвердив споконвічне бажання українців жити в незалежній демократичній державі. В цей доленосний день Акт проголошення Незалежності України підтвердили 90,32% з тих, що взяли участь у голосуванні. Позитивну відповідь дало населення всіх областей України і Криму, незалежно від їх національного складу. Причинами такої високої політичної активності громадян України стали: сформоване протягом багатьох століть прагнення українського народу до державотворення,  віра народу у свої сили і можливості, розпочатий процес розпаду СРСР. Підсумки референдуму однозначно засвідчили прагнення народу бути повноцінним господарем на власній землі.

Проведення Всеукраїнського референдуму 1 грудня 1991 р. дозволило досягти ще однієї мети – легітимного виходу республіки зі складу радянської федерації. Україна першою з колишніх радянських республік заявила, що вважає стосовно себе Договір про утворення СРСР 1922 р. недійсним і недіючим. Тоді був закладений надійний фундамент суверенності, що дало правові підстави упродовж лише одного місяця визнати Україну як державу 57 країнами світу.

Голосування українців у цей знаменний день стало моментом відновлення української державної незалежності та ознаменувало собою підсумок реалізації одвічних і природних прагнень української нації жити у незалежній соборній державі.

За цих понад два десятиріччя на долю нашої держави випало багато випробувань, одне з яких ми переживаємо сьогодні. Тисячі прикладів героїзму  і відваги, непохитності і жертовного патріотизму є тією високою ціною, яку заплатили і продовжують платити українці за свою державу і незалежність.  Проте події грудня 1991 року вкотре показали всьому світу приклад єдності і неподільності нашого народу у прагненні розбудувати вільну, демократичну, сильну, економічно і духовно багату державу.

 

Вверх