Опитування

Який би Ви підтримали напрямок проекту впровадження ІТ та мобільних технологій для покращення життєдіяльності міської інфраструктури населення, в рамках концепції «Розумні міста"

Дивитись результати

Loading ... Loading ...

Архіви новин

Електронні петиції

Електронні петиції

Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Асоціація міст України

Надвірнянські ресурси

Надвірнянська районна рада Надвірнянська районна державна адміністрація Відділ освіти Надвірнянської РДА

Гарячі телефони

КП «Надвірнянський житловик»

черговий - 26275

КП "Надвірнаводоканал"

диспетчер (робочі дні 8.00-17.00) - 29067

оператор водозабору (цілодобово) - 28474, 0673448010

черговий (вихідні та святкові дні) - 79806

КП "Надвірнакомунсервіс"

22248

робочі дні (8.00 - 17.00)

Безпечне місто

Оголошення

Актуальне відео

Надвірна – шлях до Карпат

Стерилізаційний пункт у дії

Капремонт системи водовідведення на Ломоносова, 5

Міський голова про зустріч з керівництвом ПАТ “Укрнафта”

Вирішення питання поводження з побутовими відходами

Переможці Бюджету участі 2018

Безпека в місті

Відеозвіт міського голови Зіновія Андрійовича та Надвірнянської міської ради за 2017 рік

 

 

 

Відеоархів

Децентралізація влади

07.06.2019

Чистота і порядок залежить від кожного з нас!

Шановні надвірнянці, керівники і колективи підприємств,  установ та організацій, підприємці, власники торгових закладів, представники громадських організацій!

Традиційно на п’ятдесятий день після Воскресіння Христового ми відзначаємо одне з найбільших християнських свят – Свято Пресвятої Трійці або День Зіслання Святого Духа, яке в народі ще називають Зелені свята. Це свято вселяє надію на краще майбутнє, примножує у наших душах прагнення жити в мирі та творити добро на рідній землі, гуртує до спільної праці для розвитку та процвітання нашого рідного міста і держави.

В Надвірній вже склалась добра традиція дбати про порядок і чистоту в місті, особливо напередодні релігійних і державних свят. Сподіваюся, що і цього року всі підприємства, установи, організації, підприємці, заклади освіти і культури, охорони здоров’я, ОСББ, спортивні, молодіжні, релігійні та громадські організації, дошкільні та позашкільні навчальні заклади, молодь та мешканці міста не залишаться байдужими, а підтримають належну чистоту і порядок на вулицях, в парках, скверах, прибудинкових територіях, біля власних осель, адміністративних, господарських та виробничих приміщень, закладів торгівлі та громадського харчування, прилеглих до них територіях, впорядкують огорожі та території, закріплені за відповідними об’єктами господарювання.

Звичайно, щоденна робота працівників комунальних служба направлена на те, щоб наше місто було затишне, впорядковане та охайне, але ми повинні усвідомити, що чистота та порядок залежить, перш за все, від кожного з нас. Не потрібно чекати, що хтось все зробить, а самим проявляти ініціативу і створювати затишок в своєму рідному домі.

Шановні надвірнянці!

Напередодні величного християнського свята Пресвятої Трійці, звертаюся до Вас з проханням зробити свій посильний внесок у підготовку міста до Зелених свят. Тільки спільними зусиллями, згуртованістю та налагодженій праці всієї громади, наше місто з кожним роком ставатиме ще красивішим, чистішим та охайнішим. Направмо наші спільні зусилля на добрі справи задля добробуту наших родин та кращого майбутнього української держави!

З повагою,

міський голова                                        Зіновій Андрійович

Вверх