Адреса: м.Надвірна, вул.Мазепи, 29,
Івано-Франківська обл.,
Україна 78405

Архіви новин

Електронні петиції

Електронні петиції

Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Надвірнянські ресурси

Надвірнянська районна рада Надвірнянська районна державна адміністрація Відділ освіти Надвірнянської РДА

Гарячі телефони

КП «Надвірнянський житловик»

черговий - 26275

КП "Надвірнаводоканал"

диспетчер (робочі дні 8.00-17.00) - 29067

оператор водозабору (цілодобово) - 28474, 0673448010

черговий (вихідні та святкові дні) - 79806

Безпечне місто

Оголошення

Актуальне відео

Відеозвіт міського голови Зіновія Андрійовича та Надвірнянської міської ради за 2017 рік

 

 

Капітальний ремонт вулиці Ярослава Мудрого

Конкурс на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах

Відзначення Дня захисника України та 75-ї річниці створення УПА

Триває реалізація обласного проекту по заміні штучного покриття спортивного майданчика для гри в міні-футбол

 

Визначено переможців в рамках Бюджету участі

Привітання міського голови з Днем міста

Турнір “Карпатська осінь”

Дитячий день міста

Надвірна з висоти пташиного польоту

Відеоархів

Децентралізація влади

06.07.2017

Капітальний ремонт водопроводів по вул.К.Левицького та Д.Галицького

Одним із першочергових завдань в роботі Надвірнянської міської ради є забезпечення якісного водопостачання і водовідведення для населення міста. Для належного функціонування системи водопостачання чималих зусиль прикладають керівництво міста та КП «Надвірнаводоканал».   Силами комунального підприємства регулярно проводяться профілактичні та ремонтні роботи поточного та капітального характеру для забезпечення якісним і безперервним постачанням питною водою для мешканців нашого міста. Вже вкотре варто зазначити, що якість води в м.Надвірна є однією з найкращих в Україні, знезараження відбувається із застосуванням гіпохлориду натрію та ультрафіолетового опромінення (на відміну від інших міст, де використовують рідкий хлор). Щогодини проводяться всі необхідні аналізи води у лабораторіях КП «Надвірнаводоканал». Якість питної води знаходиться на постійному контролі як на підприємстві, так і в Надвірнянському управлінні служби санепідемстанції. Планом соціально-економічного розвитку передбачено окрім протягнення і будівництва нових водогонів та каналізаційних колекторів, ремонт та заміну фізично зношених та морально застарілих трубопроводів. Виконання даних робіт носить стратегічний характер.

Нещодавно силами КП «Надвірнаводоканал» розпочались роботи по капітальному ремонту водопроводів по вул.К.Левицького та Д.Галицького. Реконструкція водогонів здійснюється за допомогою заміна старих стальних труб на сучасні поліетиленові діаметром 50 мм. Крім того, проведено реконструкцію 6 колодязів та встановлено 1 новий. Загальна протяжність водопроводу складає орієнтовно 500 м/п. Роботи проводять методом  санації, оскільки траншейний спосіб ремонту трубопроводів вимагає виконання великого обсягу земляних робіт та руйнування дорожнього покриття. Реконструкція водогону дозволить покращити тиск води, мінімізувати втрати, унеможливить виникнення аварійних ситуацій та забезпечить постачанням якісною питною водою багатоповерхові будинку мікрорайону Ломоносова такі, як: К.Левицького, 3, Д.Галицького, 2, 3 та ДНЗ «Вогник».

Оскільки влаштування чи реконструкція систем водопостачання та каналізування вимагає виконання значного обсягу земляних робіт, перш, ніж розпочати капітальний ремонт дорожнього полотна вулиці, здійснюється прокладання мереж. Так нещодавно завершились роботи по капітальному ремонту водогону по вул.Петрушевича до Надвірнянської ЗОШ №1. На даний час підрядна організація проводить капітальний ремонт дорожнього покриття даної вулиці. Крім того, за останні роки силами комунального підприємства здійснено заміну старих фізично зношених трубопроводів на нові на понад 20 вулицях міста, зокрема: вулиці мікрорайону Комунальна-Мельничука, Мазепи, Шептицького, Крушельницької, Рамішвілі, Новопроектна, О.Степанівни, Кобринської, Руднєва, Л.Українки, Б.Лепкого, Шашкевича, Стефаника, Купчинського, Соборна, Сірика, Ломоносова та ін. 

Крім того, цього року Планом соціально-економічного розвитку м.Надвірна на 2017 рік передбачено ще ряд робіт водно-каналізаційного господарства для мінімізації втрат води, унеможливлення аварійних ситуацій та стабілізації тиску води. Перелік даних робіт оприлюднений на офіційному веб-сайті Надвірнянської міської ради від 15.03.2017 року.

Вверх