Опитування

Який би Ви підтримали напрямок проекту впровадження ІТ та мобільних технологій для покращення життєдіяльності міської інфраструктури населення, в рамках концепції «Розумні міста"

Дивитись результати

Loading ... Loading ...

Архіви новин

Електронні петиції

Електронні петиції

Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Асоціація міст України

Надвірнянські ресурси

Надвірнянська районна рада Надвірнянська районна державна адміністрація Відділ освіти Надвірнянської РДА

Гарячі телефони

КП «Надвірнянський житловик»

черговий - 26275

КП "Надвірнаводоканал"

диспетчер (робочі дні 8.00-17.00) - 29067

оператор водозабору (цілодобово) - 28474, 0673448010

черговий (вихідні та святкові дні) - 79806

КП "Надвірнакомунсервіс"

22248

робочі дні (8.00 - 17.00)

Безпечне місто

Оголошення

Актуальне відео

Надвірна – шлях до Карпат

Стерилізаційний пункт у дії

Капремонт системи водовідведення на Ломоносова, 5

Міський голова про зустріч з керівництвом ПАТ “Укрнафта”

Вирішення питання поводження з побутовими відходами

Переможці Бюджету участі 2018

Безпека в місті

Відеозвіт міського голови Зіновія Андрійовича та Надвірнянської міської ради за 2017 рік

 

 

 

Відеоархів

Децентралізація влади

20.07.2018

ДО УВАГИ АВТОПЕРЕВІЗНИКІВ

 
Надвірнянська міська рада оголошує конкурс на визначення виконавців перевезень пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування.
Об’єкти конкурсу:
Об’єкт 1: – маршрут №1 «Центр(вул.Мазепи) – вул.Шухевича(Торговиця)», режим руху «Звичайний». Час роботи з 7 год. до 22 год.;
Об’єкт 2: – маршрут №2 «вул.Марка Черемшини – вул.Ломоносова», режим руху «Звичайний».
Час роботи з 7 год. до 22 год.;
Об’єкт 3: – маршрут №3 «вул.Марка Черемшини – вул.Соборна(Надвірнянський коледж)».
Час роботи з 7 год. до 22 год.;
Об’єкт 4: – маршрут №4 «вул.Ломоносова – вул.Соборна(Надвірнянський коледж)».
Час роботи з 7 год. до 22 год.;
Об’єкт 5: – маршрут №5 «Автостанція-2(вул.Грушевського)–Автостанція-1 (вул.Панаса Мирного)», режим руху «Звичайний».
Час роботи з 7 год. до 22 год.;
Об’єкт 6: – маршрут №6  «Центр(вул.Чорновола) – Міське кладовище», режим руху «Звичайний»,
Час роботи з 9 год. до 19 год. (Щотижня в неділю та щоденно в поминальні дні);
            Основні умови конкурсу:
 1. Мінімальна кількість транспортних засобів на кожному маршруті 2 одиниці, максимальна 4 одиниці.
(категорія М2, М3, клас А, клас 1, згідно Наказу Міністерства транспорту і зв’язку №285 від 12.04.2007р.). Заборонено надання послуг з перевезення пасажирів з використанням автобусів переобладнаних  з транспортних засобів іншого призначення.
 1. Інтервал руху на маршрутах № 1-5 – з 700 до 900 години, з  1200 до 1400 години та  з 1700 до 1800 години – 10 хвилин. В інші періоди не більше 30 хвилин.
  Інтервал руху на маршруті № 6  – 45 хв.
 2. Забезпечення наявності резерву пасажирських транспортних засобів для заміни рухомого складу у разі його виходу з ладу основних одиниць в кількості 1 шт.
 3. Безкоштовне перевезення кожного рейсу 2 осіб пільгових категорій та дітей до 14 років без бюджетної компенсації.
 4. Перевезення студентів денної форми навчання у навчальний період з 01 вересня по 01 липня за пільговим тарифом, без бюджетної компенсації.
 5. Встановлення на автобусних зупинках інформаційних таблиць про графік та інтервал руху автобусів на маршруті.
 6. Забезпечення у маршрутних транспортних засобах інформації про перевізника, який надає послуги на маршруті (місце реєстрації, контактні дані, телефон, електронна адреса, тощо) та інформацію про вартість проїзду на маршруті.
 7. Забезпечення на маршрутах загального користування, не менше як одного транспортного засобу, пристосованого для перевезення осіб з обмеженими можливостями.
 8. Неухильне додержання вимог Закону України “Про автомобільний транспорт”, Закону України “Про дорожній рух”, Правил дорожнього руху, Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту, затверджених Постановою КМУ №178 від 18.02.1997, інших нормативно-правових актів, які регулюють перевезення пасажирів і багажу автомобільним транспортом, договору на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування.
 9. Термін на який будуть укладені договори на перевезення пасажирів на міських маршрутах становить 5(п’ять) років.
 10. У конкурсі з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування можуть брати участь юридичні та фізичні особи, які зареєстровані у встановленому порядку як суб’єкти господарської діяльності.
Для участі у конкурсі претенденти  подають документи, визначені ст.46 Закону України «Про автомобільний транспорт», за формою згідно з Додатками 1-4 до Порядку проведення  конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженого Постановою КМУ №1081 від 03.12.2008р.:
– заяву претендента встановленого зразка із зазначенням автобусного маршруту загального користування, на якому має намір працювати претендент;
– відомості за підписом суб’єкта господарювання про автобуси, які будуть використовуватися на автобусному маршруті з зазначенням підстав для їх використання перевізником;
– відомості про додаткові умови обслуговування маршруту;
– анкету до заяви про участь у конкурсі з перевезення пасажирів, згідно з Додатком 4 Порядку проведення пасажирів на автобусному маршруті загального користування затвердженого Постановою КМУ №1081 від 03.12.2008р.;
– копію податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податку, і сум утриманого з них податку (форма № 1ДФ) за останній квартал;
 
Додаткові документи:
– нотаріально завірену копію ліцензії на право надання послуг з перевезення пасажирів;
– перелік транспортних засобів, які пропонуються до використання на автобусному маршруті, із зазначенням марки, моделі, пасажиромісткості, VIN – коду транспортного засобу, державного номерного знаку, року випуску транспортного засобу;
– копії ліцензійних карток на кожний автобус, який пропонується до використання на автобусному маршруті;
копії свідоцтв про реєстрацію транспортних засобів або тимчасових реєстраційних талонів автобусів, що пропонуються до використання на маршруті;
– перелік транспортних засобів, пристосованих для перевезення осіб з обмеженими фізичними можливостями, які пропонуються для роботи на автобусному маршруті або письмова інформація про їх відсутність;
– графік руху на маршруті;
– компенсація витрат на публікацію оголошення про проведення конкурсу за рахунками виконавців цих робіт і засобів масової інформації.
 
Документи, подані перевізником-претендентом для участі в конкурсі, пронумеровуються, прошнуровуються, підписуються автомобільним перевізником або уповноваженою особою автомобільного перевізника із зазначенням кількості сторінок цифрами і словами.
Документи для участі в конкурсі подаються перевізником-претендентом у двох закритих конвертах (пакетах).
Конверт (пакет) з позначкою “№ 1”, який містить документи для участі в конкурсі, відкривається наступного дня після закінчення строку їх прийняття.
Конверт (пакет) з позначкою “№ 2”, який містить документи з інформацією про те, на який об’єкт конкурсу подає документи перевізник-претендент, відкривається під час засідання конкурсного комітету.
У разі подання перевізником-претендентом документів для участі в кількох конкурсах, що проводяться на одному засіданні, ним робиться однакова відмітка на конвертах № 1 і 2, які стосуються одного і того ж конкурсу, що дасть змогу визначити приналежність їх одне одному.
 
Документи для участі в конкурсі приймаються до 17 год. 08.08.2018р. за адресою:  Надвірнянська міська рада, приймальня, вул.Мазепи, 29, м.Надвірна, Івано-Франківської обл., 78405.Документи, які надійшли до організатора після встановленого строку, не розглядаються. Телефон для довідок (03475) 2-20-82, 2-21-92, 2-30-24.
Контактні особи для подачі документів на конкурс та оформлення заяв і анкет: заступник міського голови – Василенко Василь Васильович тел. (03475) 2-21-92; начальник юридичного відділу міської ради – Дем’янчук Ярослав Богданович, тел.(03475) 2-20-82.
Засідання конкурсного комітету відбудеться 23.08.2018р. в залі засідань Надвірнянської міської ради. Початок о 14 год.

 

 

РІШЕННЯ

 

від 13 липня 2018  року                                                                                  № 78

 

Про відкриття нових міських автобусних маршрутів та проведення конкурсу з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування у м.Надвірна

 

Розглянувши рекомендації постійної комісії міської ради з питань  житлово-комунального господарства, транспорту, екології енергозбереження, керуючись Законом України “Про автомобільний транспорт”, Постановою Кабінету Міністрів України №1081 від 03.12.2008 року “Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування”, виконком міської ради

 

в и р і ш и в:

 

 1. Відкрити наступні міські автобусні маршрути загального користування:

– №1 «Центр(вул.Мазепи) – вул.Шухевича(Торговиця)», режим руху «Звичайний». Напрямок руху та зупинки.

Прямий напрямок: початок руху від зупинки напроти «Укртелекому» вул.Мазепи – вул.Богдана Хмельницького(зупинка «На вимогу» біля перехрестя на вулицю Новопроекна) – вул.Богдана Хмельницького (зупинка «На вимогу» біля перехрестя із вул.Молодіжна) – вул.Богдана Хмельницького(зупинка  біля перехрестя із вул.Шухевича) – вул.Шухевича(кінцева зупинка біля СТО);

Зворотний напрямок: початок руху від зупинки вул.Шухевича(зупинка біля СТО) – вул.Шухевича до кільцевої розв’язки (зупинка «На вимогу» біля магазину «Перлина») – вул.Шухевича(зупинка «На вимогу» біля СТО) – вул.Мазепи(зупинка  біля перехрестя із вул.Коновальця) – вул.Мазепи(зупинка біля «Місійного хреста») – вул.Мазепи(кінцева зупинка біля «Укртелекому»);

 

– №2 «вул.Марка Черемшини – вул.Ломоносова», режим руху «Звичайний».

Напрямок руху та зупинки.

Прямий напрямок: початок руху від зупинки біля магазину «Делікатес» вул.Марка Черемшини – вул.Кобринської – вул.Марка Черемшини –  вул.Грушевського(зупинка «Автостанція-2») – вул.Грушевського(зупинка «Районна лікарня») – вул.Грушевського(зупинка «На вимогу» біля «Костелу») – майдан Шевченка – вул.Чорновола(зупинка біля торгового комплексу «Старий побут») – вул.Шевченка(зупинка «На вимогу» біля перехрестя з вул.Вагилевича-вул.Сірика) – вул.Шевченка(зупинка «Військовий комісаріат») – вул.Рамішвілі(зупинка «На вимогу» біля «Торгової бази») – вул.Ломоносова(кінцева зупинка);

Зворотний напрямок: початок руху від зупинки вул.Ломоносова – вул.Рамішвілі(зупинка «На вимогу» біля «Торгової бази») – вул.Шевченка(зупинка «Військовий комісаріат») – вул.Шевченка(зупинка «На вимогу» біля перехрестя з вул.Вагилевича-вул.Сірика) – вул.Чорновола(зупинка біля ЗОШ №1) – вул.Чорновола – вул.Княгині Ольги(зупинка «На вимогу» біля магазину «Колібріс» – вул.Котляревського(зупинка «На вимогу» біля дитячого садка «Квітка Карпат» – вул.Руднєва – вул.Марка Черемшини(кінцева зупинка біля магазину «Делікатес»);

 

– №3 «вул.Марка Черемшини – вул.Соборна(Надвірнянський коледж)», режим руху «Звичайний».

Напрямок руху та зупинки.

Прямий напрямок: початок руху від зупинки біля магазину «Делікатес» вул.Марка Черемшини – вул.Кобринської – вул.Марка Черемшини – вул.Грушевського(зупинка «Автостанція-2») – вул.Грушевського(зупинка «Районна лікарня») – вул.Грушевського(зупинка «На вимогу» біля «Костелу») – майдан Шевченка – вул.Чорновола(зупинка біля торгового комплексу «Старий побут») – вул.Соборна (зупинка «На вимогу» біля перехрестя з вул.Шашкевича) – вул.Соборна (зупинка «Цегельний завод») – вул.Соборна(зупинка «На вимогу» біля перехрестя із вул.Кармелюка, магазин «Світ Дерева») – вул.Соборна(зупинка біля юридичного відділення Надвірнянського коледжу) – вул.Соборна(кінцева зупинка «Надвірнянський коледж», біля перехрестя вул.Комарова – вул.Гонти);

Зворотний напрямок: початок руху від зупинки вул.Соборна(«Надвірнянський коледж», біля перехрестя вул.Комарова – вул.Гонти) – вул.Соборна(зупинка біля магазину «Торба») – вул.Соборна(зупинка біля перехрестя із вул.Січинського) – вул.Соборна(зупинка «На вимогу» біля перехрестя із вул.Кармелюка, магазин «Світ Дерева») – вул.Соборна(зупинка «На вимогу» біля перехрестя із вул.Дем’янчука) – вул.Соборна(зупинка «Цегельний завод») – вул.Чорновола(зупинка біля ЗОШ №1) – вул.Чорновола – вул.Княгині Ольги(зупинка «На вимогу» біля магазину «Колібріс» – вул.Котляревського(зупинка «На вимогу» біля  дитячого садка «Квітка Карпат» – вул.Руднєва – вул.Марка Черемшини(кінцева зупинка біля магазину «Делікатес»);

 

– №4 «вул.Ломоносова – вул.Соборна(Надвірнянський коледж)», режим руху «Звичайний».

Напрямок руху та зупинки.

Прямий напрямок: початок руху від зупинки вул.Ломоносова – вул.Рамішвілі(зупинка «На вимогу»  біля «Торгової бази») – вул.Вокзальна(зупинка «Автостанція-1») – вул.Січинського(зупинка «На вимогу» біля СТО) – вул.Соборна(зупинка біля юридичного відділення Надвірнянського коледжу) – вул.Соборна(кінцева зупинка «Надвірнянський коледж», біля перехрестя вул.Комарова – вул.Гонти);

Зворотний напрямок: початок руху від зупинки вул.Соборна(«Надвірнянський коледж», біля перехрестя вул.Комарова – вул.Гонти) – вул.Соборна(зупинка біля магазину «Торба») – вул.Соборна(зупинка біля перехрестя вул.Січинського) – вул.Соборна(зупинка «На вимогу» біля перехрестя вул.Кармелюка, магазин «Світ Дерева») – вул.Соборна(зупинка «На вимогу» біля перехрестя вул.Дем’янчука) – вул.Соборна (зупинка «Цегельний завод») – вул.Соборна(зупинка біля перехрестя вул.Собрна-вул.Шевченка «Обеліск») вул.Шевченка(зупинка «На вимогу» біля перехрестя з вул.Вагилевича-вул.Сірика) – вул.Шевченка (зупинка «Військовий комісаріат») – вул.Рамішвілі(зупинка «На вимогу» біля «Торгової бази») – вул.Ломоносова(кінцева зупинка);

 

– №5 «Автостанція-2(вул.Грушевського) – Автостанція-1(вул.Панаса Мирного)», режим руху «Звичайний».

Напрямок руху та зупинки.

Прямий напрямок: початок руху від зупинки біля «Автостанції-2» вул.Грушевського –вул.Грушевського(зупинка «Районна лікарня») – майдан Шевченка – вул.Чорновола(зупинка біля торгового комплексу «Старий побут») – вул.Шевченка(зупинка «На вимогу» біля перехрестя з вул.Вагилевича-вул.Сірика) – вул.Шевченка (зупинка «Військовий комісаріат») – вул.Панаса Мирного          «Автостанція-1(кінцева зупинка);

Зворотний напрямок: початок руху від зупинки «Автостанція-1 вул.Панаса Мирного – вул.Шевченка(зупинка «Військовий комісаріат») – вул.Шевченка(зупинка «На вимогу» біля перехрестя вул.Вагилевича-вул.Сірика) – вул.Чорновола(зупинка біля ЗОШ №1) – вул.Чорновола – вул.Княгині Ольги(зупинка «На вимогу» біля магазину «Колібріс» – вул.Котляревського(зупинка «На вимогу» біля  дитячого садка «Квітка Карпат» – вул.Володимира Великого(зупинка «Районна лікарня») – вул.Грушевського(зупинка «На вимогу» біля перехрестя вул.Руднєва, «Памятник нафтовикам») – Автостанція-2 вул.Грушевського (кінцева зупинка).

– №6  «Центр(вул.Чорновола) – Міське кладовище», режим руху «Звичайний»,

 (Щотижня в неділю та щоденно в поминальні дні);

Напрямок руху та зупинки.

Прямий напрямок: початок руху від зупинки біля торгового комплексу «Старий побут» вул.Чорновола – вул.Соборна(зупинка «На вимогу» біля перехрестя з вул.Шашкевича) – вул.Соборна(зупинка «Цегельний завод») – вул.Соборна(зупинка «На вимогу» біля перехрестя із вул.Кармелюка, магазин «Світ Дерева») – вул.Кармелюка – вул.Ярослава Мудрого(кінцева зупинка «Міське кладовище»);

Зворотний напрямок: початок руху від зупинки «Міське кладовище» – вул.Кармелюка – вул.Соборна(зупинка «На вимогу» біля перехрестя із вул.Кармелюка, магазин «Світ Дерева») – вул.Соборна(зупинка «На вимогу» біля перехрестя вул.Дем’янчука) – вул.Соборна(зупинка «Цегельний завод») – вул.Чорновола(кінцева зупинка біля ЗОШ №1);

 

 1. Встановити, що «Зупинка на вимогу» здійснюється виключно у місцях, дозволених Правилами дорожнього руху, та визначених у паспортах міських автобусних маршрутів загального користування.

 

 1. Затвердити умови конкурсу з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування у місті Надвірна, що вказані в пункті 1 цього рішення, згідно додатку №1.

 

 1. Конкурсному комітету Надвірнянської міської ради провести конкурс на визначення виконавця(ів) перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування у м.Надвірна, вказаних у п.1 цього рішення. Результати конкурсу затвердити рішенням виконавчого комітету.

 

 1. Після проведення конкурсу із визначення виконавця(ів) перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування у м.Надвірна, що вказані у цьому рішенні, ліквідувати усі автобусні маршрути, що діяли у м.Надвірна на підставі рішень виконавчого комітету Надвірнянської міської ради(рішення МВК №22 від 14.02.2006р.; рішення МВК №568 від 02.07.2007р.; рішення МВК №444 від 16.07.2009р.; рішення МВК №391 від 04.10.2011р.; рішення МВК №83 від 19.04.2012р.; рішення МВК №50 від 26.03.2015р.).

 

 1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови В.В.Василенка.

 

 

Міський голова                                                                  З.М.Андрійович

 

 

Додаток №1

до рішення виконавчого комітету від 13.07.2018 року

№78 ” Про відкриття нових міських автобусних маршрутів

та проведення конкурсу з перевезення пасажирів на міських

автобусних маршрутах загального користування у м.Надвірна”

 

Умови конкурсу з перевезення пасажирів

на міських автобусних маршрутах загального користування у місті Надвірна

 

 1. Перелік міських автобусних маршрутів:

– маршрут №1 «Центр(вул.Мазепи) – вул.Шухевича(Торговиця)», режим руху «Звичайний». Час роботи з 7 год. до 22 год.;

– маршрут №2 «вул.Марка Черемшини – вул.Ломоносова», режим руху «Звичайний».

Час роботи з 7 год. до 22 год.;

– маршрут №3 «вул.Марка Черемшини – вул.Соборна(Надвірнянський коледж)».

Час роботи з 7 год. до 22 год.;

– маршрут №4 «вул.Ломоносова – вул.Соборна(Надвірнянський коледж)».

Час роботи з 7 год. до 22 год.;

– маршрут №5 «Автостанція-2(вул.Грушевського) – Автостанція-1(вул.Панаса Мирного)», режим руху «Звичайний».

Час роботи з 7 год. до 22 год.;

– маршрут №6  «Центр(вул.Чорновола) – Міське кладовище», режим руху «Звичайний»,

Час роботи з 9 год. до 19 год. (Щотижня в неділю та щоденно в поминальні дні);

 1. Мінімальна кількість транспортних засобів на кожному маршруті 2 одиниці, максимальна  4 одиниці.

(категорія М2, М3, клас А, клас 1, згідно Наказу Міністерства транспорту і зв’язку №285 від 12.04.2007р.). Заборонено надання послуг з перевезення пасажирів з використанням автобусів переобладнаних  з транспортних засобів іншого призначення.

 1. Інтервал руху на маршрутах № 1-5 –  з 700 до 900 години, з  1200 до 1400 години та  з 1700 до 1800 години – 10 хвилин. В інші періоди не більше 30 хвилин.

Інтервал руху на маршруті № 6  – 45 хв.

 1. Забезпечення наявності резерву пасажирських транспортних засобів для заміни рухомого складу у разі його виходу з ладу основних одиниць в кількості 1 шт.
 2. Безкоштовне перевезення кожного рейсу 2 осіб пільгових категорій та дітей до 14 років без бюджетної компенсації.
 3. Перевезення студентів денної форми навчання у навчальний період з 01 вересня по 01 липня за пільговим тарифом, без бюджетної компенсації.
 4. Встановлення на автобусних зупинках інформаційних таблиць про графік та інтервал руху автобусів на маршруті.
 5. Забезпечення у маршрутних транспортних засобах інформації про перевізника, який надає послуги на маршруті (місце реєстрації, контактні дані, телефон, електронна адреса, тощо) та інформацію  про вартість проїзду на маршруті.
 6. Забезпечення на маршрутах загального користування, не менше як одного транспортного засобу, пристосованого для перевезення осіб з обмеженими можливостями.
 7. Неухильне додержання вимог Закону України “Про автомобільний транспорт”, Закону України “Про дорожній рух”, Правил дорожнього руху, Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту, затверджених Постановою КМУ №178 від 18.02.1997, інших нормативно-правових актів, які регулюють перевезення пасажирів і багажу автомобільним транспортом, договору на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування.
 8. Термін на який будуть укладені договори на перевезення пасажирів на міських маршрутах становить 5(п’ять) років.
 9. У конкурсі з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування можуть брати участь юридичні та фізичні особи, які зареєстровані у встановленому порядку як суб’єкти господарської діяльності.

Для участі у конкурсі претенденти  подають документи, визначені ст.46 Закону України «Про автомобільний транспорт», за формою згідно з Додатками 1-4 до Порядку проведення  конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженого Постановою КМУ №1081 від 03.12.2008р.:

– заяву претендента встановленого зразка із зазначенням автобусного маршруту загального користування, на якому має намір працювати претендент;

– відомості за підписом суб’єкта господарювання про автобуси, які будуть використовуватися на автобусному маршруті з зазначенням підстав для їх використання перевізником;

– відомості про додаткові умови обслуговування маршруту;

– анкету до заяви про участь у конкурсі з перевезення пасажирів, згідно з Додатком 4 Порядку проведення пасажирів на автобусному маршруті загального користування затвердженого Постановою КМУ №1081 від 03.12.2008р.;

– копію податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податку, і сум утриманого з них податку (форма № 1ДФ) за останній квартал;

 

Додаткові документи:

– нотаріально завірену копію ліцензії на право надання послуг з перевезення пасажирів;

– перелік транспортних засобів, які пропонуються до використання на автобусному маршруті, із зазначенням марки, моделі, пасажиромісткості, VIN – коду транспортного засобу, державного номерного знаку, року випуску транспортного засобу;

– копії ліцензійних карток на кожний автобус, який пропонується до використання на автобусному маршруті;

копії свідоцтв про реєстрацію транспортних засобів або тимчасових реєстраційних талонів автобусів, що пропонуються до використання на маршруті;

– перелік транспортних засобів, пристосованих для перевезення осіб з обмеженими фізичними можливостями, які пропонуються для роботи на автобусному маршруті або письмова інформація про їх відсутність;

– графік руху на маршруті;

 

 

 

 

Заступник міського голови                                                                                   В.В.Василенко

 

 

Вверх