Опитування

Який би Ви підтримали напрямок проекту впровадження ІТ та мобільних технологій для покращення життєдіяльності міської інфраструктури населення, в рамках концепції «Розумні міста"

Дивитись результати

Loading ... Loading ...

Архіви новин

Електронні петиції

Електронні петиції

Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Асоціація міст України

Надвірнянські ресурси

Надвірнянська районна рада Надвірнянська районна державна адміністрація Відділ освіти Надвірнянської РДА

Гарячі телефони

КП «Надвірнянський житловик»

черговий - 26275

КП "Надвірнаводоканал"

диспетчер (робочі дні 8.00-17.00) - 29067

оператор водозабору (цілодобово) - 28474, 0673448010

черговий (вихідні та святкові дні) - 79806

КП "Надвірнакомунсервіс"

22248

робочі дні (8.00 - 17.00)

Безпечне місто

Оголошення

Актуальне відео

Надвірна – шлях до Карпат

Стерилізаційний пункт у дії

Капремонт системи водовідведення на Ломоносова, 5

Міський голова про зустріч з керівництвом ПАТ “Укрнафта”

Вирішення питання поводження з побутовими відходами

Переможці Бюджету участі 2018

Безпека в місті

Відеозвіт міського голови Зіновія Андрійовича та Надвірнянської міської ради за 2017 рік

 

 

 

Відеоархів

Децентралізація влади

12.09.2014

Вітання міського голови з Днем міста

425-та осінь у пітьмі війни.

Дорога надвірнянська громадо!

     Знову прийшов вересень на наші пороги із своїм холодним осіннім подихом. Цьогоріч неспокійний, тривожний, загрозливий… На схід України вторгся ворог, який вбиває наших людей і нищить міста. Зараз не час для святкувань, а потрібно спільно стати і захистити Україну від чобота російського агресора та окупанта.Надвірнянці воюють на передніх рубежах і не бояться заглядати смерті в очі під Іловайськом, Маріуполем, Донецьком, Луганськом, Дебальцевим … Багато надвірнянців надають посильну допомогу на фронт, таким чином по шматочку будуючи перемогу над імперією зла.

Ще святкуватиме наша земля і наше місто, коли вдасться прогнати окупанта і стати господарями на своїй землі. Вірилося та були сподівання, що зміни настануть після Революції Гідності, коли вдалося здолати злочинний клан Януковича. Саме з таким прагненням надвірнянці стояли на барикадах і не боялися йти під кулі. Одна стіна впала, та посунула інша, набагато страшніша. Втратили Крим, запалав Схід…

Дорога громадо нашого патріотичного міста! Зуміймо ж стати спільно і відродити славну неньку-Україну – неподільну і святу. Вірю і знаю: скільки би чужинців не топтали наші рідні простори, та ми завжди знаходили сили і давали їм гідну відсіч. Змінюється час, змінюються епохи… Але залишається єдине: завжди є вірні сини і дочки, готові покласти власне життя на вівтар Незалежності. Такими були славні воїни УПА, Січові Стрільці, Герої Небесної Сотні і багато інших. І сьогодні примножують славу України учасники Революції Гідності і бійці антитерористичної операції – наше молоде свідоме покоління.

Висловлюю вдячність і попереднім поколінням надвірнянців, які переживали важкі часи чужинських навал, війн, занепаду, голоду, повеней, долаючи різні біди та скруту в єдності і згуртованості, які зуміли залишити багатий історичний спадок, невичерпну духовну скарбницю, з якої беремо силу і наснагу для творення нашого спільного майбутнього.

З нагоди відзначення Дня міста Надвірна від усієї душі бажаю мирного неба, спокою, злагоди, добробуту і незгасимої віри у те, що наш багатостраждальний український народ здобуде перемогу у війні, зумівши дати гідну відсіч російському агресору.

Слава Україні! Слава рідному місту! Вічна слава Героям!

Зі святом Тебе, завжди квітуча, вічно молода і неповторно красива Надвірно!

Зіновій Андрійович,

Надвірнянський міський голова

Вверх