Опитування

Який би Ви підтримали напрямок проекту впровадження ІТ та мобільних технологій для покращення життєдіяльності міської інфраструктури населення, в рамках концепції «Розумні міста"

Дивитись результати

Loading ... Loading ...

Архіви новин

Електронні петиції

Електронні петиції

Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Асоціація міст України

Надвірнянські ресурси

Надвірнянська районна рада Надвірнянська районна державна адміністрація Відділ освіти Надвірнянської РДА

Гарячі телефони

КП «Надвірнянський житловик»

черговий - 26275

КП "Надвірнаводоканал"

диспетчер (робочі дні 8.00-17.00) - 29067

оператор водозабору (цілодобово) - 28474, 0673448010

черговий (вихідні та святкові дні) - 79806

Безпечне місто

Актуальне відео

Надвірна – шлях до Карпат

Стерилізаційний пункт у дії

Капремонт системи водовідведення на Ломоносова, 5

Міський голова про зустріч з керівництвом ПАТ “Укрнафта”

Вирішення питання поводження з побутовими відходами

Переможці Бюджету участі 2018

Безпека в місті

Відеозвіт міського голови Зіновія Андрійовича та Надвірнянської міської ради за 2017 рік

 

 

 

Відеоархів

Децентралізація влади

27.08.2018

До Надвірної завітали діти з Румунії в рамках міжнародного дитячого табору «Hutsul Camp 2018»

Сьогодні до міста Надвірна приїхали 12 школярів з міста побратима Шомкута Маре (Румунія) в рамках міжнародного дитячого табору «Hutsul Camp 2018». Румунських гостей зустріли в Надвірнянській міській раді міський голова Зіновій Андрійович, перший заступник голови РДА Богдан Зеленчук, перший заступник голови райради Ігор Писклинець,  начальник відділу освіти Надвірнянської РДА Степан Северилов та директор Надвірнянського фізико-математичного ліцею Антон Ревтюк.

У травні місяці минулого року Надвірнянський міський голова Зіновій Андрійович та прімар м.Шомкута Маре Георге Буда підписали Протокол про співробітництво, згідно якого сторони зобов’язались організовувати табори  відпочинку та творчої діяльності для дітей шкільного віку. Два тижні тому учні з Надвірнянського фізико-математичного ліцею відвідали румунське місто-побратим, а сьогодні Надвірна гостинно прийняла до себе дітей з м.Шомкута-Маре.

Міський голова Зіновій Андрійович радо привітав на теренах нашого міста гостей з румунського міста-побратима. Наголосив, що Надвірна вже має певний досвід у організації дитячих таборів. З м.Пруднік (Польща)  налагоджена тісна співпраця в освітній сфері: підписано кілька угод про співробітництво між навчальними закладами. З 2003 року до співпраці долучилась німецька сторона. Діти з Надвірної разом з польськими та німецькими однолітками беруть участь у реалізації Програми «Kinder one grenze». Цього року до м.Надвірна в рамках вищевказаної програми планують завітати понад 70 дітей з 3-х країн (Польща, Німеччина, Україна). Такі дитячі табори організовують з метою пізнання та навчання історії держав, спілкування зі своїми однолітками, ознайомлення з культурою та побутом, поширення здорового способу життя, обмін досвідом щодо організації спортивних змагань, культурних заходів тощо. Зіновій Андрійович подякував румунським побратимам за гостинний прийом українських діток і побажав гостям весело і з користю провести час в нашому краї в рамках міжнародного дитячого табору.

Заступник директора ліцею м.Шомкута Маре Грама Тереза Індіко, яка бере активну участь у організації табору, висловила сподівання, що під час цих відвідин почерпнуть для себе багато корисного та цікавого. Від румунської сторони представникам влади подарували альбоми з світлинами відвідин українських дітей румунського міста Шомкута Маре.

Для гостей приготували цілий комплекс заходів. Діти з Румунії матимуть можливість ознайомитись з історією та культурою нашого краю, відвідати музеї, помилуватись неповторною природою Прикарпаття, поспілкуватись зі своїми однолітками тощо.

Вверх