Опитування

Який би Ви підтримали напрямок проекту впровадження ІТ та мобільних технологій для покращення життєдіяльності міської інфраструктури населення, в рамках концепції «Розумні міста"

Дивитись результати

Loading ... Loading ...

Архіви новин

Електронні петиції

Електронні петиції

Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Асоціація міст України

Надвірнянські ресурси

Надвірнянська районна рада Надвірнянська районна державна адміністрація Відділ освіти Надвірнянської РДА

Гарячі телефони

КП «Надвірнянський житловик»

черговий - 26275

КП "Надвірнаводоканал"

диспетчер (робочі дні 8.00-17.00) - 29067

оператор водозабору (цілодобово) - 28474, 0673448010

черговий (вихідні та святкові дні) - 79806

КП "Надвірнакомунсервіс"

22248

робочі дні (8.00 - 17.00)

Безпечне місто

Оголошення

Актуальне відео

Надвірна – шлях до Карпат

Стерилізаційний пункт у дії

Капремонт системи водовідведення на Ломоносова, 5

Міський голова про зустріч з керівництвом ПАТ “Укрнафта”

Вирішення питання поводження з побутовими відходами

Переможці Бюджету участі 2018

Безпека в місті

Відеозвіт міського голови Зіновія Андрійовича та Надвірнянської міської ради за 2017 рік

 

 

 

Відеоархів

Децентралізація влади

14.08.2018

Гідно зустріньмо День Незалежності України – подбаймо про чистоту у рідному місті!

27 років тому відбулася найважливіша та найбільш значима подія для нашого народу – 24 серпня 1991 року проголошено Незалежність України. Цей знаменний день віддзеркалює нашу героїчну історію,  возвеличує  незламний дух, чин боротьби, який тернистою віковою дорогою до волі здійснювали сотні тисяч незламних борців.

Самостійність і незалежність України утверджується в нашій щоденній наполегливій праці, добрих справах і усвідомленні власної причетності до спільної розбудови нашої держави та процвітання рідного міста. І наша сила – в єдності і згуртованості всієї громади, завдяки яким наше місто з кожним роком стає ще охайнішим, красивішим та затишнішим.

Сподіваюся, що і цього року напередодні державних свят – Дня Прапора та Дня Незалежності України всі підприємства, установи, організації, підприємці, заклади освіти і культури, охорони здоров’я, спортивні, молодіжні, релігійні та громадські організації, дошкільні та позашкільні навчальні заклади, молодь та мешканці міста не залишаться байдужими, а подбають про наведення чистоти і порядку на вулицях, в парках, скверах, прибудинкових територіях, біля власних осель, адміністративних,  господарських та виробничих приміщень, закладів торгівлі та громадського харчування, прилеглих до них територіях, впорядкують огорожі та території, закріплені за відповідними об’єктами господарювання. Безумовно, комунальні служби міста сьогодні працюють в посиленому режимі і щоденною сумлінною працею докладаються значні зусилля, направлені на цілодобове прибирання міста, але й самі жителі Надвірної повинні бути свідомими і підтримувати порядок на власних подвір’ях та впорядковувати свої домоволодіння.

Шановні надвірнянці, керівники і колективи підприємств,  установ та організацій, підприємці, власники торгових закладів, представники громадських організацій!

В переддень свята, коли наша держава відзначатиме свій 27-й День народження, звертаюся до Вас зробити свій посильний внесок у підготовку міста до відзначення Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України. За чистоту та затишок міста повинен дбати кожен його мешканець. Саме згуртованою та налагодженою працею, спільно всією надвірнянською громадою, не словом, а ділом доведемо, що ми любимо своє рідне місто і пишаємось нашою державою.

 

З повагою,

міський голова                                         Зіновій Андрійович

 

 

Вверх