Адреса: м.Надвірна, вул.Мазепи, 29,
Івано-Франківська обл.,
Україна 78405

Архіви новин

Електронні петиції

Електронні петиції

Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Надвірнянські ресурси

Надвірнянська районна рада Надвірнянська районна державна адміністрація Відділ освіти Надвірнянської РДА

Гарячі телефони

КП «Надвірнянський житловик»

черговий - 26275

КП "Надвірнаводоканал"

диспетчер (робочі дні 8.00-17.00) - 29067

оператор водозабору (цілодобово) - 28474, 0673448010

черговий (вихідні та святкові дні) - 79806

Безпечне місто

Оголошення

Актуальне відео

Відеозвіт міського голови Зіновія Андрійовича та Надвірнянської міської ради за 2017 рік

 

 

Капітальний ремонт вулиці Ярослава Мудрого

Конкурс на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах

Відзначення Дня захисника України та 75-ї річниці створення УПА

Триває реалізація обласного проекту по заміні штучного покриття спортивного майданчика для гри в міні-футбол

 

Визначено переможців в рамках Бюджету участі

Привітання міського голови з Днем міста

Турнір “Карпатська осінь”

Дитячий день міста

Надвірна з висоти пташиного польоту

Відеоархів

Децентралізація влади

26.05.2017

Капітальний ремонт прибудинкової території будинку №2 по вул.Володимира Великого

В м.Надвірна продовжуються роботи по ремонту та будівництву доріг, тротуарів, прибудинкових територій та пішохідних доріжок. На сьогодні в місті працюють будівельні бригади на 5 об’єктах дорожньої інфраструктури. Зокрема, один із пріоритетних напрямків в цьому році, як і в минулому, є відновлення саме  прибудинкових територій.  

Нещодавно завершились роботи по облаштуванню прибудинкової території будинку №2 по вул.В.Великого. Всі прибудинкові території відновити за 1 рік неможливо, адже їх є більше 170. Кожна друга, якщо і не всі потребують капітального ремонту, що потребує не один десяток мільйонів гривень. Тому ще в минулому році вирішено проводити поетапне відновлення територій, які перебувають в непроїзному і найжахливішому стані. Крім того, велику увагу приділяють тим будинкам, де відсутня заборгованість по сплаті житлово-комунальних послуг. В 2016 році було здійснено капітальний ремонт міжбудинкового проїзду будинків Котляревського, 5, В.Великого, 2 та Грушевського, 8. Цього року підрядна організація продовжила роботи по відновлення прибудинкової території будинку №2 по вул.В.Великого. 

Даний будинок введений в експлуатацію в 1989 році. Тут налічується 44 квартири, в яких проживають понад 110 мешканців. Оскільки прибудинкова територія даного будинку межує з потічком Підзамче, під час повеней 2008 та 2010 років територія біля будинку була повністю затоплена, що призвело до значної руйнації асфальтного покриття. Крім того, після атмосферних опадів на прибудинковій території постійно збиралась вода, що завдавало певних незручностей для жителів будинку.

  З метою створення належних умов проживання, покращення естетичного вигляду міста, депутати міської ради включили виконання капітального ремонту прибудинкової території до будинку №2 по вул.В.Великого в План соціально-економічного розвитку міста Надвірна на 2017 рік.

Оскільки даний будинок розташований в центральній частині міста, то територію вирішено вимостити сучасним матеріалом, а саме бруківкою, так як вона, на відміну від асфальтного покриття, володіє рядом переваг. В основному це: більший термін експлуатації, практичність в укладанні і, при необхідності, демонтажі, а також кращий естетичний вигляд.

По завершенні всіх робіт підрядна організація приступила до виконання капітального ремонту частини вулиці Купчинського. На цьому об’єкті на даний час проводять підготовчі роботи.

Варто зазначити, що з початку року вже облаштовано 4 прибудинкові території. Нещодавно було завершено капітальний ремонт під’їзної дороги до будинку №10 по вул. Франка.

Володимира Великого, 2

Франка, 10

Вверх