Опитування

Який би Ви підтримали напрямок проекту впровадження ІТ та мобільних технологій для покращення життєдіяльності міської інфраструктури населення, в рамках концепції «Розумні міста"

Дивитись результати

Завантаження ... Завантаження ...

Архіви новин

Електронні петиції

Електронні петиції

Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Надвірнянські ресурси

Надвірнянська районна рада Надвірнянська районна державна адміністрація Відділ освіти Надвірнянської РДА

Гарячі телефони

КП «Надвірнянський житловик»

черговий - 26275

КП "Надвірнаводоканал"

диспетчер (робочі дні 8.00-17.00) - 29067

оператор водозабору (цілодобово) - 28474, 0673448010

черговий (вихідні та святкові дні) - 79806

Безпечне місто

Оголошення

Актуальне відео

Надвірна – шлях до Карпат

Стерилізаційний пункт у дії

Капремонт системи водовідведення на Ломоносова, 5

Міський голова про зустріч з керівництвом ПАТ “Укрнафта”

Вирішення питання поводження з побутовими відходами

Переможці Бюджету участі 2018

Безпека в місті

Відеозвіт міського голови Зіновія Андрійовича та Надвірнянської міської ради за 2017 рік

 

 

 

Відеоархів

Децентралізація влади

27.09.2017

Чемпіонат з кікбоксингу ВТКА «Кубок Західного регіону»

Вже третій рік поспіль на теренах нашого міста проводиться  відкритий чемпіонат області з кікбоксингу ВТКА «Кубок Західного регіону». Цьогорічні змагання присвячені Дню міста Надвірна проходили з 22 по 24 вересня в спорткомплексі «Нафтохімік». Учасниками чемпіонату стали близько 70 спортсменів з м. Івано-Франківськ  ( клуби «Форум», СПЗ, «Бескид», «Чемпіон»), Чернівецької області, м.Калуш і звичайно господарі змагань з КСМК «Едельвейс» та СДЮСШОР профкому ПАТ  «Нафтохімік Прикарпаття».

На урочисте відкриття чемпіонату завітали міський голова Зіновій Андрійович, голова департаменту олімпійських видів спорту міністерства молоді та спорту України Роман Вірастюк,  віце-президент Івано-Франківської федерації кікбоксингу ВТКА  депутат Надвірнянської міської ради директор спорткомплексу Тарас Вінтоняк, президент клубу «Бескид» Олексій Рошак та представники команд. Як зазначив Зіновій Андрійович, Надвірна славиться своїми спортивними традиціями і за останні роки стала справжнім спортивним центром Прикарпаття. Цього року нам в черговий раз випала честь приймати обласний чемпіонат з кікбоксингу. Міський голова висловив сподівання, що наступного року  такі змагання знову проходитимуть в нашому місті ще з більшим залученням дітей, та побажав успіхів кожному учаснику.

За результатами змагань Кубок залишився в господарів турніру – команда м. Надвірна, яка посіла перше загальнокомандне місце. Дуже яскраві виступи показали Олійник Богдан  (50кг), Кулініч Ілля (47кг) та Боднарук Олександр (75кг), які вибороли перше місце у відповідній ваговій категорії. Надвірнянська  міська рада та адміністрація спортивної школи вітає спортсменів з вдалим виступом та запрошує дітей віком від 10 років для занять кікбоксингом.

Вверх