Опитування

Який би Ви підтримали напрямок проекту впровадження ІТ та мобільних технологій для покращення життєдіяльності міської інфраструктури населення, в рамках концепції «Розумні міста"

Дивитись результати

Loading ... Loading ...

Архіви новин

Електронні петиції

Електронні петиції

Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Асоціація міст України

Надвірнянські ресурси

Надвірнянська районна рада Надвірнянська районна державна адміністрація Відділ освіти Надвірнянської РДА

Гарячі телефони

КП «Надвірнянський житловик»

черговий - 26275

КП "Надвірнаводоканал"

диспетчер (робочі дні 8.00-17.00) - 29067

оператор водозабору (цілодобово) - 28474, 0673448010

черговий (вихідні та святкові дні) - 79806

КП "Надвірнакомунсервіс"

22248

робочі дні (8.00 - 17.00)

Безпечне місто

Оголошення

Актуальне відео

Надвірна – шлях до Карпат

Стерилізаційний пункт у дії

Капремонт системи водовідведення на Ломоносова, 5

Міський голова про зустріч з керівництвом ПАТ “Укрнафта”

Вирішення питання поводження з побутовими відходами

Переможці Бюджету участі 2018

Безпека в місті

Відеозвіт міського голови Зіновія Андрійовича та Надвірнянської міської ради за 2017 рік

 

 

 

Відеоархів

Децентралізація влади

23.08.2018

Державний Прапор України – символ відродження і величі України

Сьогодні, громада міста Надвірна, стверджуючи братню єдність та міць, віру в сильну, могутню і вільну Україну, об’єдналась під найбільшим жовто-блакитним стягом, який є уособленням національної єдності, гордістю, величчю і нескореністю української нації, незламності українського духу та живою пам’яттю про героїчне минуле нашого народу. 23 серпня громадськість міста знову зібралась на майдані Шевченка відзначити День Державного Прапора, де в урочистостях взяли участь представники районної та місцевої влад, делегації з Республік Польща, Чехія та Румунія, учасники АТО, учасники національно-визвольних змагань ОУН-УПА, вихованці НСОУ Пласт станиця Надвірна, громадські організації, представники підприємств, установ, організацій та мешканці міста.

До пам`ятника Великому Кобзареві урочисто несли полотнище найбільшого Державного прапора, який пошито спільними зусиллями громади міста (площа 72 м²). Святкова хода проходила під скандування національно-патріотичних гасел і спільне виконання гімну ОУН-УПА «Ой, у лузі червона калина».

Почесну місію підняття Державного Прапора України на майдані Шевченка виконали голова Надвірнянської районної ради Іван Гурмак, перший заступник голови Надвірнянської РДА Богдан Зеленчук, міський голова Зіновій Андрійович, син загиблого учасника АТО Юрія Головченка Денис. Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять Героїв України, які поклали своє життя на вівтар свободи та незалежності нашої держави.

Під час урочистих заходів з нагоди відзначення Дня Державного Прапора та 27-ї річниці Незалежності України нагороджено почесними грамотами Надвірнянської РДА, районної та міської рад учасників бойових дій.

З привітальним словом виступили учасник АТО Володимир Свідрак та учасниця національно-визвольних змагань Василина Гринюк. Завершив урочистості святковий концерт за участі вихованців Надвірнянського дошкільного навчального закладу «Квітка Карпат», солістки Марії Онуфреїв та народно-аматорського драмколективу «Веретено» РБК (кер. Галина Чуревич).

 

Вверх