Опитування

Який би Ви підтримали напрямок проекту впровадження ІТ та мобільних технологій для покращення життєдіяльності міської інфраструктури населення, в рамках концепції «Розумні міста"

Дивитись результати

Завантаження ... Завантаження ...

Архіви новин

Електронні петиції

Електронні петиції

Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Надвірнянські ресурси

Надвірнянська районна рада Надвірнянська районна державна адміністрація Відділ освіти Надвірнянської РДА

Гарячі телефони

КП «Надвірнянський житловик»

черговий - 26275

КП "Надвірнаводоканал"

диспетчер (робочі дні 8.00-17.00) - 29067

оператор водозабору (цілодобово) - 28474, 0673448010

черговий (вихідні та святкові дні) - 79806

Безпечне місто

Оголошення

Актуальне відео

Надвірна – шлях до Карпат

Стерилізаційний пункт у дії

Капремонт системи водовідведення на Ломоносова, 5

Міський голова про зустріч з керівництвом ПАТ “Укрнафта”

Вирішення питання поводження з побутовими відходами

Переможці Бюджету участі 2018

Безпека в місті

Відеозвіт міського голови Зіновія Андрійовича та Надвірнянської міської ради за 2017 рік

 

 

 

Відеоархів

Децентралізація влади

16.11.2016

Форум місцевого розвитку в рамках Проекту ЄС/ПРООН

15 листопада в Надвірнянській міській раді відбувся форум місцевого розвитку в рамках Спільного проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» за участі обласного координатора Лесі Попелюх, міського голови Зіновія Андрійовича, муніципального координатора Олега Антонюка, представників ресурсного центру громад, голів ОСББ (учасників проекту) та представників технагляду та підрядних організацій, які виконують роботи по реалізації проекту. Під час форуму обговорили робочі питання та процес впровадження мікропроектних пропозицій на кожному об’єкті. Координатори проекту надали необхідні консультації.  СПД Олександр Черкасов, який здійснює технічний нагляд за виконанням робіт, доповів про ситуацію на кожному об’єкті і зазначив, що за якістю використаних матеріалів та проведенням робіт проводиться постійний чіткий контроль.

На будинку №25 по вул.Руднєва (ОСББ «Хронос») на сьогоднішній день  всі роботи завершились (капітальний ремонт покрівлі даху) і голова ОСББ спільно із спеціалістами ресурсного центру, який функціонує при міській раді, вже підготували звіт, який пройшов затвердження в інженера проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» в м.Київ. Зараз ОСББ «Хронос» очікує на отримання другого траншу фінансування.

Голова ОСББ «Добробут-2010» доповіла, що реалізація мікропроектної пропозиції на будинку №4а по вул.Франка підходить до завершення. Підрядною організацією тут проведено технічне переоснащення освітлення придворової території та сходових кліток з втіленням інноваційних технологій з використанням сонячної енергії. Жителі будинку зауважень до підрядної організації не мають. На даний час ОСББ приступає до підготовки звіту для отримання коштів другого траншу ЄС/ПРООН.

На будинку №8 по вул.Купчинського (ОСББ «Черемош-8») більша частина робіт по реалізації проекту вже здійснена. Проте через різке зниження температурного режиму  та несприятливі погодні умови завершення капітального ремонту фасаду будинку підрядною організацією на даний час не можливе. Перекриття даху на будинку вже завершено. Під час форуму детально обговорили наболілі питання, які виникли під час впровадження  ОСББ «Черемош-8» своєї мікропроектної пропозиції.

Багатогранним є також проект ОСББ «Злагода-2010», згідно календарного графіку роботи повинні завершити до першого грудня цього року. На даний час підрядною організацією проводяться роботи по капітальному ремонту енергопостачання будинку №10 по вул.М.Черемшини та підключення домофонів. На цьому тижні мають розпочати заміну вікон та дверей на енергозберігаючі в місцях загального користування. Оскільки дане ОСББ є новоствореним і будинок до цього часу перебував на балансі КП «Надвірнянський житловик» міська рада надає підтримку жителям даного будинку, тому ближчим часом силами КП «Надвірнаводоканал» будуть розпочаті роботи по заміні стояків для забезпечення належного водопостачання і підрядна організація одночасно приступить до проведення капітального ремонту мереж водопостачання та водовідведення.

На завершення форуму Леся Попелюх зазначила, що фінансовий рік у ПРООН закінчується  швидше, ніж в Україні, тому, якщо до середини грудня не будуть завершені на об’єкті роботи та не буде поданий і затверджений звіт, другий транш ОСББ отримає тільки на початку 2017 року.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

Вверх