Опитування

Який би Ви підтримали напрямок проекту впровадження ІТ та мобільних технологій для покращення життєдіяльності міської інфраструктури населення, в рамках концепції «Розумні міста"

Дивитись результати

Loading ... Loading ...

Архіви новин

Електронні петиції

Електронні петиції

Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Асоціація міст України

Надвірнянські ресурси

Надвірнянська районна рада Надвірнянська районна державна адміністрація Відділ освіти Надвірнянської РДА

Гарячі телефони

КП «Надвірнянський житловик»

черговий - 26275

КП "Надвірнаводоканал"

диспетчер (робочі дні 8.00-17.00) - 29067

оператор водозабору (цілодобово) - 28474, 0673448010

черговий (вихідні та святкові дні) - 79806

КП "Надвірнакомунсервіс"

22248

робочі дні (8.00 - 17.00)

Безпечне місто

Оголошення

Актуальне відео

Надвірна – шлях до Карпат

Стерилізаційний пункт у дії

Капремонт системи водовідведення на Ломоносова, 5

Міський голова про зустріч з керівництвом ПАТ “Укрнафта”

Вирішення питання поводження з побутовими відходами

Переможці Бюджету участі 2018

Безпека в місті

Відеозвіт міського голови Зіновія Андрійовича та Надвірнянської міської ради за 2017 рік

 

 

 

Відеоархів

Децентралізація влади

11.06.2020

Акція з прибирання замку «Краснодвір» в міському парку

Волонтерська акція з прибирання замку «Краснодвір» в міському парку зібрала представників громадських організацій, творчу та мистецьку громадськість, краєзнавців, громадських активістів та просто небайдужих надвірнянців. Учасники акції прибрали сміття, покосили траву та розчистили територію навколо руїн замку. Під час толоки було залучено спецтехніку комунальних служб, за допомогою якої було вивезено зібране сміття та траву.

Дана акція пройшла в рамках проекту «Надвірнянський замок «Краснодвір»: промоція через мистецтво», який реалізовує ГО «Надвірнянський туристично-інформаційний центр» (директор Володимир Гринішак), за співфінасування Національного Фонду на підтримку демократії (NED) в рамках проекту Агентства з розвитку приватної ініціативи «Спадщина для розвитку: підвищення громадської участі у збереженні та використанні потенціалу спадщини місцевих громад». Партнерами проекту є Надвірнянська міська рада та відділ культури, молоді та спорту Надвірнянської райдержадміністрації.

Вперше до створення культурно-туристичного продукту в громаді буде залучено локацію об’єкта культурної спадщини міста Надвірна – замок «Краснодвір», що дасть поштовх в подальшому більш інтенсивно використовувати культурне надбання міста в інтересах громади. В рамках проекту передбачено очищення території Надвірнянського замку від побутового сміття, мурів замку від чагарників та дерев, проведення концерту естрадно-духового оркестру Надвірнянського районного будинку культури, створення промоційного ролика та відеокліпу, а також видавництво буклету.

Надвірнянська міська рада висловлює щиру подяку всім учасникам акції за проявлену небайдужість та виявлену свідому громадську позицію. Проведення подібних заходів є вкрай важливим, адже це може привернути увагу до вирішення таких питань як збереження історичної спадщини. З маленької справи завжди починаються великі зміни. Надіємось, що спільними зусиллями ми зможемо створити в місті якісний конкурентноспроможний туристичний продукт та зберегти для своїх нащадків нашу історію.

Нагадаємо, що минулого тижня пройшла дводенна стратегічна сесія в рамках іншого  проекту «Інтерпретація спадщини замку Краснодвір: стратегія, план та візія», який реалізовується завдяки фінансовій допомозі Європейського Союзу в рамках програми міні-грантів проекту ReHERIT «Спільна відповідальність за спільну спадщину». Під час заходу робоча група працювала над розробкою  Стратегії щодо подальшого поводження з замком «Краснодвір». Найближчим часом планується ще одна така зустріч за участі експертів в даному питанні. 

Вверх