Опитування

Який би Ви підтримали напрямок проекту впровадження ІТ та мобільних технологій для покращення життєдіяльності міської інфраструктури населення, в рамках концепції «Розумні міста"

Дивитись результати

Завантаження ... Завантаження ...

Архіви новин

Електронні петиції

Електронні петиції

Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Надвірнянські ресурси

Надвірнянська районна рада Надвірнянська районна державна адміністрація Відділ освіти Надвірнянської РДА

Гарячі телефони

КП «Надвірнянський житловик»

черговий - 26275

КП "Надвірнаводоканал"

диспетчер (робочі дні 8.00-17.00) - 29067

оператор водозабору (цілодобово) - 28474, 0673448010

черговий (вихідні та святкові дні) - 79806

Безпечне місто

Оголошення

Актуальне відео

Надвірна – шлях до Карпат

Стерилізаційний пункт у дії

Капремонт системи водовідведення на Ломоносова, 5

Міський голова про зустріч з керівництвом ПАТ “Укрнафта”

Вирішення питання поводження з побутовими відходами

Переможці Бюджету участі 2018

Безпека в місті

Відеозвіт міського голови Зіновія Андрійовича та Надвірнянської міської ради за 2017 рік

 

 

 

Відеоархів

Децентралізація влади

19.01.2017

ХРИСТОС ХРЕЩАЄТЬСЯ! У РІЧЦІ ЙОРДАНІ!

Сьогодні, 19 січня, ми відзначаємо свято Богоявлення Господнє. Йордан або Водохреща, як його називають в народі, є третім найбільшим святом, яке завершує цикл Різдвяних свят. З цим святом пов’язане Хрещення Ісуса Христа в річці Йордан. Коли Христос вийшов на беріг, з небес почувся голос Бога-Отця, який назвав Ісуса своїм Сином і на Нього зійшов Святий Дух в образі голуба.

Сьогодні в усіх храмах Надвірної була відслужена святкова Божественна Літургія, після якої представники різних конфесій міста освятили воду, яка має силу очищувати та зцілювати душу і тіло. Свячена вода зберігається цілий рік і своїми цілющими властивостями лікує тілесні та духовні хвороби.

В Надвірній традиційно чин освячення води відбувається на березі річки Бистриця Надвірнянська в міській зоні відпочинку ім.Назарія Яремчука. Після Богослужінь в храмах, парафіяни міста на чолі з священнослужителями вирушили великою молитовною ходою до річки, де відбулось одне з найбільших Богослужінь. Після освячення води настоятелі церков привітали всіх парафіян з цим великим святом і висловили особливу подяку міському голові та його заступникам за допомогу в організації та проведенні чину освячення води. Силами комунальних служб міста належним чином було підготовлено зону відпочинку та берег річки, де відбувалось Богослужіння. Крім того, силами комунальних служб та небайдужих надвірнянців під керівництвом приватного підприємця Василя Ісопенка напередодні свята було виготовлено та встановлено крижаний хрест перед помостом, льодову каплицю у вигляді арки та дві колони з хрестами на вході.

Міський голова Зіновій Андрійович висловлює щирі слова подяки всім, хто долучився до підготовки і організації свята, зокрема працівникам КП «Надвірнакомунсервіс», ДП «Надвірнянський держлісгосп», Василю Ісопенку, Віктору Баюрчаку, Богдану Нагорняку, Любомиру Гнатюку,  сім’ям Вірстюк та Боринець та ін.

Вверх