Опитування

Який би Ви підтримали напрямок проекту впровадження ІТ та мобільних технологій для покращення життєдіяльності міської інфраструктури населення, в рамках концепції «Розумні міста"

Дивитись результати

Завантаження ... Завантаження ...

Архіви новин

Електронні петиції

Електронні петиції

Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Надвірнянські ресурси

Надвірнянська районна рада Надвірнянська районна державна адміністрація Відділ освіти Надвірнянської РДА

Гарячі телефони

КП «Надвірнянський житловик»

черговий - 26275

КП "Надвірнаводоканал"

диспетчер (робочі дні 8.00-17.00) - 29067

оператор водозабору (цілодобово) - 28474, 0673448010

черговий (вихідні та святкові дні) - 79806

Безпечне місто

Оголошення

Актуальне відео

Надвірна – шлях до Карпат

Стерилізаційний пункт у дії

Капремонт системи водовідведення на Ломоносова, 5

Міський голова про зустріч з керівництвом ПАТ “Укрнафта”

Вирішення питання поводження з побутовими відходами

Переможці Бюджету участі 2018

Безпека в місті

Відеозвіт міського голови Зіновія Андрійовича та Надвірнянської міської ради за 2017 рік

 

 

 

Відеоархів

Децентралізація влади

26.05.2017

Капітальний ремонт прибудинкової території будинку №2 по вул.Володимира Великого

В м.Надвірна продовжуються роботи по ремонту та будівництву доріг, тротуарів, прибудинкових територій та пішохідних доріжок. На сьогодні в місті працюють будівельні бригади на 5 об’єктах дорожньої інфраструктури. Зокрема, один із пріоритетних напрямків в цьому році, як і в минулому, є відновлення саме  прибудинкових територій.  

Нещодавно завершились роботи по облаштуванню прибудинкової території будинку №2 по вул.В.Великого. Всі прибудинкові території відновити за 1 рік неможливо, адже їх є більше 170. Кожна друга, якщо і не всі потребують капітального ремонту, що потребує не один десяток мільйонів гривень. Тому ще в минулому році вирішено проводити поетапне відновлення територій, які перебувають в непроїзному і найжахливішому стані. Крім того, велику увагу приділяють тим будинкам, де відсутня заборгованість по сплаті житлово-комунальних послуг. В 2016 році було здійснено капітальний ремонт міжбудинкового проїзду будинків Котляревського, 5, В.Великого, 2 та Грушевського, 8. Цього року підрядна організація продовжила роботи по відновлення прибудинкової території будинку №2 по вул.В.Великого. 

Даний будинок введений в експлуатацію в 1989 році. Тут налічується 44 квартири, в яких проживають понад 110 мешканців. Оскільки прибудинкова територія даного будинку межує з потічком Підзамче, під час повеней 2008 та 2010 років територія біля будинку була повністю затоплена, що призвело до значної руйнації асфальтного покриття. Крім того, після атмосферних опадів на прибудинковій території постійно збиралась вода, що завдавало певних незручностей для жителів будинку.

  З метою створення належних умов проживання, покращення естетичного вигляду міста, депутати міської ради включили виконання капітального ремонту прибудинкової території до будинку №2 по вул.В.Великого в План соціально-економічного розвитку міста Надвірна на 2017 рік.

Оскільки даний будинок розташований в центральній частині міста, то територію вирішено вимостити сучасним матеріалом, а саме бруківкою, так як вона, на відміну від асфальтного покриття, володіє рядом переваг. В основному це: більший термін експлуатації, практичність в укладанні і, при необхідності, демонтажі, а також кращий естетичний вигляд.

По завершенні всіх робіт підрядна організація приступила до виконання капітального ремонту частини вулиці Купчинського. На цьому об’єкті на даний час проводять підготовчі роботи.

Варто зазначити, що з початку року вже облаштовано 4 прибудинкові території. Нещодавно було завершено капітальний ремонт під’їзної дороги до будинку №10 по вул. Франка.

Володимира Великого, 2

Франка, 10

Вверх