Архіви новин

Електронні петиції

Електронні петиції

Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Надвірнянські ресурси

Надвірнянська районна рада Надвірнянська районна державна адміністрація Відділ освіти Надвірнянської РДА

Гарячі телефони

КП «Надвірнянський житловик»

черговий - 26275

КП "Надвірнаводоканал"

диспетчер (робочі дні 8.00-17.00) - 29067

оператор водозабору (цілодобово) - 28474, 0673448010

черговий (вихідні та святкові дні) - 79806

Безпечне місто

Оголошення

Актуальне відео

Відеозвіт міського голови Зіновія Андрійовича та Надвірнянської міської ради за 2017 рік

 

 

Капітальний ремонт вулиці Ярослава Мудрого

Конкурс на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах

Відзначення Дня захисника України та 75-ї річниці створення УПА

Триває реалізація обласного проекту по заміні штучного покриття спортивного майданчика для гри в міні-футбол

 

Визначено переможців в рамках Бюджету участі

Привітання міського голови з Днем міста

Турнір “Карпатська осінь”

Дитячий день міста

Надвірна з висоти пташиного польоту

Відеоархів

Децентралізація влади

23.10.2017

Капітальний ремонт прибудинкової території будинку №9 по вул.Кобринської

Одним із пріоритетних завдань Надвірнянської міської ради є відновлення дорожньої інфраструктури. В 2016-2017 рр. за кошти міського бюджету вдалось здійснити чи не найбільший об’єм робіт в цьому напрямку, зокрема це облаштування прибудинкових територій.

На сьогодні значна частина прибудинкових територій житлового фонду міста потребують капітального ремонту, на що необхідно декілька десятків мільйонів гривень. Оскільки за один рік здійснити весь об’єм робіт неможливо, вирішено проводити поетапне відновлення прибудинкових територій. В першу чергу проводять ремонтні роботи на тих об’єктах, які перебувають в непроїзному  стані. Також велику увагу приділяють тим будинкам, де відсутня заборгованість по сплаті житлово-комунальних послуг. Головна мета – зайти в кожен двір чи кожну вулицю і створити належні умови проживання для мешканців міста.

Крім прибудинкових територій центральної частини міста, ремонтні роботи проводять і в мікрорайонах, зокрема м-н Руднєва. Нещодавно підрядною організацією розпочато відновлення прибудинкової території будинку №9 по вул.Кобринської. Даний будинок введений в експлуатацію 1964 року. Тут налічується 48 квартир, в яких проживають близько 120 мешканців. За 50-річний термін експлуатації прибудинкова територія даного будинку зазнала значних руйнацій і потребувала проведення капітального ремонту.

З метою створення належних умов проживання мешканців мікрорайону Руднєва в минулому році завдяки реалізації обласного проекту «Місто Надвірна – місто мікрорайонів» за спільного фінансування міської та обласної рад було проведено облаштування бруківкою прибудинкової  території Руднєва, 2, 3; входів у під’їзди будинків  по вул.Кобринської, 12 та 13 і вул.М.Черемшини, 4, а також міжбудинковий проїзд будинків №11, 10 та частково №9 по вул.Кобринської. Оскільки це був перший етап робіт, цього року вирішено включити другий етап капітального ремонту прибудинкової території будинку №9 по вул.Кобринської в План соціально-економічного розвитку м.Надвірна на 2017 рік. На даний час підрядною організацією встановлено поребрик та частково вимощено бруківку.

Варто зазначити, що на сьогодні в місті розпочато роботи по відновленню дорожньої інфраструктури і на інших об’єктах, зокрема капітальний ремонт прибудинкової території Ю.Солдак, 1, 2. Крім того підходять до завершення роботи по відновленню міжбудинкового проїзду будинків Грушевського, 14-Руднєва, 1.

Вверх