Опитування

Який би Ви підтримали напрямок проекту впровадження ІТ та мобільних технологій для покращення життєдіяльності міської інфраструктури населення, в рамках концепції «Розумні міста"

Дивитись результати

Loading ... Loading ...

Архіви новин

Електронні петиції

Електронні петиції

Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Асоціація міст України

Надвірнянські ресурси

Надвірнянська районна рада Надвірнянська районна державна адміністрація Відділ освіти Надвірнянської РДА

Гарячі телефони

КП «Надвірнянський житловик»

черговий - 26275

КП "Надвірнаводоканал"

диспетчер (робочі дні 8.00-17.00) - 29067

оператор водозабору (цілодобово) - 28474, 0673448010

черговий (вихідні та святкові дні) - 79806

Безпечне місто

Актуальне відео

Надвірна – шлях до Карпат

Стерилізаційний пункт у дії

Капремонт системи водовідведення на Ломоносова, 5

Міський голова про зустріч з керівництвом ПАТ “Укрнафта”

Вирішення питання поводження з побутовими відходами

Переможці Бюджету участі 2018

Безпека в місті

Відеозвіт міського голови Зіновія Андрійовича та Надвірнянської міської ради за 2017 рік

 

 

 

Відеоархів

Децентралізація влади

16.04.2019

До Надвірної завітав експерт з США медичного проекту CURE

Наприкінці минулого тижня до  Надвірної з робочим візитом завітав експерт проекту CURE Реймонд Вайт.  CURE  Project – це неприбуткова  благодійна організація в США з надання гуманітарної допомоги країнам, що розвиваються. Головна її місія – виявляти, запитувати, збирати, сортувати та розподіляти  медичні матеріали та послуги у відповідності з нагальними потребами світу в медичній сфері, зокрема забезпечувати лікарськими засобами, витратними матеріалами, сприяти  наданню належної медичної допомоги хворим. CURE  Project була заснована у 1987 році. З моменту свого заснування CURE  Project охопив  пацієнтів, родини і дітей  більш ніж в 130 країнах світу. Завдяки ентузіазму та благим намірам небайдужих людей, волонтерів, благодійників CURE  Project продовжує приносити надію туди, де її найбільше потребують. Проект CURE в рейтингу Forbes є в списку 20 найбільш ефективних благодійних фондів США.

  Громадська організація «Надвірнянський туристично-інформаційний центр» спільно з волонтером Корпусу Миру Леслі Нолан підготували та подали проектну заявку щодо надання медичного обладнання для лікарні в місті Надвірна для проекту CURE. Завдяки цьому стало можливим доставки партії гуманітарної допомоги в Надвірнянську  ЦРЛДаний проект передбачає надання допомоги в розмірі від 500 тис.доларів.

В п’ятницю, 12 квітня,  відбулась зустріч експерта проекту Реймонда Вайта з міським головою Зіновієм Андрійовичем, на якій були також присутні директор Надвірнянського ТІЦ Володимир Гринішак, волонтер Корпусу Миру США Леслі Нолан та головний лікар Надвірнянської ЦРЛ Сергій Ємельянчук. Під час зустрічі було обговорено можливості реалізації проекту. В лютому 2019 року між Надвірнянською міською радою та громадською організацією “Надвірнянський туристично-інформаційний центр” укладено договір щодо реалізації проекту, який передбачає співфінансування проекту міською радою в сумі понад 123 тис. грн. Ці кошти спрямовані на вивчення потреб лікарні та оплату аудиту проекту.

Протягом робочого візиту, експерт проекту провів ще низку зустрічей, зокрема в Надвірнянській центральній районній лікарні, дитячій лікарні з метою визначення потреб медичного закладу нашого міста та району. На даний час американською стороною складається  перелік медичного обладнання та матеріалів, що будуть доставлені в першому контейнері для Надвірнянської лікарні, а також обговорюється питання можливості надання ще кількох таких контейнерів в майбутньому для наших медичних закладів. Варто зазначити, що проект такого роду буде реалізований вперше на теренах нашої області.

Вверх