Опитування

Який би Ви підтримали напрямок проекту впровадження ІТ та мобільних технологій для покращення життєдіяльності міської інфраструктури населення, в рамках концепції «Розумні міста"

Дивитись результати

Loading ... Loading ...

Архіви новин

Електронні петиції

Електронні петиції

Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Асоціація міст України

Надвірнянські ресурси

Надвірнянська районна рада Надвірнянська районна державна адміністрація Відділ освіти Надвірнянської РДА

Гарячі телефони

КП «Надвірнянський житловик»

черговий - 26275

КП "Надвірнаводоканал"

диспетчер (робочі дні 8.00-17.00) - 29067

оператор водозабору (цілодобово) - 28474, 0673448010

черговий (вихідні та святкові дні) - 79806

КП "Надвірнакомунсервіс"

22248

робочі дні (8.00 - 17.00)

Безпечне місто

Оголошення

Актуальне відео

Надвірна – шлях до Карпат

Стерилізаційний пункт у дії

Капремонт системи водовідведення на Ломоносова, 5

Міський голова про зустріч з керівництвом ПАТ “Укрнафта”

Вирішення питання поводження з побутовими відходами

Переможці Бюджету участі 2018

Безпека в місті

Відеозвіт міського голови Зіновія Андрійовича та Надвірнянської міської ради за 2017 рік

 

 

 

Відеоархів

Децентралізація влади

25.10.2019

Чергова благодійна допомога громаді Надвірнянщини від чеських побратимів

Громада партнерського міста Крнов (Чехія) передала чергову благодійну допомогу м.Надвірна, а саме БО БФ «Карітас-Надвірна», у вигляді автомобіля для допомоги  людям з особливими потребами.

27 жовтня минає 8 річниця співпраці між нашими містами. 2011 року між міською владою Крнова і Надвірнянським районом та м.Надвірна було укладено договір, який передбачає співробітництво у галузях комунального господарства, житлового будівництва, збереження та реставрації пам’ятників старовини, охорону навколишнього середовища, а також питань освіти, економіки, охорони здоров’я, соціальної допомоги, громадської безпеки, культури, спорту, туризму й управління.

Щороку делегації наших міст приїжджають з офіційними візитами один до одного з метою обміну досвідом у різних галузях життєдіяльності. Крім того, чеські побратими неодноразово надавали громаді нашого міста та району благодійну допомогу. Тільки минулого року надвірнянській лікарні були передані ліжка для лікарняних палат, постільну білизну, приставні столики для лікарняних ліжок та засоби гігієни. Цього року надвірнянські рятувальники отримали від чеських побратимів спецодяг  (гумові чоботи, каски та захисні костюми), а також мотопомпи. Комунальні служби міста отримали мотокоси, а БФ «Карітас Надвірна» – мініпекарню та дитячий майданчик. 

А цими днями чеська делегація завітала до Надвірною з почесною місією – передати автомобіль БФ «Карітас-Надвірна» для соціального обслуговування людей з особливими потребами, а саме: для розвозу гарячих обідів та перевезення людей з особливими потребами, одяг та засоби гігієни для людей, які опинилися в складних життєвих обставинах, літніх людей, які потребують догляду, а також людей з обмеженими фізичними можливостями. У вересні цього року делегація Надвірної під час відвідин м.Крнов підписали відповідну угоду про передачу цієї благодійної допомоги.

Сьогодні всечесні отці у соціальному центрі благодійного фонду «Карітас-Надвірна» провели посвяту автомобіля. На захід завітали також народний депутат України Зіновій Андрійович, в.о.міського голови Тарас Пекарський, представники чеської делегації, представники БФ «Карітас-Надвірна», наша особлива молодь та громадськість міста.
Щирі слова подяки за постійну підтримку чеським побратимам, зокрема Моніці Дудовій та Францішеку Фойтику, які посприяли у виділенні цієї допомоги, а також старості м.Крнов Томашу Граділу, керівництву Надвірної та Надвірнянського району, народному депутату України висловив керівник БФ «Карітас-Надвірна» отець Андрій Будзак.
Варто зазначити, що в рамках цьогорічних відвідин чеські побратими також надали благодійну допомогу КНП «Надвірнянська ЦРЛ», зокрема медичне обладнання для Надвірнянського пологового будинку.

Вверх