Опитування

Який би Ви підтримали напрямок проекту впровадження ІТ та мобільних технологій для покращення життєдіяльності міської інфраструктури населення, в рамках концепції «Розумні міста"

Дивитись результати

Завантаження ... Завантаження ...

Архіви новин

Електронні петиції

Електронні петиції

Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Надвірнянські ресурси

Надвірнянська районна рада Надвірнянська районна державна адміністрація Відділ освіти Надвірнянської РДА

Гарячі телефони

КП «Надвірнянський житловик»

черговий - 26275

КП "Надвірнаводоканал"

диспетчер (робочі дні 8.00-17.00) - 29067

оператор водозабору (цілодобово) - 28474, 0673448010

черговий (вихідні та святкові дні) - 79806

Безпечне місто

Оголошення

Актуальне відео

Надвірна – шлях до Карпат

Стерилізаційний пункт у дії

Капремонт системи водовідведення на Ломоносова, 5

Міський голова про зустріч з керівництвом ПАТ “Укрнафта”

Вирішення питання поводження з побутовими відходами

Переможці Бюджету участі 2018

Безпека в місті

Відеозвіт міського голови Зіновія Андрійовича та Надвірнянської міської ради за 2017 рік

 

 

 

Відеоархів

Децентралізація влади

23.08.2017

Державний Прапор України – символ нашої волі та свободи

Прапор свій здіймаєм гордо,

Ми з ним дужі і єдині,

Ми навіки вже — народом,

Українським, в Україні

 

Сьогодні громада міста Надвірна в черговий раз, стверджуючи єдність та непохитну віру у сильну та вільну Україну, об’єдналась під своїм найбільшим жовто-блакитним стягом, який уособлює нашу незалежність, наш дух, нашу честь і нашу славу, віру у мирне майбутнє нашої держави.

23 серпня на майдані Шевченка відбулись урочисті заходи з нагоди Дня Державного Прапора України за участю представників районної та місцевої влад, делегації з наших міст-побратимів Республіки Польща, Республіки Чехія та Румунії, учасників АТО, учасників національно-визвольних змагань ОУН-УПА, вихованців НСОУ Пласт станиця Надвірна, Прикарпатського військово-спортивного ліцею, Надвірнянського районного центру творчості та національно-патріотичного виховання молоді, керівників та колективів підприємств, установ та організацій, представників політичних партій, громадських організації та мешканців міста. Заходи розпочались традиційною урочистою ходою від будинку «Просвіти» до пам’ятника Великому Кобзареві. Святкова хода відбувалася під скандування національно-патріотичних гасел і спільне виконання гімну ОУН-УПА «Ой, у лузі червона калина».

Почесну місію підняття Державного Прапора України на майдані Шевченка виконали голова Надвірнянської районної ради Іван Гурмак, заступник голови Надвірнянської РДА Богдан Зеленчук, міський голова Зіновій Андрійович, учасники АТО Юрій Остапчук і його внук Андрій та Андрій Левицький і його донька Анна.

Міський голова Зіновій Андрійович у своєму виступі зазначив, що для кожного українця Державний Прапор є однією із найвищих національних святинь. Під жовто-блакитним стягом боролися за українську національну ідею, виборюючи свободу своєї держави, не одне покоління Героїв, поклавши на вівтар незалежності найдорожче – життя. Наш обов’язок – завжди пам’ятати та вшановувати тих патріотів краю, котрі стояли біля витоків Незалежності на території Надвірнянщини. Саме завдяки їхньому героїзму вперше на теренах Надвірної піднято синьо-жовтий прапор під час велелюдного віче на Пнівському замку 24 вересня 1989 року. Тоді, всі учасники віча оголосили одностайну вимогу – проголошення незалежної суверенної соборної Української Держави. Також закликав всіх свідомих громадян нашої держави об’єднатись під жовто-блакитним стягом, відстоюючи свою незалежність.

     Під час урочистих заходів з нагоди відзначення Дня Державного Прапора представники районної та міської влад нагородили почесними грамотами  Надвірнянської РДА, районної та міської рад громадських діячів та представників трудових колективів Надвірнянщини за вагомий особистий внесок у становлення української державності, соціально-економічний розвиток, активну громадянську позицію  та сумлінну працю на благо громади та всієї держави.

     Завершив урочистості святковий концерт за участі лауреата районного та обласного конкурсів читців Назара Олексина та фольклорно-етнографічного колективу РБК «Шовкова косиця».

 

Вверх