Архіви новин

Електронні петиції

Електронні петиції

Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Надвірнянські ресурси

Надвірнянська районна рада Надвірнянська районна державна адміністрація Відділ освіти Надвірнянської РДА

Гарячі телефони

КП «Надвірнянський житловик»

черговий - 26275

КП "Надвірнаводоканал"

диспетчер (робочі дні 8.00-17.00) - 29067

оператор водозабору (цілодобово) - 28474, 0673448010

черговий (вихідні та святкові дні) - 79806

Безпечне місто

Оголошення

Актуальне відео

Відеозвіт міського голови Зіновія Андрійовича та Надвірнянської міської ради за 2017 рік

 

 

Капітальний ремонт вулиці Ярослава Мудрого

Конкурс на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах

Відзначення Дня захисника України та 75-ї річниці створення УПА

Триває реалізація обласного проекту по заміні штучного покриття спортивного майданчика для гри в міні-футбол

 

Визначено переможців в рамках Бюджету участі

Привітання міського голови з Днем міста

Турнір “Карпатська осінь”

Дитячий день міста

Надвірна з висоти пташиного польоту

Відеоархів

Децентралізація влади

29.09.2017

До Надвірної завітала делегація з м.Пруднік

У червні минулого року директор Прикарпатського військово-спортивного ліцею Микола Мартинюк та директор Сільськогосподарської школи в Прудніку Радомір Гайдецький підписали Угоду про співпрацю між навчальними закладами. Угода передбачає обмін молоді, пізнання та навчання історії держав, поширення здорового способу життя, обмін досвідом щодо організації спортивних змагань, культурних заходів, конкурсів.

В рамках даної угоди та співпраці м.Надвірна з польським містом-побратимом Пруднік 27 вересня  до нашого міста завітала делегація з Республіки Польща в складі викладачів та учнів Сільськогосподарської школи в Прудніку.

 28 вересня в Надвірнянській міській раді на запрошення міського голови Зіновія Андрійовича відбулась зустріч з учнями та викладачами прудніцького та надвірнянського навчальних закладів. Міський голова під час зустрічі коротко розповів про історію міста Надвірна, взаємовідносин між містами-побратимами, реалізацію спільних проектів, таких як «Діти без кордонів», «Кулінарна книга» тощо. Гості з м.Пруднік подякували міському голові та керівництву Прикарпатського військово-спортивного ліцею за теплий прийом і висловили сподівання, що за час перебування в Україні почерпнуть для себе багато корисного та цікавого, адже більшість гостей завітали до нашого міста вперше.

Делегація з Прудніка гостюватиме в нашому місті протягом 10 днів. Під час відвідин заплановано проведення різноманітних екскурсій пам’ятними місцями Надвірнянщини. Діти зможуть цікаво провести час зі своїми українськими однолітками, ознайомитись із самобутністю Прикарпатського краю, особливостями наших звичаїв, традицій, культури та історії. Крім того, за цей час будуть проходити різноманітні спортивні змагання між учнями шкіл, а саме: товариська зустріч з міні-футболу, турнір з шахів, шашок та настільного тенісу і змагання з силових видів спорту.

 

Вверх