Опитування

Який би Ви підтримали напрямок проекту впровадження ІТ та мобільних технологій для покращення життєдіяльності міської інфраструктури населення, в рамках концепції «Розумні міста"

Дивитись результати

Завантаження ... Завантаження ...

Архіви новин

Електронні петиції

Електронні петиції

Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Надвірнянські ресурси

Надвірнянська районна рада Надвірнянська районна державна адміністрація Відділ освіти Надвірнянської РДА

Гарячі телефони

КП «Надвірнянський житловик»

черговий - 26275

КП "Надвірнаводоканал"

диспетчер (робочі дні 8.00-17.00) - 29067

оператор водозабору (цілодобово) - 28474, 0673448010

черговий (вихідні та святкові дні) - 79806

Безпечне місто

Оголошення

Актуальне відео

Надвірна – шлях до Карпат

Стерилізаційний пункт у дії

Капремонт системи водовідведення на Ломоносова, 5

Міський голова про зустріч з керівництвом ПАТ “Укрнафта”

Вирішення питання поводження з побутовими відходами

Переможці Бюджету участі 2018

Безпека в місті

Відеозвіт міського голови Зіновія Андрійовича та Надвірнянської міської ради за 2017 рік

 

 

 

Відеоархів

Децентралізація влади

14.03.2018

Базові умови конкурсу з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах

   Враховуючи те, що у 2018 році закінчуються договори про перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування у м.Надвірна та з метою доведення інформації до широкого кола суб’єктів господарської діяльності, які надають послуги з пасажирських перевезень щодо проведення конкурсу з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування у м.Надвірна, який буде проводитися у липні 2018 року, рішенням виконавчого комітету міської ради №65 від 18.08.2017  затверджено Базові умови даного  конкурсу.

Повідомляємо про те, що рішенням виконавчого комітету №10 від 22.02.2018 року внесено зміни в п.1 Базових умов конкурсу з перевезення  пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування на 2018 рік. З повним текстом рішення та Базовими умовами конкурсу можна ознайомитись нижче.

        РІШЕННЯ

Виконавчого комітету

 

від 18 серпня 2017 року                                                                              № 65

(зі змінами, внесеними рішенням виконавчого комітету №10 від 22.02.2018)

 

Про затвердження базових умов конкурсу

з перевезення пасажирів на міських автобусних

маршрутах загального користування

 

            Враховуючи те, що у 2018 році закінчуються договори про перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування у м.Надвірна та з метою доведення інформації до широкого кола суб’єктів господарської діяльності, які надають послуги з пасажирських перевезень щодо базових умов конкурсу з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування у м.Надвірна, який буде проводитися у 2018 році, керуючись Законами України “Про місцеве самоврядування в Україні”, “Про автомобільний транспорт”, Постановою КМУ “Про затвердження порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування” №1081 від 03.12.2008 року, рекомендації постійної депутатської комісії з питань житлово-комунального господарства, транспорту, екології,  енергозбереження, виконком міської ради

в и р і ш и в:

 1. Затвердити базові умови конкурсу з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування у місті Надвірна, згідно додатку №1.
 2. Затвердити типовий договір про перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування у місті Надвірна, згідно додатку №2.
 3. Визнати таким, що втратило чинність рішення виконавчого комітету від 26.03.2015 року №51 “Про визначення базових умов конкурсу з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування”.
 4. Розмістити дане рішення в районних та обласних засобах масової інформації з метою інформування широкого кола пасажирських перевізників про умови конкурсу з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування в м.Надвірна у 2018 році.
 5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови Василенка В.В.

 

 

Міський голова                                                                                З.М.Андрійович

 

 

 

Додаток №1 до рішення виконавчого комітету

від 18.08.2017 року № 65 “Про затвердження

базових умов конкурсу з перевезення пасажирів

на міських автобусних маршрутах загального користування”

 

Базові умови конкурсу з перевезення пасажирів

на міських автобусних маршрутах загального користування у місті Надвірна

 1. Мінімальна кількість транспортних засобів на кожному маршруті 2 шт.

(категорія М2, М3, клас А, клас І, згідно Наказу Міністерства транспорту і зв’язку №285 від 12.04.2007). Заборонено надання послуг з перевезення пасажирів з використанням автобусів переобладнаних  з транспортних засобів іншого призначення. (пункт 1 в редакції рішення №10 від 22.02.2018)

 1. Час роботи на маршрутах з 700 до 2200 годин.
 2. Інтервал руху на всіх маршрутах з 700 до 900 години, з 1200 до 1400 години та  з 1700 до 1800 години – 10 хвилин. В інші періоди не більше 30 хвилин.
 3. Забезпечення наявності резерву пасажирських транспортних засобів для заміни рухомого складу у разі його виходу з ладу основних одиниць в кількості 1 шт.
 4. Безкоштовне перевезення кожного рейсу 2 осіб пільгових категорій та дітей до 14 років без бюджетної компенсації.
 5. Перевезення студентів денної форми навчання у навчальний період з 01 вересня по 01 липня за пільговим тарифом, без бюджетної компенсації.
 6. Встановлення на автобусних зупинках інформаційних таблиць про графік та інтервал руху автобусів на маршруті.
 7. Забезпечення у маршрутних транспортних засобах інформації про перевізника, який надає послуги на маршруті (місце реєстрації, контактні дані, телефон, електронна адреса, тощо) та інформацію  про вартість проїзду на маршруті.
 8. Забезпечення на маршрутах загального користування, не менше як одного транспортного засобу, пристосованого для перевезення осіб з обмеженими можливостями.
 9. Неухильне додержання вимог Закону України “Про автомобільний транспорт”, Закону України “Про дорожній рух”, Правил дорожнього руху, Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту, затверджених Постановою КМУ №178 від 18.02.1997, інших нормативно-правових актів, які регулюють перевезення пасажирів і багажу автомобільним транспортом, договору на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування.
 10. Термін на який будуть укладені договори на перевезення пасажирів на міських маршрутах становить 3(три) роки.
 11. У конкурсі з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування можуть брати участь юридичні та фізичні особи, які зареєстровані у встановленому порядку як суб’єкти господарської діяльності.

Для участі у конкурсі претенденти  подають  на кожний об’єкт конкурсу окремо заяву за формою, визначеною згідно з додатком №1 до Порядку проведення  конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженого Постановою КМУ №1081 від 03.12.2008 та наступні документи:

 • нотаріально завірену копію ліцензії на право надання послуг з перевезення пасажирів
 • перелік транспортних засобів, які пропонуються до використання на автобусному маршруті , із зазначенням марки, моделі, пасажиромісткості, VIN – коду транспортного засобу, державного номерного знаку, року випуску транспортного засобу
 • копії ліцензійних карток на кожний автобус, який пропонується до використання на автобусному маршруті
 • копії свідоцтв про реєстрацію транспортних засобів або тимчасових реєстраційних талонів автобусів, що пропонуються до використання на маршруті
 • перелік транспортних засобів, пристосованих для перевезення осіб з обмеженими фізичними можливостями, які пропонуються для роботи на автобусному маршруті або письмова інформація про їх відсутність
 • графік руху на маршруті
 • анкету відповідно до п.32 Порядку проведення пасажирів на автобусному маршруті загального користування затвердженого Постановою КМУ №1081 від 03.12.2008р.
 • копію штатного розпису, податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податку і сум утриманого з них податку (форма №1Дф) за останні повні два квартали
 • додаткові письмові пропозиції з виконання умов конкурсу та виконання умов договору на перевезення пасажирів (при наявності).

 

 

 

Заступник міського голови                                                                         Василенко В.В.

 

 

Додаток 2

до рішення виконавчого комітету від 18.08.2017 року № 65

“Про затвердження базових умов конкурсу з перевезення

пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування”

 

 

ДОГОВІР

про перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах

загального користування у м.Надвірна

 

м.Надвірна                                                    «___» _____________ 201__ року

 

Надвірнянська міська рада в особі міського голови ________________________________________, що діє на підставі Закону України “Про місцеве самоврядування  в Україні”, рішення Надвірнянської міської ради №_______ від ______________р. – далі “Замовник”, з однієї сторони та

суб’єкт господарювання___________________________________________________________

назва, або прізвище, ім’я, по батькові

(код ЄДРПОУ_____________, або ідент. податк. №__________), що знаходиться/проживає _________________________________________________________________________

юридична адреса або місце проживання

 – далі “Перевізник”, з іншої сторони, разом Сторони, на підставі Закону України «Про автомобільний транспорт», Постанови Кабінету Міністрів України “Про затвердження порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування” №1081 від 03.12.2008р., Положення про організацію пасажирських перевезень автомобільним транспортом загального користування в м.Надвірна, затвердженого рішенням міськвиконкому №79 від 27.02.2003 року, інших нормативно-правових актів України про автомобільний транспорт, враховуючи результати засідання конкурсного комітету по визначенню виконавця перевезень пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування у м.Надвірна від _________________________________________, уклали цей договір про наступне:

1. Предмет договору

1.1. Замовник надає Перевізникові право на перевезення пасажирів на таких міських автобусних маршрутах загального користування:

маршрут №___  «_______________»(режим руху «Звичайний» або «Експрес»);

а Перевізник забезпечує якісні та безпечні перевезення пасажирів на умовах, передбачених чинним законодавством та цим договором, з наступним режимом руху.

№ маршруту

Назва маршруту

Клас т.з.

Мінімальна кількість т.з. на маршруті

Час роботи

 

 

 

 

700 до 22 00 год.

1.2. Графік руху автобусів встановлюється з інтервалом руху мікроавтобусів у період з 700 до 9 00, з 1200 до 14 00, з 1700 до 18 00 – 10 хв., в інші періоди не більше 30 хв.

1.3. Схеми маршрутів(напрямки руху) встановлюються згідно паспортів міських автобусних маршрутів загального користування.

1.4. Умови перевезень, згідно базових умов:

– забезпечення наявності резерву пасажирських транспортних засобів для заміни рухомого складу у разі його виходу з ладу основних одиниць в кількості 1 шт.

– безкоштовне перевезення кожного рейсу 2 осіб пільгових категорій  та дітей до 14 років без бюджетної компенсації.

– перевезення студентів денної форми навчання у навчальний період з 01 вересня по 01 липня  за пільговим тарифом, без бюджетної компенсації.

– встановлення на автобусних зупинках інформаційних таблиць про графік  та інтервал руху автобусів на маршруті.

– забезпечення у маршрутних транспортних  засобах інформації про перевізника, який надає послуги на маршруті (місце реєстрації, контактні дані, телефон, електронна адреса, тощо) та інформацію  про вартість проїзду на маршруті.

– забезпечення на маршрутах загального користування, не менше як одного транспортного засобу, пристосованого для перевезення осіб з обмеженими можливостями.

– неухильне додержання вимог Закону України “Про автомобільний транспорт”, Закону України “Про дорожній рух”, Правил дорожнього руху, Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту, затверджених Постановою КМУ №178 від 18.02.1997, інших нормативно-правових актів, які регулюють перевезення пасажирів і багажу автомобільним транспортом, договору на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах  загального користування.

1.5. Умови перевезень запропоновані Перевізником та прийняті Замовником: ______________________

_____________________________________________________________________________________

2.Обов’язки і права сторін

Замовник зобов’язаний:

2.1.1. Присвоїти маршруту номер та видати Перевізнику дозвіл на перевезення пасажирів встановленого зразка відповідно до кількості рухомого складу на маршруті.

2.1.2. У випадку закриття руху на окремих ділянках маршруту вносити зміни в розклад руху пасажирського транспорту.

2.1.3. Забезпечувати Перевізника інформацією нормативно-організаційного характеру, щодо роботи пасажирського транспорту міста.

2.1.4. Сприяти Перевізнику у забезпеченні безпеки руху під час перевезення пасажирів.

2.1.5. При виявленні фактів порушення умов цього договору, правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту, законів України ”Про автомобільний транспорт” та “Про дорожній рух”, вимог ДНАОП 0.-1.28-97 “Правила охорони праці на автомобільному транспорті” Правил дорожнього руху, Інструкції водія мікроавтобуса скласти відповідний акт про виявлення порушення або направити Перевізнику претензію та вимагати негайного усунення порушень, а також вживати необхідні заходи для виправлення становища.

Права Замовника

2.2.1. Замовник має право здійснювати перевірки дотримання Перевізником умов укладеного договору, в тому числі із залученням відповідних служб та спеціалістів.

2.2.2. Здійснення контролю за регулярністю руху, забезпеченням диспетчеризації, виконанням обов’язків Перевізника щодо утримання зупинок, відстійних майданчиків та павільйонів для очікування громадського транспорту, створення належних санітарно-побутових умов для водіїв та лінійних працівників, рівнем якості перевезення пасажирів та належною екіпіровкою рухомого складу(наявність необхідної кількості трафаретів встановленого зразка, витягу з правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту, місць, призначених для пасажирів похилого віку та пасажирів з дітьми, інформаційних повідомлень про пільгові категорії пасажирів, які мають право на безкоштовний проїзд, форменого одягу у водіїв), забезпеченням зберігання рухомого складу на власних або орендованих територіях, проведення передрейсового(післярейсового) технічного огляду транспортних засобів та проходженням передрейсового(післярейсового) медичного огляду водіїв.

2.2.3. Перевірка автобусів на відповідність їх санітарно-технічним та експлуатаційним вимогам (чистота салону, наявність місць для сидіння, їх розташування та належний стан, освітлення салону, та наявність запасних виходів), а також комплектацію автомобілів згідно з вимогами ДНАОП 0.00-1.28-97 та розділу 31 Правил дорожнього руху.

2.2.4. Отримання від Перевізника до 20 числа місяця, наступного за звітним, звіту про роботу пасажирського транспорту на маршруті(кількість машиноднів в господарстві та роботі, а також кількість виконаних рейсів, кількість перевезених пасажирів, регулярність руху.)

2.2.5. Затвердження графіку руху маршрутного пасажирського автотранспорту, схеми маршруту, паспорта маршруту, кінцеві пункти призначення маршруту.

2.2.6. Вимога щодо забезпечення регулярної роботи автобусів на маршруті.

Перевізник зобов’язаний:

2.3.1. Протягом 15-календпрних днів з дня укладення договору виготовити і встановити на зупинках розклади руху автобусів, скласти паспорт маршруту зі схемою руху на маршруті (в трьох екземплярах) погодити його з компетентним органом МВС України, відповідними службами і подати паспорт Замовнику на затвердження.

2.3.2. Забезпечити на міському маршруті необхідну кількість рухомого складу згідно з умовами Договору, та нести повну відповідальність за безпеку перевезення пасажирів.

2.3.3. Забезпечити виконання прийнятих на себе під час проведення конкурсу добровільних додаткових зобов’язань, зокрема визначеного обсягу перевезення пасажирів пільгових категорій, що здійснюється за рахунок господарської діяльності Перевізника без бюджетної компенсації, страхування цієї категорії пасажирів, інші зобов’язання___________________.

2.3.4. Надавати Замовнику відомості про рухомий склад, що задіяний на маршрутах до 20 числа місяця наступного за звітним, звіту про роботу пасажирського транспорту на певному маршруті(кількість машиноднів в господарстві та роботі, а також кількість виконаних рейсів, кількість перевезених пасажирів, регулярність руху, кількість скоєних порушень)

2.3.5. Забезпечити проведення передрейсового(післярейсового) технічного огляду транспортних засобів та проходження передрейсового(післярейсового) медичного огляду водіїв з відповідними відмітками в подорожніх листах та журналах, згідно з чинним законодавством.

2.3.6. Випускати на маршрут технічно справні, відповідно обладнані, екіпіровані, укомплектовані транспортні засоби, що відповідають законам України ”Про автомобільний транспорт” та “Про дорожній рух”, вимог ДНАОП 0.-1.28-97 “Правила охорони праці на автомобільному транспорті”, вимогам екологічних норм та державним стандартам  в автомобільному транспорті, мають відповідний сертифікат(протокол випробувань про повну відповідність транспортних засобів до встановлених норм), ліцензійну картку та забезпечити виконання персоналом Перевізника Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту.

2.3.7. Організувати обов’язкове зберігання рухомого складу на власних або орендованих територіях, забезпечити захист транспортних засобів від використання без відома їх власників(користувачів) згідно із ст.25 Закону України “Про автомобільний транспорт”, виключити можливість випадків зберігання транспортних засобів поза територією підприємства.

2.3.8. Забезпечити суворе дотримання водіями Перевізника Правил дорожнього руху, особливо в частині розташування транспортних засобів на проїжджій частині дороги, вимог щодо зупинки та стоянки(особливо в місцях зупинок на маршруті руху).

2.3.9. Забезпечити наявність на транспортних засобах Перевізника талонів про проходження державного технічного огляду (ДТО) та їх відповідність до встановлених термінів ДТО.

2.3.10. При виїзді автобуса на маршрут забезпечувати водія (кондуктора) наступними документами встановленого зразка: дозволом на перевезення пасажирів на маршруті та маршрутним листом встановленого зразка, подорожнім листом, квитково-обліковою документацією, квитками встановленого зразка і відповідного захисту, схемами маршруту, трафаретами, розкладом руху та іншою необхідною документацією.

2.3.11. Своєчасно, до відправлення автобуса від зупинки, отримувати плату за проїзд з обов’язковою видачею квитків пасажирам.

2.3.12. Надавати інформацію пасажирам про Правила надання послуг пасажирського автомобільного транспорту, про Перевізника.

2.3.13. Сприяти Замовнику проведенні обстежень пасажиропотоків та вдосконаленні мережі маршрутів загального користування.

2.3.14. У випадках ліквідації наслідків аварій, проведення масових заходів, виконувати перевезення пасажирів за розпорядженням Замовника.

2.3.15. Сприяти замовнику у перевірках роботи автобусів на маршруті, випуску автомобілів на лінію виключно з місць зберігання транспортних засобів відповідно до договору оренди або власного автогосподарства, стану вулиць і доріг, по яких прокладені маршрути, освітлення та обладнання зупинок, забезпечення безпечного перевезення пасажирів.

2.3.16. Без згоди Замовника не змінювати мінімальну кількість та клас рухомого складу на маршруті.

2.3.17. Забезпечити безкоштовний проїзд пільгових категорій громадян згідно з чинним законодавством України.

2.3.18. Забезпечити виконання діючого законодавства України щодо тривалості робочого часу, відпочинку та оплати праці працівників, страхування водіїв кондукторів та транспортних засобів від нещасних випадків та дорожньо-транспортних пригод, а також своєчасної виплати заробітної плати.

2.3.19. За свої кошти утримувати покажчики зупинок, якими користується Перевізник, працюючи на маршрутах.

2.3.20. Забезпечити диспетчеризацію маршруту з подальшим впровадженням та використанням автоматизованої системи диспетчерського управління.

2.3.21. На зупинках маршруту:

2.3.22. Встановити покажчики зупинок відповідно до вимог ДСТУ 2586-94 та Закону України “Про автомобільний транспорт”, попередньо погодивши їх встановлення з відповідними міськими службами.

2.3.23. На кінцевих зупинках створити належні санітарно-побутові умови для водіїв та лінійних працівників згідно з Правилами Надання послуг пасажирського автомобільного транспорту, які затверджені Постановою Кабінету Міністрів України № 141 від 29.01.2003р.

2.3.24. Не передоручати виконання своїх обов’язків по перевезенню пасажирів на маршрутах, які надані для обслуговування, іншій особі.

2.3.25. Не використовувати рухомий склад, що належить іншій особі, без укладеного відповідного договору на користування цим рухомим складом.

2.3.26. Не залучати до роботи на маршруті водіїв без відповідної відкритої категорії(категорія “Д”, 1-го та 2-го класу) та відповідного безперервного стажу роботи менше року.(згідно з КД 238 УРСР 229-90), а також інших працівників без дотримання вимог трудового законодавства України щодо прийняття на роботу, захисту трудових прав та соціальних гарантій.

2.3.27. Надавати Замовнику після закінчення кожного місяця(до 20 числа) інформацію про наявність рухомого складу, зазначенням його марки, року випуску, державного номерного знаку, номера ліцензійної картки та терміну його її дії.

2.3.28. Застрахувати водіїв і транспортні засоби, які обслуговують маршрути, відповідно до закону.

          Перевізник має право

2.4.1. Перевозити пасажирів тільки на визначеному у договорі маршруті.

2.4.2. Надавати пропозиції Замовнику щодо розроблення паспорта маршруту, розкладу руху, зміни схеми маршруту.

2.4.3. Повідомляти замовника про неналежний стан проїжджої частини вулиць про їх відповідність до вимог безпеки дорожнього руху.

2.4.4. Надавати Замовнику пропозиції щодо відкриття нових або зміни схем руху та режиму роботи транспорту на діючих маршрутах.

2.4.5. Отримувати компенсацію, передбачену законодавством України за перевезення пільгових категорій громадян, відповідно до бюджетних асигнувань.

2.4.6. Для роботи на визначеному у Договорі маршруті залучати рухомий склад на законних підставах.

2.4.7. У випадку виходу з ладу транспортного засобу, що здійснює перевезення на діючому маршруті, проводити його заміну на інший транспортний засіб, який повинен відповідати вимогам п.2.3.6 та 2.3.9 даного Договору, а також зазначений в Дозволі на здійснення міських пасажирських перевезень.

2.4.8. Розміщувати рекламу на рухомому складі за умови її погодження у встановленому законодавством порядку.

3.Тарифи на проїзд

3.1. Вартість проїзду пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, вказаних в п.1.1. Договору, встановлюється в наступному розмірі:

____ грн. (сума прописом) за один рейс(проїзд), крім пільгових категорій населення, визначених чинними нормативними актами

Для студентів денної форми навчання на навчальний період з 01 вересня по 01 липня встановлено пільговий тариф ____ грн. (сума прописом) без бюджетної компенсації.

Питання збільшення вартості проїзду погоджується виключно Надвірнянською міською радою, у порядку. Визначеному Законом України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», про що приймається відповідне рішення.

3.2. Вартість проїзду повинна бути економічно обґрунтованою, відповідно до цін і тарифів, що визначенні законодавством України і встановлюється за погодженням із Замовником.

3.3. Про збільшення або зменшення вартості проїзду Перевізник завчасно, не менше як за 30 днів повідомляє про це Замовника, одночасно надаючи йому письмові підтвердження розрахунків економічної обґрунтованості такого збільшення або зменшення вартості проїзду.

3.4. Про збільшення або зменшення вартості проїзду на маршруті(маршрутах), Перевізник повинен повідомити у місцевих(районних) засобах масової інформації міста за власні кошти.

4. Відповідальність сторін та умови контролю за дотриманням положень Договору

4.1. За невиконання або неналежне виконання зобов’язань за цим Договором сторони несуть відповідальність згідно з вимогами чинного законодавства України.

4.2. Сторони домовились, що Договір на обслуговування маршрутів, може бути достроково розірваним за погодженням сторін, а також Замовником в односторонньому порядку в разі порушення Перевізником умов договору протягом строку дії даного договору, а також у разі виявлення фактів подання на конкурс Перевізником недостовірних відомостей.

При достроковому розірванні договору на перевезення, видані Перевізнику  Замовником дозволи на перевезення анулюються.

Порушення Перевізника, які дають підстави для припинення Замовником Договору в односторонньому порядку та анулювання дозволів на перевезення:

4.2.1. Відхилення від затвердженої схеми руху.

4.2.2. Невиконання затвердженого розкладу руху.

4.2.3. Порушення прийнятих на себе додаткових добровільних зобов’язань зокрема щодо безкоштовного перевезення пасажирів пільгових категорій за рахунок власної господарської діяльності, страхування пасажирів.

4.2.4. Відсутність у Перевізника.

4.2.4.1. Паспорта маршруту , погодженого і затвердженого у встановленому порядку;

4.2.4.2. Власних чи залучених на законних підставах транспортних засобів для перевезення пасажирів;

– не забезпечення протягом 6 місяців, з дня укладення договору на перевезення, наявності резерву пасажирських транспортних засобів для заміни рухомого складу на кожному маршруті(у разі виходу з ладу основних одиниць), в кількості 1 шт.

4.2.4.3. Власної чи орендованої виробничо-технічної бази;

4.2.4.4. Диспетчеризації рухомого складу на маршрутах;

4.2.5. Відсутність у водія транспортного засобу необхідних документів, що дають право роботи на маршруті;

4.2.5.1. Ліцензійної картки;

4.2.5.2. Дозволу на право обслуговування автобусного маршруту загального користування;

4.2.5.3. Схеми маршруту, погодженої та затвердженої в установленому порядку;

4.2.5.4. Розкладу руху, погодженого та затвердженого в установленому порядку;

4.2.5.5. Подорожнього листа або відміток лікаря та механіка в ньому;

4.2.5.6. Випуск на маршрут транспортного засобу без проведення передрейсового техогляду та допуск до роботи на маршруті водія, який не пройшов передрейсовий медогляд;

4.2.5.7. Залучення до роботи на маршрутах водіїв без відповідної підготовки: категорії «Д», нижче 2-го класу та при відповідному безперервному стажі роботи менше року;

4.2.5.8. Неодноразові порушення водіями Перевізника Правил дорожнього руху з власної вини, особливо, які призвели до ушкодження здоров’я пасажирів та інших учасників дорожнього руху;

4.2.5.9. У випадку невиконання Перевізником своїх зобов’язань щодо забезпечення належного контролю за технічним станом транспортних засобів, дотримання водіями Перевізника Правил дорожнього руху та режиму праці і відпочинку, що призвели до дорожньо-транспортної пригоди, наслідком якої стала загибель пасажирів та інших учасників дорожнього руху, дія договору на обслуговування такого маршруту між Перевізником припиняється у безспірному порядку;

4.2.5.10. Відсутність або неведення квитково-облікової документації;

4.2.5.11. Невидача пасажирам квитків або чеків за сплачений проїзд;

4.2.5.12. Використання квитків невстановленого зразка;

4.2.5.13. Безпідставна відмова в перевезенні пасажирів пільгових категорій;

4.2.5.14. Зберігання транспортних засобів (в тому числі залучених), які здійснюють перевезення пасажирів, за межами відповідно обладнаної стоянки автопідприємства під охороною(власної, орендованої або за договорами відповідального зберігання);

4.3. Виявлені під час перевірок порушення Перевізником умов укладеного Замовником договору оформляються відповідним актом. Оригінал акта перевірки знаходиться у Замовника,  копія акта надається Перевізнику чи іншій уповноваженій особі Перевізника. Не підписаний представником Перевізника, акт зберігає юридичну силу.

У випадку відмови Перевізника чи його уповноваженої особи підписати чи отримати копію акту перевірки, в акті зазначається про те, що представник Перевізника відмовився підписати даний акт і його копія направляється на адресу Перевізника поштовою кореспонденцією.

4.4. При виявлені порушення та невиконання умов даного Договору Замовник має право не пізніше десяти робочих днів з дня виявлення цього порушення внести припис про його усунення, вказавши  чіткі терміни їх усунення;

4.4.1. Направити Перевізнику претензію про порушення умов укладеного Договору (далі – Претензія), в якій вказати терміни усунення порушень.

4.5. Після закінчення терміну, вказаного в приписі чи претензії, Замовник може  в односторонньому порядку припинити дію Договору про перевезення пасажирів на маршруті з Перевізником, про що надсилає Перевізнику повідомлення та оголошує повторний конкурс на визначення виконавця перевезень на даному маршруті.

5. Додаткові умови

5.1    Усі додатки до цього Договору є його невід’ємною частиною.

5.2.    Усі зміни та доповнення до цього Договору дійсні лише у випадку, якщо вони оформлені письмово і підписані Сторонами.

5.3.    Послуги з питань організації роботи щодо перевезення пасажирів, контролю за безпечністю перевезень, забезпечення умов належної організації пасажирських перевезень, надаються відповідними комунальними службами та підприємствами на договірних умовах з Перевізником.

5.4.   У випадку перереєстрації Перевізника, права і обов’язки за цим Договором переходять до його правонаступника.

5.5. Сторони не несуть відповідальність за цим Договором у випадку форс-мажорних обставин.

5.6. Даний договір складений в двох примірниках, які зберігаються у Сторін і мають однакову юридичну силу.

6. Термін Договору

6.1. Договір складений на термін з «___» _________ 201__ року до «___» ________ 201__ року.

6.2. Сторони домовились, що:

6.2.1. Дія Договору припиняється після закінчення терміну, на який його було укладено.

6.2.2. Дія Договору припиняється у разі банкрутства Перевізника або його ліквідації.

6.2.3. Дія Договору припиняється у випадку не продовження терміну дії ліцензії на надання послуг з перевезень пасажирів або її анулювання, договір з Перевізником вважається таким, що втратив силу.

6.2.4. Дія Договору припиняється у в односторонньому порядку у випадках передбачених пунктами 4.1, 4.2, 4.3, 4.4, 4.5 даного Договору.

6.2.5. Укладений договір вважається розірваним, якщо Перевізник протягом 15(п’ятнадцяти) днів з моменту підписання Договору не розпочав роботу з перевезення пасажирів на даному маршруті.

 1. Юридичні адреси сторін

Замовник:

Перевізник:

Надвірнянська міська рада

вул.Мазепи,29 м.Надвірна

 

Міський голова                                                                 

_____________________________________

_____________________________________

 

_____________________________________

Вверх