Опитування

Який би Ви підтримали напрямок проекту впровадження ІТ та мобільних технологій для покращення життєдіяльності міської інфраструктури населення, в рамках концепції «Розумні міста"

Дивитись результати

Loading ... Loading ...

Архіви новин

Електронні петиції

Електронні петиції

Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Асоціація міст України

Надвірнянські ресурси

Надвірнянська районна рада Надвірнянська районна державна адміністрація Відділ освіти Надвірнянської РДА

Гарячі телефони

КП «Надвірнянський житловик»

черговий - 26275

КП "Надвірнаводоканал"

диспетчер (робочі дні 8.00-17.00) - 29067

оператор водозабору (цілодобово) - 28474, 0673448010

черговий (вихідні та святкові дні) - 79806

Безпечне місто

Актуальне відео

Надвірна – шлях до Карпат

Стерилізаційний пункт у дії

Капремонт системи водовідведення на Ломоносова, 5

Міський голова про зустріч з керівництвом ПАТ “Укрнафта”

Вирішення питання поводження з побутовими відходами

Переможці Бюджету участі 2018

Безпека в місті

Відеозвіт міського голови Зіновія Андрійовича та Надвірнянської міської ради за 2017 рік

 

 

 

Відеоархів

Децентралізація влади

07.02.2019

До уваги депутатів міської ради!

Звертаємо Вашу увагу, що Законом України «Про запобігання корупції» (стаття 3, 45), Рішенням Національного агентства з питань запобігання корупції від 10.06.2016 за № 2 (зі змінами) «Про початок роботи системи подання та оприлюднення декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування»  передбачено, що депутати районної,сільських, селищних міських рад, сільські, селищні, міські голови, повинні подавати декларації осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

За звітний 2018 рік така декларація повинна бути подана в термін з  1 січня до  1 квітня 2019 року шляхом заповнення форми Єдиного державного реєстру декларацій на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції:  https://nazk.gov.ua

З метою захисту інформації державні органи мають здійснити заходи із забезпечення надання послуг електронного цифрового підпису суб’єктам декларування на безоплатній основі. Слід відмітити що при вході до електронної системи декларування офіційного веб-сайту НАЗК міститься перелік із 16 акредитованих центрів сертифікації ключів, у якому зазначається АЦСК органів юстиції України, АЦСК ПАТ КБ «ПриватБанк», що дає змогу отримати електронний цифровий підпис суб’єкту декларування за певних умов самостійно.

Звертаємо увагу, що лише наявність електронного цифрового підпису дасть можливість заповнити та подати електронну декларацію.

Відповідальність за порушення вимог фінансового контролю, щодо подання е-декларації, визначено статтею 1726 Кодексу України про адміністративні порушення.

Методичні рекомендації

по заповненню електронної декларації депутатами Надвірнянської міської ради, посадовими особами місцевого самоврядування

В органах місцевого самоврядування до кола суб’єктів декларування належать (ст.3 Закону України «Про запобігання корупції»):

 • голова районної ради та його заступник;
 • голова міської ради, секретар, заступники голови;
 • сільський голова, секретар;
 • депутати районної, міської, сільських рад;
 • інші посадові особи місцевого самоврядування.

Термін подання декларації: за 2018 рік – з 01.01.2019 до 00.00 год. 01.04.2019 .

Для того, щоб подати електронну декларацію декларанту необхідно:

– зареєструвати особисту електронну пошту, наприклад ukr.net. Адреса електронної пошти буде використовуватись для надсилання нагадувань про надання декларацій, попереджень та інших важливих повідомлень Національного агентства з питань запобігання корупції (далі – НАЗК), регулярно перевіряйте її;

– пройти електронну ідентифікацію за допомогою власного електронного цифрового підпису (ЕЦП) або BanklD, одного з банків, який підтримує відповідну функцію;

– декларанту необхідно зайти на сайт НАЗК в розділ «Задекларуй»;

– після цього декларант отримує доступ до свого персонального «кабінету» в реєстрі е-декларацій.

Форма декларації містить такі розділи:

 • Тип декларації та звітний період;
 • Інформація про суб’єкта декларування та інформація про членів сім’ї суб’єкта декларування.

Вперше суб’єкти декларування будуть декларувати:

 • свої заощадження в готівці – від 50 мінімальних заробітних плат (далі – МЗП);
 • коштовні речі – цінне рухоме майно – від 100 МЗП (крім транспортних засобів); наприклад: ювелірний виріб, антикварний предмет, твір мистецтва, побутовий прилад тощо;
 • негрошові подарунки – від 5 МЗП від одного джерела;
 • цінне рухоме майно – транспортні засоби;
 • цінні папери;
 • корпоративні права;
 • грошові подарунки, якщо сукупно від одного джерела за рік – 5 МЗП;
 • незавершені об’єкти будівництва;
 • юридичні особи, де чиновник чи члени його сім’ї є бенефіціарними власниками;
 • нематеріальні активи: об’єкти інтелектуальної власності, ліцензії тощо;
 • роботу за сумісництвом;
 • членство декларанта в громадських організаціях та їх органах;
 • майно, яке формально належить іншій особі, але контролюється чиновником (лише для високопосадовців).

Зверніть увагу!!!

Об’єкти нерухомості. Подається інформація про співвласників майна, а також про власника майна, яке знаходиться на праві користування (в оренді) у суб’єкта декларування чи члена його сім’ї.

Членами сім’ї декларанта є:

 • особа, яка перебуває у шлюбі із суб’єктом декларування (чоловік, дружина), незалежно від того, чи проживають вони спільно;
 • діти, у тому числі повнолітні діти, батьки, особи, які перебувають під опікою і піклуванням, інші особи, які спільно проживають, пов’язані спільним побутом, мають взаємні права та обов’язки із декларантом (крім осіб, взаємні права та обов’язки яких не мають характеру сімейних – наприклад, особи, що спільно орендують житло), у тому числі особи, які спільно проживають із суб’єктом декларування, але не перебувають з ним у шлюбі.

Якщо шлюб не розірвано, майно має декларуватися незалежно від спільного чи окремого проживання.

Якщо член сім’ї відмовився надавати інформацію, декларант мусить зазначити про це у формі. НАЗК проводить повну перевірку такої декларації.

Увага!!!

Майно членів сім’ї декларується лише у разі спільного проживання: дітей; батьків; інших родичів чи осіб.

Відповідальність

За завідомо недостовірні відомості у декларації передбачено адміністративний штраф, і навіть кримінальну відповідальність:

– недостовірні відомості про майно до 138 тис. грн. – дисциплінарна відповідальність;

– недостовірні відомості про майно від 138 тис. грн. до 345 тис. грн.. – адміністративний штраф 17 тис. грн.;

– недостовірні відомості про майно більше 345 тис. грн. – кримінальне покарання: від штрафу 43 тис. грн. – 51 тис. грн. до позбавлення волі до 2 років;

– потрібно довести умисел декларанта.

Важливо!!!

1.Система дозволяє заповнювати декларацію поступово, зберігаючи її чернетку та повертатись до заповнення декларації необмежену кількість разів протягом усього строку, відведеного Законом.

2.Контроль за своєчасністю подання декларацій здійснюють органи, у яких працюють суб’єкти декларування. У разі виявлення порушень вони повідомляють про це НАЗК.

3.Пам’ятайте, Ви маєте право подати виправлену декларацію один раз упродовж 7 календарних днів, починаючи з наступного дня за днем подачі первинної декларації. Після цього терміну виправлення можливе лише з дозволу НАЗК і може також передбачати притягнення до відповідальності.

4.Пам’ятайте, що  у разі суттєвої зміни у майновому стані суб’єкта декларування, а саме отримання ним доходу, придбання майна на суму, яка перевищує 50 ПМ, встановлених для працездатних осіб на 1 січня відповідного року, зазначений суб’єкт у десятиденний строк з моменту отримання доходу або придбання майна зобов’язаний повідомити про це Національне агентство про суттєві зміни у своєму майновому стані відповідно до частини другої статті 52 Закону шляхом подання відповідного електронного повідомлення до Реєстру через власний персональний електронний кабінет у десятиденний строк з моменту отримання доходу або придбання майна. Зазначене електронне повідомлення подається шляхом заповнення відповідної електронної форми на веб-сайті Реєстру відповідно до технічних вимог до форми.

Вверх