Опитування

Який би Ви підтримали напрямок проекту впровадження ІТ та мобільних технологій для покращення життєдіяльності міської інфраструктури населення, в рамках концепції «Розумні міста"

Дивитись результати

Завантаження ... Завантаження ...

Архіви новин

Електронні петиції

Електронні петиції

Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Надвірнянські ресурси

Надвірнянська районна рада Надвірнянська районна державна адміністрація Відділ освіти Надвірнянської РДА

Гарячі телефони

КП «Надвірнянський житловик»

черговий - 26275

КП "Надвірнаводоканал"

диспетчер (робочі дні 8.00-17.00) - 29067

оператор водозабору (цілодобово) - 28474, 0673448010

черговий (вихідні та святкові дні) - 79806

Безпечне місто

Оголошення

Актуальне відео

Надвірна – шлях до Карпат

Стерилізаційний пункт у дії

Капремонт системи водовідведення на Ломоносова, 5

Міський голова про зустріч з керівництвом ПАТ “Укрнафта”

Вирішення питання поводження з побутовими відходами

Переможці Бюджету участі 2018

Безпека в місті

Відеозвіт міського голови Зіновія Андрійовича та Надвірнянської міської ради за 2017 рік

 

 

 

Відеоархів

Децентралізація влади

15.05.2019

Капітальний ремонт частини вулиці Соломії Крушельницької

На даний час в м.Надвірна активно тривають роботи по ремонту об’єктів дорожньої інфраструктури. Крім оновлення прибудинкових територій та будівництва тротуарів, проводилось також облаштування вулиць комунальної форми власності. В першу чергу ремонтні роботи здійснюють на тих ділянках, які перебувають в незадовільному для проїзду стані і де роботи були розпочаті в минулих роках. Перевагу надають також тим вулицям, де є вже прокладені всі необхідні мережі.

Враховуючи вищевказане, депутатським корпусом цього року включено в Програму соціально-економічного розвитку проведення 2-го етапу робіт по ремонту дорожнього покриття вулиці Соломії Крушельницької. Варто зазначити, що будівництво мереж водопостачання чи водовідведення вимагає великого обсягу земляних робіт і як наслідок руйнування дорожнього покриття. Тому перш, ніж розпочати капітальний ремонт покриття вулиці, необхідно провести будівництво каналізаційного колектора чи водопроводу. Так само і у випадку з вулицею Крушельницької,  де в першу чергу необхідно було провести будівництво каналізаційної мережі. В 2010 році силами КП «Надвірнаводоканал» методом санації було здійснено реконструкцію водогону по даній вулиці, а в 2016 році за кошти міського бюджету проведено роботи по прокладанню мережі каналізування орієнтовною протяжністю 290 м/п. Після вищевказаних робіт дорожнє покриття вулиці зазнало високий відсоток руйнацій, що завдавало певних незручностей мешканцям даного району.

 Оскільки протяжність даної вулиці складає понад 350 м/п, на капітальний ремонт всієї вулиці необхідно більше мільйона гривень, що є не підйомним для міського бюджету. Тому було вирішено проводити поетапний ремонт даної вулиці. В минулому році бруківкою вимостили близько 500 м², а цього року відремонтували ще 390 м² вулиці. Це був проведений другий етап робіт, проте в наступних роках обов’язково буде здійснено наступний етап будівництва вулиці Соломії Крушельницької.

Вверх