Турнір з міні-футболу  пам’яті Анатолія Гаркавенка

Відеозвіт міського голови Зіновія Андрійовича та Надвірнянської міської ради за 2017 рік

Відеоархів

Децентралізація влади

27.09.2017

Чемпіонат з кікбоксингу ВТКА «Кубок Західного регіону»

Вже третій рік поспіль на теренах нашого міста проводиться  відкритий чемпіонат області з кікбоксингу ВТКА «Кубок Західного регіону». Цьогорічні змагання присвячені Дню міста Надвірна проходили з 22 по 24 вересня в спорткомплексі «Нафтохімік». Учасниками чемпіонату стали близько 70 спортсменів з м. Івано-Франківськ  ( клуби «Форум», СПЗ, «Бескид», «Чемпіон»), Чернівецької області, м.Калуш і звичайно господарі змагань з КСМК «Едельвейс» та СДЮСШОР профкому ПАТ  «Нафтохімік Прикарпаття».

На урочисте відкриття чемпіонату завітали міський голова Зіновій Андрійович, голова департаменту олімпійських видів спорту міністерства молоді та спорту України Роман Вірастюк,  віце-президент Івано-Франківської федерації кікбоксингу ВТКА  депутат Надвірнянської міської ради директор спорткомплексу Тарас Вінтоняк, президент клубу «Бескид» Олексій Рошак та представники команд. Як зазначив Зіновій Андрійович, Надвірна славиться своїми спортивними традиціями і за останні роки стала справжнім спортивним центром Прикарпаття. Цього року нам в черговий раз випала честь приймати обласний чемпіонат з кікбоксингу. Міський голова висловив сподівання, що наступного року  такі змагання знову проходитимуть в нашому місті ще з більшим залученням дітей, та побажав успіхів кожному учаснику.

За результатами змагань Кубок залишився в господарів турніру – команда м. Надвірна, яка посіла перше загальнокомандне місце. Дуже яскраві виступи показали Олійник Богдан  (50кг), Кулініч Ілля (47кг) та Боднарук Олександр (75кг), які вибороли перше місце у відповідній ваговій категорії. Надвірнянська  міська рада та адміністрація спортивної школи вітає спортсменів з вдалим виступом та запрошує дітей віком від 10 років для занять кікбоксингом.