Опитування

Який би Ви підтримали напрямок проекту впровадження ІТ та мобільних технологій для покращення життєдіяльності міської інфраструктури населення, в рамках концепції «Розумні міста"

Дивитись результати

Loading ... Loading ...

Архіви новин

Електронні петиції

Електронні петиції

Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Асоціація міст України

Надвірнянські ресурси

Надвірнянська районна рада Надвірнянська районна державна адміністрація Відділ освіти Надвірнянської РДА

Гарячі телефони

КП «Надвірнянський житловик»

черговий - 26275

КП "Надвірнаводоканал"

диспетчер (робочі дні 8.00-17.00) - 29067

оператор водозабору (цілодобово) - 28474, 0673448010

черговий (вихідні та святкові дні) - 79806

КП "Надвірнакомунсервіс"

22248

робочі дні (8.00 - 17.00)

Безпечне місто

Оголошення

Актуальне відео

Надвірна – шлях до Карпат

Стерилізаційний пункт у дії

Капремонт системи водовідведення на Ломоносова, 5

Міський голова про зустріч з керівництвом ПАТ “Укрнафта”

Вирішення питання поводження з побутовими відходами

Переможці Бюджету участі 2018

Безпека в місті

Відеозвіт міського голови Зіновія Андрійовича та Надвірнянської міської ради за 2017 рік

 

 

 

Відеоархів

Децентралізація влади

29.11.2019

28-а річниця проведення Всеукраїнського референдуму

28 років тому, 1 грудня 1991 року відбулася визначна подія в історії сучасної України – проведення Всеукраїнського референдуму, який підтвердив споконвічне бажання українців жити в незалежній демократичній державі. В цей доленосний день Акт проголошення Незалежності України підтвердили 90,32% з тих, що взяли участь у голосуванні. Тоді був закладений надійний фундамент суверенності, що дало правові підстави упродовж лише одного місяця визнати Україну як державу 57 країнами світу.

Дата 1 грудня 1991 р. назавжди залишиться в історії не лише як подія, що ознаменувала легітимізацію незалежності України, а й як символ остаточного краху радянського тоталітарного режиму. Так, на основі результатів Всеукраїнського референдуму Україна першою з колишніх радянських республік заявила, що вважає стосовно себе Договір про утворення СРСР 1922 р. недійсним і недіючим. А вже 8 грудня 1991 р. Біловезька угода юридично припинила існування колишнього СРСР.

Українці довели світові, що здатні до реальних вчинків, до конкретних кроків задля великого звершення – відродження держави, ім’я якій – Україна. Сьогоднішня знаменна дата – це чергове нагадування про те, що сила України – в єдності, а головною та незаперечною цінністю для всіх нас і нині залишається вільна, неподільна Українська держава. Плекаймо цю ідею загальнонаціональної єдності, повсякчас пам’ятаючи незліченні жертви, принесені на вівтар незалежності України. І нехай безсмертні подвиги Героїв України додають всім нам сили йти накресленим шляхом боротьби до найвищої мети – розквіту і слави Української Самостійної Соборної Держави.

Вверх