Опитування

Який би Ви підтримали напрямок проекту впровадження ІТ та мобільних технологій для покращення життєдіяльності міської інфраструктури населення, в рамках концепції «Розумні міста"

Дивитись результати

Loading ... Loading ...

Архіви новин

Електронні петиції

Електронні петиції

Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Асоціація міст України

Надвірнянські ресурси

Надвірнянська районна рада Надвірнянська районна державна адміністрація Відділ освіти Надвірнянської РДА

Гарячі телефони

КП «Надвірнянський житловик»

черговий - 26275

КП "Надвірнаводоканал"

диспетчер (робочі дні 8.00-17.00) - 29067

оператор водозабору (цілодобово) - 28474, 0673448010

черговий (вихідні та святкові дні) - 79806

КП "Надвірнакомунсервіс"

22248

робочі дні (8.00 - 17.00)

Безпечне місто

Оголошення

Актуальне відео

Надвірна – шлях до Карпат

Стерилізаційний пункт у дії

Капремонт системи водовідведення на Ломоносова, 5

Міський голова про зустріч з керівництвом ПАТ “Укрнафта”

Вирішення питання поводження з побутовими відходами

Переможці Бюджету участі 2018

Безпека в місті

Відеозвіт міського голови Зіновія Андрійовича та Надвірнянської міської ради за 2017 рік

 

 

 

Відеоархів

Децентралізація влади

19.04.2019

Активно тривають роботи по підготовці міста до Великодніх свят

В черговий раз,  напередодні Великодніх свят, Надвірнянська міська рада об’єднала всі сили комунальних служб, державних установ, підприємств та організацій, приватних підприємців, які спільно здійснюють роботи по підготовці міста до свят. Працівники комунальних служб щодня докладають усіх зусиль, щоб покращувати благоустрій міста, підтримувати належний санітарний стан як в місцях загального користування, так і житловому фонді міста. Проте комунальні служби протягом останніх тижнів працюють  посиленому режимі, відповідно до розробленого комплексу заходів, затверджених міським головою.

Зокрема, працівники КП «Надвірнакомунсервіс» проводять  роботи по впорядкуванню міського парку, зони відпочинку, територій міських кладовищ, місць загальних поховань, пам’ятних та меморіальних знаків, ремонт та фарбування лавочок, сміттєвих урн в місцях загального користування, фарбування перил огорожі проїзної частини доріг, впорядкування газонів, алей, чистку обочин доріг на вулицях, прибирання вулиць тощо.

В рамках підготовки міста до Великодніх свят силами КП «Надвірнянський житловик” проводяться роботи по благоустрою житлового фонду міста. Зокрема, здійснюється ремонт лавочок, фарбування вхідних дверей в під’їзди, опор козирків, відновлення елементів на дитячих майданчиках, прибирання прибудинкових територій тощо.

Також минулого тижня в рамках щорічної всеукраїнської акції «За чисте довкілля», Дня довкілля та екологічної акції «Зробимо місто ще чистішим» відбулась загальноміська толока, до якої активно долучились працівники державних установ, колективи підприємств міста, представники громадських організацій та небайдужі мешканці міста.

На сьогодні більшість працівників підприємств, державних установ, організацій, навчальних закладів, приватних підприємців,  мешканці міста також активно проводять роботи по прибиранню та проведенню комплексного благоустрою своїх виробничих та адміністративних приміщень, власних домоволодінь та прилеглих територій.

Висловлюємо щиру подяку всім, хто долучився до загальноміського прибирання в рамках підготовки міста до Великодніх свят  та закликаємо в подальшому, не тільки в переддень релігійних чи державних свят, а й в будні, підтримувати чистоту та порядок в нашому місті.

Вверх