Архіви новин

Електронні петиції

Електронні петиції

Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Надвірнянські ресурси

Надвірнянська районна рада Надвірнянська районна державна адміністрація Відділ освіти Надвірнянської РДА

Гарячі телефони

КП «Надвірнянський житловик»

черговий - 26275

КП "Надвірнаводоканал"

диспетчер (робочі дні 8.00-17.00) - 29067

оператор водозабору (цілодобово) - 28474, 0673448010

черговий (вихідні та святкові дні) - 79806

Безпечне місто

Оголошення

Актуальне відео

Відеозвіт міського голови Зіновія Андрійовича та Надвірнянської міської ради за 2017 рік

 

 

Капітальний ремонт вулиці Ярослава Мудрого

Конкурс на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах

Відзначення Дня захисника України та 75-ї річниці створення УПА

Триває реалізація обласного проекту по заміні штучного покриття спортивного майданчика для гри в міні-футбол

 

Визначено переможців в рамках Бюджету участі

Привітання міського голови з Днем міста

Турнір “Карпатська осінь”

Дитячий день міста

Надвірна з висоти пташиного польоту

Відеоархів

Децентралізація влади

27.01.2017

День пам’яті Героїв Крут

Сьогодні, 27 січня, в районному будинку культури пройшли заходи з вшанування пам’яті Героїв Крут за участі районної та місцевої влад, духовенства, вояків УПА, курсантів та викладачів Прикарпатського військово-спортивного ліцею, вихованців НСОУ «Пласт» Станиця Надвірна, учнів шкіл, громадських організацій, підприємств, установ, громадськості. 29 січня 1918 року на заклик Української Народної Республіки біля залізничної станції Крути кілька сотень недосвідчених курсантів військової школи, студентів та гімназистів вступили у нерівний бій з більшовицькою армією. Герої Крут пішли на вірну смерть за Україну, виборюючи право українського народу жити у власній державі.

Заходи розпочались з урочистого виконання Гімну України, покладання квітів до стели Героям Небесної Сотні та  пам’ятного знаку Марті і Миронові Свідрукам. Хвилиною мовчання всі присутні вшанували пам’ять полеглих Героїв України, які віддали свої життя за свободу та незалежність нашої держави.

Отець Юрій Зеленчук, настоятель церкви Покрови Пресвятої Богородиці провів спільну молитву за Україну. З історичною довідкою про події під Крутами виступив викладач-методист Надвірнянського коледжу НТУ, член НСЖУ Володимир Свягла.

Голова Надвірнянської РДА Олександр Кеніз, голова районної ради Іван Гурмак та міський голова Зіновій Андрійович нагородили грамотами учасників АТО та волонтерів за вагомий особистий внесок у зміцненні обороноздатності України та становлення української державності; курсантів Прикарпатського військово-спортивного ліцею, вихованців НСОУ «Пласт» Станиця Надвірна, громадських та культурних діячів за особистий внесок у національне відродження духовних та національних традицій у молодіжному середовищі. Відзнакою «За бойову звитягу» нагородили учасника АТО Івана Тимківа.

В знак пошани полеглих Героїв України зі сцени звучали духовні, патріотичними пісні та вірші. Також під час заходу присутні мали змогу ознайомитися з виставкою військової атрибутики.

 

Вверх