Опитування

Який би Ви підтримали напрямок проекту впровадження ІТ та мобільних технологій для покращення життєдіяльності міської інфраструктури населення, в рамках концепції «Розумні міста"

Дивитись результати

Завантаження ... Завантаження ...

Архіви новин

Електронні петиції

Електронні петиції

Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Надвірнянські ресурси

Надвірнянська районна рада Надвірнянська районна державна адміністрація Відділ освіти Надвірнянської РДА

Гарячі телефони

КП «Надвірнянський житловик»

черговий - 26275

КП "Надвірнаводоканал"

диспетчер (робочі дні 8.00-17.00) - 29067

оператор водозабору (цілодобово) - 28474, 0673448010

черговий (вихідні та святкові дні) - 79806

Безпечне місто

Оголошення

Актуальне відео

Надвірна – шлях до Карпат

Стерилізаційний пункт у дії

Капремонт системи водовідведення на Ломоносова, 5

Міський голова про зустріч з керівництвом ПАТ “Укрнафта”

Вирішення питання поводження з побутовими відходами

Переможці Бюджету участі 2018

Безпека в місті

Відеозвіт міського голови Зіновія Андрійовича та Надвірнянської міської ради за 2017 рік

 

 

 

Відеоархів

Децентралізація влади

13.04.2018

Інтелектуальна гра на Кубок міського голови «Ми діти твої, Україно!»

Сьогодні, 13 квітня, в Надвірнянській міській раді відбулась  інтелектуальна гра серед учнівської молоді на Кубок міського голови «Ми діти твої, Україно!» організаторами якої є Надвірнянська міська рада, Надвірнянська районна станція юних техніків та відділ освіти Надвірнянської РДА. Такі інтелектуальні змагання проводяться шостий рік поспіль і стали вже традиційними. Метою організації  такої інтелектуальної гри є залучення до спілкування засобами гри інтелектуально – розвинутих підлітків; узагальнення знань учнівської молоді з краєзнавства, мовознавства, літературознавства;  розширення світогляду, виховання впевненості в собі, у власних силах, прагнення до самовдосконалення, вміння брати на себе відповідальність; виховувати інтерес та повагу   до культурних цінностей рідного краю.

Участь в змаганнях взяли учні 5 команд: «3D» (Надвірнянська ЗОШ №1), «Блискавиця» (Надвірнянська ЗОШ №2), «Sky team» (Надвірнянська ЗОШ №3), «Еврика» (Надвірнянська станція юних техніків) та «Мудрики» (Надвірнянський районний центр дитячої творчості та національно-патріотичного виховання молоді). Команди змагались, відповідаючи на запитання 5 напрямків: «Історія України та рідного краю», «Традиції українського народу», «Географія України», «Мистецтво і культура» та «Наука і техніка». За кожну надану правильну відповідь команда отримувала 1 бал. А оцінювали відповіді учасників журі у складі міського голови Зіновія Андрійовича, начальника відділу освіти Надвірнянської РДА Степана Северилова, методиста РІМЦ Лілії Івасик, методиста райСЮТ Галини Брунарської та керівника гуртка райСЮТ Ігоря Гаврилюка.

Кожна з команд показала хороші результати, проте перемогли кращі з кращих: 3-тє місце зайняли вихованці Станції юних техніків, друге – учні Надвірнянської ЗОШ №2, а кубок міського голови у чесній грі вдалось здобути команді «3D» Надвірнянської ЗОШ №1.  Міський голова Зіновій Андрійович наголосив, що Надвірнянська міська рада завжди радо підтримує такого роду змагання серед молоді нашого міста, які дозволяють поглибити свої знання в різних галузях, розвинути командний дух та висловив пропозицію, щоб в наступних змаганнях блок питань стосувались напрямку історії та культури нашого рідного міста Надвірна. Міський голова подякував співорганізаторам та учасникам гри, які показали хороші знання. Учасників також привітав і начальник відділу освіти Надвірнянської РДА Степан Северилов, який спільно з міським головою Зіновієм Андрійовичем вручили учням грамоти та кубок.

Вверх