Опитування

Який би Ви підтримали напрямок проекту впровадження ІТ та мобільних технологій для покращення життєдіяльності міської інфраструктури населення, в рамках концепції «Розумні міста"

Дивитись результати

Loading ... Loading ...

Архіви новин

Електронні петиції

Електронні петиції

Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Асоціація міст України

Надвірнянські ресурси

Надвірнянська районна рада Надвірнянська районна державна адміністрація Відділ освіти Надвірнянської РДА

Гарячі телефони

КП «Надвірнянський житловик»

черговий - 26275

КП "Надвірнаводоканал"

диспетчер (робочі дні 8.00-17.00) - 29067

оператор водозабору (цілодобово) - 28474, 0673448010

черговий (вихідні та святкові дні) - 79806

КП "Надвірнакомунсервіс"

22248

робочі дні (8.00 - 17.00)

Безпечне місто

Оголошення

Актуальне відео

Надвірна – шлях до Карпат

Стерилізаційний пункт у дії

Капремонт системи водовідведення на Ломоносова, 5

Міський голова про зустріч з керівництвом ПАТ “Укрнафта”

Вирішення питання поводження з побутовими відходами

Переможці Бюджету участі 2018

Безпека в місті

Відеозвіт міського голови Зіновія Андрійовича та Надвірнянської міської ради за 2017 рік

 

 

 

Відеоархів

Децентралізація влади

22.02.2021

Епідемічна ситуація в регіоні напружена

Про це 17 лютого констатувала Івано-Франківська обласна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій на позачерговому засіданні.
З метою запобігання поширенню на території області гострої респіраторної хвороби COVID – 19 спричиненої коронавірусом та стабілізації епідемічної ситуації, з урахуванням попередніх рішень регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій та подання головного державного санітарного лікаря області комісія вирішила:

1. Органам виконавчої влади, міським, селищним, сільським головам, керівникам структурних підрозділ і в облдержадміністрації, територіальних органів міністерств, інших центральних органів виконавчої влади:

1.1. Забезпечити виконання посилених заходів, передбачених постановою Кабінету Міністрів України віл 09 грудня 2020 року № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби СОVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-СоV-2».

Термін: постійно

 1. 1.2.      Заборонити з 22 по 28 лютого 2021 року приймання відвідувачів у закладах громадського харчування (крім замовлень на виніс) і розважальних закладах (кінотеатри, театри, нічні клуби, дискотеки тощо).

Термін: з 22 лютого 2021 року

 1. 1.3.      Заборонити проведення масових заходів (релігійних, культурних, у тому числі концертів, спортивних, соціальних, рекламних тощо).

Термін: з 22 лютого 2021 року

2. Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації (В. Дзьомбак):

 • 2.1.      Організувати на базі КНП “Богородчанська центральна лікарня” Богородчанської селищної ради розгортання монопрофільної лікарні із загальною кількістю 250 ліжко-місць для надання стаціонарної допомоги пацієнтам з коронавірусною хворобою СОVID-19.

Термін виконання: до 22 лютого 2021 року

 • 2.2.      Розробити маршрути пацієнтів щодо госпіталізації у випадках невідкладної допомоги, не пов’язаної з коронавірусною хворобою СОVID-19.

Термін виконання: до 18 лютого 2021 року

 • 2.3.      Забезпечити розгортання на базі КНП “Лисецька лікарня” Лисецької селищної ради додатково 50 ліжко-місць для лікування пацієнтів із коронавірусною хворобою (СОVID-19).

Термін виконання: до 22 лютого 2021 року

 • 2.4.      Забезпечити розгортання додаткових ліжко-місць у закладах охорони здоров’я, що визначені для госпіталізації пацієнтів з гострою респіраторною хворобою СОVID-19 у загальній кількості 150 ліжко-місць.

Термін виконання: негайно

 • 2.5.      Сформувати та подати пропозиції до Штабу з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації природнього характеру державного рівня, пов’язаної з поширенням коронавірусної хвороби СОVID-19 щодо включення КНП “Верховинська багатопрофільна лікарня” Верховинської селищної ради та КНП “Заболотівська багатопрофільна лікарня” Заболотівської селищної ради до Переліку закладів охорони здоров’я, що визначені для госпіталізації пацієнтів із гострою респіраторною хворобою СОVID-19із потужністю по 50 ліжко-місць кожна з лікарень.

Термін виконання: до 18 лютого 2021 року

 • Напрацювати логістику транспортування пацієнтів, що мають покази до госпіталізації у разі підозри чи підтвердження щодо захворювання на коропавірусну хворобу, до Львівського обласного госпіталю ветеранів війн та репресованих імені Юрія Липи.

Термін виконання: до 19 лютого 2021 року

 • Спільно з керівниками структурних підрозділів у галузі охорони здоров’я Чернівецької, Львівської, Тернопільської облдержадміністрацій напрацювати логістику можливості транспортування пацієнтів у заклади охорони здоров’я, що знаходяться па території цих областей.

Термін виконання: до 22 лютого 2021 року

 • Опрацювати питання щодо можливості залучення до надання медичної допомоги жителям області дочірнього підприємства санаторію “Черче” приватного акціонерного товариства лікувально-оздоровчих закладів профспілок України “Укрпрофоздоровниця”.

Термін виконання: до 22 лютого 2021 року

 • Розглянути питання про прискорення завершення ремонтних робіт у КНП «Долинська багатопрофільна лікарня» Долинської районної ради та підготовки до розгортання щонайменше 20 додаткових ліжко-місць.

Термін виконання: до 22 лютого 2021 року

 • Розгорнути додаткові ліжка на базі КНП «Івано-Франківська обласна клінічна лікарня Івано-Франківської обласної ради» 80 ліжок та КНП «Івано- Франківська обласна клінічна інфекційна лікарня Івано-Франківської обласної ради» 80 ліжок.

Термін виконання: до 22 лютого 2021 року

 • Проаналізувати стан забезпечення матеріально-технічним обладнанням закладів охорони здоров’я області та направити звернення облдержадміністрації до керівника робіт з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру державного рівня щодо виділення коштів на придбання додаткового обладнання для лікування хворих на СОVID-19.

Термін виконання: до 22 лютого 2021 року

 • Підготувати звернення облдержадміністрації до керівника робіт з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру державного рівня та голови Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій щодо залучення та передачі у тимчасове використання медичного обладнання та майна Мобільного госпіталю Державної служби України з надзвичайних ситуацій КИП «Богородчанська центральна лікарня», для посилення роботи закладу охорони здоров’я, який надає медичну допомогу хворим на СОVID-19.

Термін: до 22 лютого 2021 року

 • Управлінню з питань цивільного захисту облдержадміністрації (В. Стебницький) підготувати звернення до голови Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій щодо прийняття рішення на встановлення контрольно-пропускних пунктів на в’їздах і виїздах на/з території області громадян і транспортних засобів із суміжними областями для обмеження поширення коронавірусної хвороби СОVID-19.

Термін: до 22 лютого 2021 року

 • Головному управлінню Національної поліції в області (В. Голубош), Головному управлінню Держпродспоживслужби в області (Р. Гурський) спільно із Західним міжрегіональним управлінням Укртрансбезпеки (О. Крайник) забезпечити здійснення посиленого контролю за виконанням запроваджених обмежувальних протиепідемічних заходів.

Термін: на час дії карантину

 • Управлінню інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації (В. Джигіта), управлінню з питань цивільного захисту облдержадміністрації (В. Стебницький), управлінню Державної служби України з надзвичайних ситуацій в області (В. Чернецький). Головному управлінню Держпродспоживслужби в області (Р. Гурський), державній установі «Івано-Франківський обласний лабораторний центр МОЗ України» (Р. Савчук), органам місцевого самоврядування залучити засоби масової інформації для проведення роз’яснювальної роботи серед населення щодо обов’язкового виконання дотримання карантинних обмежень і правил.

Термін: на час дії карантину

 • Контроль за виконанням рішення комісії з цього питання покласти на департамент охорони здоров’я облдержадміністрації (В. Дзьомбак).
 • Протокол комісії за посиланням: http://www.if.gov.ua/files/uploads/protokol_4_17_02_2021..pdf
Вверх