Опитування

Який би Ви підтримали напрямок проекту впровадження ІТ та мобільних технологій для покращення життєдіяльності міської інфраструктури населення, в рамках концепції «Розумні міста"

Дивитись результати

Loading ... Loading ...

Архіви новин

Електронні петиції

Електронні петиції

Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Асоціація міст України

Надвірнянські ресурси

Надвірнянська районна рада Надвірнянська районна державна адміністрація Відділ освіти Надвірнянської РДА

Гарячі телефони

КП «Надвірнянський житловик»

черговий - 26275

КП "Надвірнаводоканал"

диспетчер (робочі дні 8.00-17.00) - 29067

оператор водозабору (цілодобово) - 28474, 0673448010

черговий (вихідні та святкові дні) - 79806

КП "Надвірнакомунсервіс"

22248

робочі дні (8.00 - 17.00)

Безпечне місто

Оголошення

Актуальне відео

Надвірна – шлях до Карпат

Стерилізаційний пункт у дії

Капремонт системи водовідведення на Ломоносова, 5

Міський голова про зустріч з керівництвом ПАТ “Укрнафта”

Вирішення питання поводження з побутовими відходами

Переможці Бюджету участі 2018

Безпека в місті

Відеозвіт міського голови Зіновія Андрійовича та Надвірнянської міської ради за 2017 рік

 

 

 

Відеоархів

Децентралізація влади

27.11.2019

Інтеграційний семінар «Посилені партнерства для сталого розвитку»

25-26 листопада у м.Київ відбувся інтеграційний семінар для грантоотримувачів від Програми розвитку ООН в рамках спільного проекту Уряду Швеції та ПРООН “Посилене партнерство, для сталого розвитку”, що реалізовується за фінансової підтримки Уряду Швеції. Мета заходу – посилити спроможність партнерств для ефективного впровадження проектів ПРООН.

Цього року ПРООН оголосила конкурс на отримання грантів в рамках даного проекту. Згідно рішення Національної наглядової ради переможцями визнано 7 проектів по всій Україні, серед яких проект громади м.Надвірна «Стала мобільність – реконструкція транспортної інфраструктури м.Надвірна», розроблений ГО «Надвірнянський туристично-інформаційний центр» спільно з відділом інвестиційної політики та муніципального розвитку Надвірнянської  міської ради  та гміною м.Пруднік (Польща). Нещодавно було підписано відповідну угоду між грантоотримувачем та ПРООН

Участь в дводенному семінарі взяли представники ПРООН в Україні та партнерств-переможців конкурсу з Івано-Франківської, Рівненської, Миколаївської, Львівської, Чернівецької, Тернопільської та Черкаської областей, зокрема регіональний координатор проекту Івано-Франківської області Леся Попелюх, керівник ГО «Надвірнянський туристично-інформаційний центр» Володимир Гринішак, представники Надвірнянської міської ради та громадської організації.

Під час заходу учасниками було презентовано свої проекти для можливої реплікації їх іншими громадами, зокрема і проект м.Надвірна, мета якого – сприяти забезпеченню потреб у вільному, безпечному, екологічно чистому та сталому пересуванні містом для всіх груп населення. В рамках даного проекту планується встановлення в місті 2 світлофорні об’єкти, влаштування транспортної розв’язки на майдані Шевченка, впорядкування дорожньої розмітки тощо, завдяки чому будуть забезпечені належні умови для безпечного пересування містом велосипедистів, пішоходів та людей з обмеженими фізичними можливостями. Орієнтовна вартість проекту становить близько 2,4 млн. грн.

Під час семінару експерти проекту надавали партнерам необхідну інформацію про процедури проектного менеджменту та вимог до реалізації проектів, звітності, фінансової діяльності, інформаційної складової проектів та впровадження заходів відповідно до вимог ПРООН та донорів.

Вверх