Опитування

Який би Ви підтримали напрямок проекту впровадження ІТ та мобільних технологій для покращення життєдіяльності міської інфраструктури населення, в рамках концепції «Розумні міста"

Дивитись результати

Loading ... Loading ...

Архіви новин

Електронні петиції

Електронні петиції

Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Асоціація міст України

Надвірнянські ресурси

Надвірнянська районна рада Надвірнянська районна державна адміністрація Відділ освіти Надвірнянської РДА

Гарячі телефони

КП «Надвірнянський житловик»

черговий - 26275

КП "Надвірнаводоканал"

диспетчер (робочі дні 8.00-17.00) - 29067

оператор водозабору (цілодобово) - 28474, 0673448010

черговий (вихідні та святкові дні) - 79806

КП "Надвірнакомунсервіс"

22248

робочі дні (8.00 - 17.00)

Безпечне місто

Оголошення

Актуальне відео

Надвірна – шлях до Карпат

Стерилізаційний пункт у дії

Капремонт системи водовідведення на Ломоносова, 5

Міський голова про зустріч з керівництвом ПАТ “Укрнафта”

Вирішення питання поводження з побутовими відходами

Переможці Бюджету участі 2018

Безпека в місті

Відеозвіт міського голови Зіновія Андрійовича та Надвірнянської міської ради за 2017 рік

 

 

 

Відеоархів

Децентралізація влади

22.04.2016

ДОРОГА НАДВІРНЯНСЬКА ГРОМАДО! КЕРІВНИКИ ПІДПРИЄМСТВ, ОРГАНІЗАЦІЙ ТА УСТАНОВ!

      Весняні дні, коли оновлюється та розквітає природа, приносять нам, християнам, величне свято – Воскресіння Христове, яке символізує незаперечну істину торжества життя над смертю, віри над безнадією, світла над темрявою. Свято Великодня упродовж століть несе благодать всім, хто укріплений Вірою, Надією, хто творить Добро, підтримуючи нужденних і убогих. Це свято для всіх нас є джерелом світла, надії і невичерпної сили, коли відроджуються такі загальнолюдські цінності, як жертовність, милосердя, благодійність та взаємодопомога. Саме такі цінності все очевидніше стають основою життя нашого суспільства, об’єднують навколо загальнонаціональних і державних надбань, на захист яких сьогодні так активно піднявся наш народ. Важкі випробування, які ми переживаємо задля відстоювання своєї незалежності, гідності та єдності є підтвердженням християнської істини – верховенства добра над злом. У нас воскресла віра, що кожне наше навіть найменше зусилля, благословенне Господом, принесе благодатні плоди для України, її народу, мешканців нашого міста. Адже український народ завжди славився патріотизмом, згуртованістю, працьовитістю та наполегливістю. Саме ці притаманні нам, українцям, людські цінності та чесноти утверджують нас як нескорену націю, яка не зраджує своїм принципам й традиціям, і спільну та плідну працю спрямовує на розбудову і процвітання України та розвиток Надвірної.

          Живучи в місті ми бажаємо та прагнемо з року в рік бачити його дійсно європейським: де впорядковані та доглянуті парки, сквери, зелені зони та місця відпочинку, де ошатні будинки, прибрані та чисті вулиці, подвір’я, домоволодіння та прибудинкові території. За доброю щорічною традицією – прибирання нашого міста перед великодніми святами, надвірнянські ґазди, завжди відзначались своєю працьовитістю і брали активну участь у загальноміських заходах. Завдяки згуртованості та спільній налагодженій праці всієї громади, наше місто ставало ще красивішим та привабливішим. Продовжуючи ці традиції, напередодні великого християнського свята, нам всім необхідно подбати про наведення благоустрою та належного порядку на вулицях, в парках, скверах, відпочинкових зонах, житлових будинків, адміністративних, господарських приміщень та прилеглих до них територій, пам’ятниках, могилах, кладовищах та місцях спільних поховань.

          Безумовно, силами комунальних служб міста цілодобово проводяться роботи по наведенню благоустрою та прибиранню, але й самим надвірнянцям необхідно бути свідомими і підтримувати належну чистоту на власних подвір’ях, прилеглих до них територіях, приводити в належний вигляд свої оселі, адмінприміщення, торгівельні заклади та території загального користування.  Адже, за чистоту міста та околиць повинен дбати кожен його мешканець.

          Саме тому, звертаюся до всієї міської громади з проханням зробити посильний внесок у підготовку міста до свят й закликаю долучитись в суботу, 23 квітня, до загальноміської толоки для підготовки міста до Великодніх свят. Місце проведення — зона відпочинку ім.Н.Яремчука, прибережні смуги р.Бистриця Надвірнянська, два міських озера, зона відпочинку вул.Зелена-Богуна (від Водозабору ПАТ «Нафтохімік Прикарпаття» до бази УБР), міський парк ім.І.Франка. Запрошую всіх небайдужих та свідомих мешканців  прийняти активну участь і зробити наше місто ще чистіше.

       Ми повинні пам’ятати, що ніхто, крім нас самих, не подбає про затишок у «власному домі», так як, наші вчинки послуговують прикладом для майбутніх поколінь і тільки від нас залежить, яке надбання ми залишимо нашим нащадкам.

 

 

Міський голова                                                                  Зіновій Андрійович

Вверх