Опитування

Який би Ви підтримали напрямок проекту впровадження ІТ та мобільних технологій для покращення життєдіяльності міської інфраструктури населення, в рамках концепції «Розумні міста"

Дивитись результати

Loading ... Loading ...

Архіви новин

Електронні петиції

Електронні петиції

Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Асоціація міст України

Надвірнянські ресурси

Надвірнянська районна рада Надвірнянська районна державна адміністрація Відділ освіти Надвірнянської РДА

Гарячі телефони

КП «Надвірнянський житловик»

черговий - 26275

КП "Надвірнаводоканал"

диспетчер (робочі дні 8.00-17.00) - 29067

оператор водозабору (цілодобово) - 28474, 0673448010

черговий (вихідні та святкові дні) - 79806

КП "Надвірнакомунсервіс"

22248

робочі дні (8.00 - 17.00)

Безпечне місто

Оголошення

Актуальне відео

Надвірна – шлях до Карпат

Стерилізаційний пункт у дії

Капремонт системи водовідведення на Ломоносова, 5

Міський голова про зустріч з керівництвом ПАТ “Укрнафта”

Вирішення питання поводження з побутовими відходами

Переможці Бюджету участі 2018

Безпека в місті

Відеозвіт міського голови Зіновія Андрійовича та Надвірнянської міської ради за 2017 рік

 

 

 

Відеоархів

Децентралізація влади

03.12.2019

Чергове покращення надання послуг з водопостачання

Враховуючи показники та результати роботи Надвірнянської міської ради, 2019 рік можна оцінити позитивний для Надвірної, адже тенденція росту та сталого розвитку спостерігається в усіх сферах життєдіяльності міста. Одним із пріоритетних напрямків роботи житлово-комунального господарства є надання населенню м.Надвірна якісних послуг з водопостачання та водовідведення. Належне функціонування мереж  водно-каналізаційного господарства є одним з найважливіших соціально-економічних показників розвитку міста. Тому в Надвірній системно та регулярно проводяться роботи по розширенню мереж водопостачання і водовідведення, протягненню та будівництву нових водогонів і каналізаційних колекторів; забезпеченню нових окремих житлових масивів та мікрорайонів якісним водопостачанням і водовідведенням.

Так, з початку 2019 року силами КП «Надвірнаводоканал» здійснено капітальний ремонт водопроводу з влаштуванням свердловини по вул.Комарова, влаштування водопостачання по вул.Молодіжна, капітальний ремонт водопроводу по вул.О.Степанівни, капітальний ремонт водопровідних вводів до багатоповерхових будинків житлового фонду міста, а саме:  вул.Грушевського, 8, 9, 10; вул.Кобринської, 12; вул.Петрушевича, 5; вул.Франка, 3.

 Також цього року проведено ремонт водопроводу до дитячої лікарні. Всі роботи виконані силами КП «Надвірнаводоканал». Необхідність проведення даних робіт зумовлено тим, що мережі трубопроводів на даній ділянці були вже фізично зношені та морально застарілі. З метою забезпечення дитячої лікарні належним наданням послуг з водопостачання, унеможливлення на даному водогоні виникнення аварійних ситуацій, його капітальний ремонт було включено в Програму соціально-економічного розвитку міста Надвірна на 2019 рік.

Загальна протяжність мережі складає 470 м/п. Під час її реконструкції використано метод санації, який не передбачає демонтажу старого трубопроводу. Його суть полягає у введенні в існуючий трубопровід високоміцної корозійностійкої поліетиленової труби. На відміну від траншейного способу  ремонту водопроводу, метод санації не вимагає великого обсягу земляних робіт. Проведення даних робіт покращить тиск води, мінімізує втрати та унеможливить виникнення аварійних ситуацій.

Вверх