Опитування

Який би Ви підтримали напрямок проекту впровадження ІТ та мобільних технологій для покращення життєдіяльності міської інфраструктури населення, в рамках концепції «Розумні міста"

Дивитись результати

Завантаження ... Завантаження ...

Архіви новин

Електронні петиції

Електронні петиції

Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Надвірнянські ресурси

Надвірнянська районна рада Надвірнянська районна державна адміністрація Відділ освіти Надвірнянської РДА

Гарячі телефони

КП «Надвірнянський житловик»

черговий - 26275

КП "Надвірнаводоканал"

диспетчер (робочі дні 8.00-17.00) - 29067

оператор водозабору (цілодобово) - 28474, 0673448010

черговий (вихідні та святкові дні) - 79806

Безпечне місто

Оголошення

Актуальне відео

Надвірна – шлях до Карпат

Стерилізаційний пункт у дії

Капремонт системи водовідведення на Ломоносова, 5

Міський голова про зустріч з керівництвом ПАТ “Укрнафта”

Вирішення питання поводження з побутовими відходами

Переможці Бюджету участі 2018

Безпека в місті

Відеозвіт міського голови Зіновія Андрійовича та Надвірнянської міської ради за 2017 рік

 

 

 

Відеоархів

Децентралізація влади

06.11.2018

Асфальтування вулиць м.Надвірна

Стан об’єктів дорожньої інфраструктури є одним з найважливіших соціально-економічних показників розвитку міста. З яких би надстійких і міцних сучасних матеріалів не було виготовлено дорожнє покриття, з часом, під впливом інтенсивного дорожнього руху, негативного впливу погодно-кліматичних умов та ряду інших різних факторів, покриття починає руйнуватися. У зв’язку з цим виникає необхідність в капітальному або поточному ремонту практично всіх доріг.

2018 рік, як і минулий рік, з впевненістю можна назвати роком покращення та розвитку дорожньої інфраструктури, оскільки в місті за цей час вдалось зробити чи не найбільший об’єм робіт в цьому напрямку. На сьогодні в м.Надвірна підходить до завершення сезон відновлення та капітального ремонту об’єктів дорожньої інфраструктури.

 В кожному мікрорайоні чи приватному секторі проводиться обстеження та аналіз стану вулиць чи прибудинкових територій, після чого визначається найбільш проблемні об’єкти. Завданням є на сьогодні зайти в кожен двір чи кожну вулицю і створити належні умови проживання для мешканців міста. Так, з початку 2018 року частково проведено будівництво 8 вулиць комунальної форми власності за допомогою бруківки, облаштовано 11 прибудинкових територій, здійснено будівництво 6 тротуарів та пішохідних доріжок.

Цього року ряд доріг частково отримали нове асфальтне покриття, а саме вулиці комунальної форми власності Марка Черемшини, Івасюка, Набережна, Богуна, Дем’янчука, Зелена, Костя Левицького, Комунальна, Недовга, Володимира Великого, Незалежності. Також до цього переліку потрапило ще три вулиці. Зокрема, Хмельницького та Калнишевського, якими користуються сотні мешканців та гостей міста, оскільки в районі даних вулиць розміщений ринок «Торговиця». Нещодавно проведено також часткове асфальтування вул.Ломоносова – центральної дороги мікрорайону Ломоносова. Внаслідок інтенсивного руху транспорту та через вплив погодно-кліматичних умов дорожнє полотно за час експлуатації зазнало часткових руйнацій. В зв’язку з цим керівництвом та депутатським корпусом міської ради було вирішено провести частковий ремонт вул.Ломоносова.  Спочатку пошкоджені та зруйновані ділянки дорожнього покриття було видалено шляхом фрезерування. Потім ці ділянки були відновлені з укладанням нових шарів асфальту.

Звичайно, що за один рік зробити все неможливо, адже на сьогодні кожна друга прибудинкова територія чи вулиця потребує капітального ремонту. На проведення даних робіт необхідно десятки мільйонів гривень.  Проте, враховуючи вищевказане, з року в рік, крок за кроком, дорожня інфраструктура м.Надвірна покращується і розвивається, і тим самим поліпшуються умови проживання мешканців нашого міста.

Вулиця Ломоносова

Вулиця Калнишевського

Вулиця Богдана Хмельницького

Вверх