Архіви новин

Електронні петиції

Електронні петиції

Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Надвірнянські ресурси

Надвірнянська районна рада Надвірнянська районна державна адміністрація Відділ освіти Надвірнянської РДА

Гарячі телефони

КП «Надвірнянський житловик»

черговий - 26275

КП "Надвірнаводоканал"

диспетчер (робочі дні 8.00-17.00) - 29067

оператор водозабору (цілодобово) - 28474, 0673448010

черговий (вихідні та святкові дні) - 79806

Безпечне місто

Оголошення

Актуальне відео

Відеозвіт міського голови Зіновія Андрійовича та Надвірнянської міської ради за 2017 рік

 

 

Капітальний ремонт вулиці Ярослава Мудрого

Конкурс на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах

Відзначення Дня захисника України та 75-ї річниці створення УПА

Триває реалізація обласного проекту по заміні штучного покриття спортивного майданчика для гри в міні-футбол

 

Визначено переможців в рамках Бюджету участі

Привітання міського голови з Днем міста

Турнір “Карпатська осінь”

Дитячий день міста

Надвірна з висоти пташиного польоту

Відеоархів

Децентралізація влади

06.09.2016

9 вересня запрошуємо на дитячий День міста

Шановні краяни!

Дитячий День МістаНапевно, не одному поколінню надвірнянців відомий затишний будинок, який привітно виглядає з-поміж зелені міського парку. У минулому –  Будинок піонерів, районний центр дитячої творчості та національно-патріотичного виховання – тепер, та незмінно ця будівля була і залишається своєрідною територією дитинства. Сюди після уроків день у день поспішають сотні дитей – і аж до вечора Центр гуде, наче вулик. А поспішати є заради чого – на дітей чекає багато гуртків: вокальні, танцювальні, образотворчого мистецтва, бісероплетіння, художньої обробки шкіри, м’якої іграшки, лозоплетіння, виготовлення сувенірів, моделювання та конструювання одягу, перукарського мистецтва, художнього слова, туристсько-краєзнавчі та духовні, «Юні гітаристи» та дитячий духовний хор «Фіміам», клуб старшокласників та «Юний ерудит». Погодьтесь, є з чого вибрати справу до душі. Але це ще не все. Педагоги Центру щиро прагнуть допомогти кожній дитині реалізувати себе, виявити свій талант, задовольнити її інтереси та запити. І це їм вдається: серед вихованців є багато переможців чисельних конкурсів, фестивалів обласного та всеукраїнського рівнів, оглядів художньої самодіяльності.

Гуртки діють як безпосередньо у приміщенні Центру, так і при загальноосвітніх школах району. Головна прерогатива закладу – безкоштовність надання освітніх послуг. Цього року особливу увагу педагогічний колектив приділятиме національно-патріотичному вихованню. При Центрі буде працювати осередок Пласту. Також новинкою буде діяльність клубу  для дітей з особливими освітніми потребами, клубу старшокласників та клубу «Юний ерудит».

09 вересня ц. р. о 13 год. у парку ім. І.Франка Центр влаштовує свято – дитячий День міста, на яке запрошує дітей, їх батьків та всіх бажаючих ознайомитися з його діяльністю. Увазі присутніх буде представлена виставка творчих робіт гуртківців. На охочих будуть чекати майстер-класи керівників гуртків декоративно-прикладного мистецтва. Вихованці вокальних та хореографічних гуртків продемонструють свої таланти у святковому концерті (початок о 15.00 год.). А туристсько-краєзнавчі гуртки влаштують спортивні змагання та розваги. Тож ласкаво просимо завітати до нас на свято!   

 

Вверх