Опитування

Який би Ви підтримали напрямок проекту впровадження ІТ та мобільних технологій для покращення життєдіяльності міської інфраструктури населення, в рамках концепції «Розумні міста"

Дивитись результати

Loading ... Loading ...

Архіви новин

Електронні петиції

Електронні петиції

Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Асоціація міст України

Надвірнянські ресурси

Надвірнянська районна рада Надвірнянська районна державна адміністрація Відділ освіти Надвірнянської РДА

Гарячі телефони

КП «Надвірнянський житловик»

черговий - 26275

КП "Надвірнаводоканал"

диспетчер (робочі дні 8.00-17.00) - 29067

оператор водозабору (цілодобово) - 28474, 0673448010

черговий (вихідні та святкові дні) - 79806

КП "Надвірнакомунсервіс"

22248

робочі дні (8.00 - 17.00)

Безпечне місто

Оголошення

Актуальне відео

Надвірна – шлях до Карпат

Стерилізаційний пункт у дії

Капремонт системи водовідведення на Ломоносова, 5

Міський голова про зустріч з керівництвом ПАТ “Укрнафта”

Вирішення питання поводження з побутовими відходами

Переможці Бюджету участі 2018

Безпека в місті

Відеозвіт міського голови Зіновія Андрійовича та Надвірнянської міської ради за 2017 рік

 

 

 

Відеоархів

Децентралізація влади

05.12.2019

«Добро починається з нас!»

5 грудня в Україні, як і у всьому світі, відзначають Міжнародний день волонтера – свято тих, хто не залишається осторонь чужих проблем та негараздів, а за покликом серця допомагає людям, не чекаючи за це матеріальної винагороди чи визнання. Шляхетна справа волонтерів в усі часи була і залишиться однією із найбільш шанованих серед людей. Адже сама суть волонтерства – творити добро на благо тих, хто найбільше цього потребує.
В Соціальному центрі БФ «Карітас-Надвірна» відбувся урочистий захід до Міжнародного дня волонтера. В заході взяли участь: волонтери, представники влади, учасники АТО/ООС, ліцеїсти, учні, студенти Надвірнянського коледжу НТУ, громадськість, представники громадських організацій.

Захід розпочався зі  спільної молитви. Отець Андрій Будзак, керівник БФ «Карітас-Надвірна»,  відзначив надзвичайну роль волонтерства в суспільстві, необхідність надавати допомогу тим, хто її найбільше потребує, розповів про головні напрямки роботи благодійного фонду, про співпрацю з іншими організаціями, зокрема м.Крнов (Чехія) тощо. Голова Надвірнянської районної ради Іван Гурмак, заступник голови Надвірнянської РДА Ярослав Гундяк та керуючий справами міської ради Олег Антонюк привітали волонтерів зі святом  та вручили спільні грамоти за активну громадянську позицію спрямовану на формування патріотичної свідомості, любові до України, ініціативність та з нагоди Міжнародного дня волонтера. Всім присутнім також презентували  ролик про діяльність БФ «Карітас-Надвірна» та волонтерський рух Надвірнянщини.

Громада нашого міста та району ніколи не залишалась осторонь подій, які відбувались в державі.  Саме події останніх років спонукали об’єднатись небайдужих мешканців нашого краю, які своєю волонтерською діяльністю роблять посильний внесок у обороноздатність нашої держави. Під час сьогоднішнього заходу учасники бойових дій на сході України, а нині активні волонтери, також ділились своїми думками про волонтерство, яке діє на теренах нашого краю. Учасники російсько-української війни також вручили подяки від наших захисників всім, хто організовував та брав активну участь у різноманітних благодійних акціях на підтримку наших бійців.

Вверх