Опитування

Який би Ви підтримали напрямок проекту впровадження ІТ та мобільних технологій для покращення життєдіяльності міської інфраструктури населення, в рамках концепції «Розумні міста"

Дивитись результати

Loading ... Loading ...

Архіви новин

Електронні петиції

Електронні петиції

Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Асоціація міст України

Надвірнянські ресурси

Надвірнянська районна рада Надвірнянська районна державна адміністрація Відділ освіти Надвірнянської РДА

Гарячі телефони

КП «Надвірнянський житловик»

черговий - 26275

КП "Надвірнаводоканал"

диспетчер (робочі дні 8.00-17.00) - 29067

оператор водозабору (цілодобово) - 28474, 0673448010

черговий (вихідні та святкові дні) - 79806

КП "Надвірнакомунсервіс"

22248

робочі дні (8.00 - 17.00)

Безпечне місто

Оголошення

Актуальне відео

Надвірна – шлях до Карпат

Стерилізаційний пункт у дії

Капремонт системи водовідведення на Ломоносова, 5

Міський голова про зустріч з керівництвом ПАТ “Укрнафта”

Вирішення питання поводження з побутовими відходами

Переможці Бюджету участі 2018

Безпека в місті

Відеозвіт міського голови Зіновія Андрійовича та Надвірнянської міської ради за 2017 рік

 

 

 

Відеоархів

Децентралізація влади

25.09.2018

Капітальний ремонт прибудинкової території будинку №12 по вул.Кобринської

Одним із пріоритетних завдань Надвірнянської міської ради є відновлення дорожньої інфраструктури. В 2016-2018 рр. за кошти міського бюджету вдалось здійснити чи не найбільший об’єм робіт в цьому напрямку, зокрема це облаштування прибудинкових територій.

На сьогодні значна частина прибудинкових територій житлового фонду міста потребують капітального ремонту, на що необхідно декілька десятків мільйонів гривень. Оскільки за один рік здійснити весь об’єм робіт неможливо, вирішено проводити поетапне відновлення прибудинкових територій. В першу чергу проводять ремонтні роботи на тих об’єктах, які перебувають в непроїзному стані. Також велику увагу приділяють тим будинкам, де відсутня заборгованість по сплаті житлово-комунальних послуг. Головна мета – зайти в кожен двір чи кожну вулицю і створити належні умови проживання для мешканців міста.

Крім прибудинкових територій центральної частини міста, ремонтні роботи проводять і в мікрорайонах, зокрема м-н Руднєва. Нещодавно підрядною організацією завершено відновлення прибудинкової території будинку №12 по вул.Кобринської. Даний будинок введений в експлуатацію 1963 року. Тут налічується 36 квартир, в яких проживають близько 85 мешканців. За понад 50-річний термін експлуатації прибудинкова територія даного будинку зазнала значних руйнацій, а на деяких ділянках взагалі було відсутнє асфальтне покриття, і тому вищевказана територія потребувала проведення капітального ремонту.

З метою створення належних умов проживання мешканців мікрорайону Руднєва в 2016 році завдяки реалізації обласного проекту «Місто Надвірна – місто мікрорайонів» за спільного фінансування міської та обласної рад було проведено облаштування бруківкою прибудинкової  території Руднєва, 2, 3; входів у під’їзди будинків  по вул.Кобринської, 12 та 13 і вул.М.Черемшини, 4, а також міжбудинковий проїзд будинків №11, 10 та частково №9 по вул.Кобринської. Оскільки це був перший етап робіт, цього року вирішено включити другий етап капітального ремонту в План соціально-економічного розвитку м.Надвірна на 2018 рік, а саме облаштування бруківкою міжбудинкового проїзду будинку №12 по вул.Кобринської.

Варто зазначити, що в минулому році за кошти міського бюджету було проведено заміну старих вікон на енергозберігаючі в усіх під’їздах даного будинку, а в 2016 – капітальний ремонт ринв і водостоків.

Вверх