Опитування

Який би Ви підтримали напрямок проекту впровадження ІТ та мобільних технологій для покращення життєдіяльності міської інфраструктури населення, в рамках концепції «Розумні міста"

Дивитись результати

Loading ... Loading ...

Архіви новин

Електронні петиції

Електронні петиції

Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Асоціація міст України

Надвірнянські ресурси

Надвірнянська районна рада Надвірнянська районна державна адміністрація Відділ освіти Надвірнянської РДА

Гарячі телефони

КП «Надвірнянський житловик»

черговий - 26275

КП "Надвірнаводоканал"

диспетчер (робочі дні 8.00-17.00) - 29067

оператор водозабору (цілодобово) - 28474, 0673448010

черговий (вихідні та святкові дні) - 79806

КП "Надвірнакомунсервіс"

22248

робочі дні (8.00 - 17.00)

Безпечне місто

Оголошення

Актуальне відео

Надвірна – шлях до Карпат

Стерилізаційний пункт у дії

Капремонт системи водовідведення на Ломоносова, 5

Міський голова про зустріч з керівництвом ПАТ “Укрнафта”

Вирішення питання поводження з побутовими відходами

Переможці Бюджету участі 2018

Безпека в місті

Відеозвіт міського голови Зіновія Андрійовича та Надвірнянської міської ради за 2017 рік

 

 

 

Відеоархів

Децентралізація влади

07.12.2018

Делегація з міста Пруднік у Надвірній

Щороку, напередодні новорічно-різдвяних свят, на терени нашого міста приїжджає польська делегація з міста Пруднік.  І цього року, 7 грудня до Надвірної завітали польські побратими. Мета візиту – підведення підсумків співпраці між нашими містами в 2018 році, а також зустріч з учнями шкіл Надвірнянщини.

За час понад 15-річної співпраці між польським та українським містами налагоджено тісні взаємовідносини в різних галузях, зокрема в освітній: підписано кілька угод про співпрацю між навчальними закладами, в рамках яких щороку  учні беруть участь в програмі міжнародного обміну досвідом, з метою пізнання та навчання історії держав, спілкування зі своїми однолітками, ознайомлення з культурою та побутом, поширення здорового способу життя, обмін досвідом щодо організації спортивних змагань, культурних заходів тощо. В рамках цьогорічних відвідин польська делегація планує зустрітись з учнями навчальних закладів Надвірнянщини.

Сьогодні, 7 грудня,  делегація з міста Пруднік разом з міським головою м.Надвірна Зіновієм Андрійовичем завітала також до Надвірнянської дитячої лікарні. Польські побратими щороку відвідують Надвірнянський будинок дитини та заклади освіти Надвірнянщини з подарунками напередодні Дня св.Миколая, який в Польщі святкують 6 грудня. Такі благодійні акції відбуваються за ініціативи Ванди Якімко та за сприяння небайдужих мешканців м.Пруднік. Цього року представники делегації з Польщі привезли для надвірнянських дітей, які перебувають на лікуванні у дитячій лікарні, засоби гігієни, іграшки та солодощі. Гості відвідали також відділ інтенсивної терапії Надвірнянської дитячої лікарні.

Надвірнянський міський голова Зіновій Андрійович подякував польським побратимам за постійну допомогу та підтримку, зокрема, під час подій, якій відбуваються в Україні протягом останніх 5  років. Щирі слова вдячності також висловили головний лікар Надвірнянської ЦРЛ Сергій Ємельянчук та головний лікар Надвірнянської дитячої лікарні Василь Монастирецький.

Вверх