Опитування

Який би Ви підтримали напрямок проекту впровадження ІТ та мобільних технологій для покращення життєдіяльності міської інфраструктури населення, в рамках концепції «Розумні міста"

Дивитись результати

Завантаження ... Завантаження ...

Архіви новин

Електронні петиції

Електронні петиції

Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Надвірнянські ресурси

Надвірнянська районна рада Надвірнянська районна державна адміністрація Відділ освіти Надвірнянської РДА

Гарячі телефони

КП «Надвірнянський житловик»

черговий - 26275

КП "Надвірнаводоканал"

диспетчер (робочі дні 8.00-17.00) - 29067

оператор водозабору (цілодобово) - 28474, 0673448010

черговий (вихідні та святкові дні) - 79806

Безпечне місто

Оголошення

Актуальне відео

Надвірна – шлях до Карпат

Стерилізаційний пункт у дії

Капремонт системи водовідведення на Ломоносова, 5

Міський голова про зустріч з керівництвом ПАТ “Укрнафта”

Вирішення питання поводження з побутовими відходами

Переможці Бюджету участі 2018

Безпека в місті

Відеозвіт міського голови Зіновія Андрійовича та Надвірнянської міської ради за 2017 рік

 

 

 

Відеоархів

Децентралізація влади

06.07.2017

Капітальний ремонт водопроводів по вул.К.Левицького та Д.Галицького

Одним із першочергових завдань в роботі Надвірнянської міської ради є забезпечення якісного водопостачання і водовідведення для населення міста. Для належного функціонування системи водопостачання чималих зусиль прикладають керівництво міста та КП «Надвірнаводоканал».   Силами комунального підприємства регулярно проводяться профілактичні та ремонтні роботи поточного та капітального характеру для забезпечення якісним і безперервним постачанням питною водою для мешканців нашого міста. Вже вкотре варто зазначити, що якість води в м.Надвірна є однією з найкращих в Україні, знезараження відбувається із застосуванням гіпохлориду натрію та ультрафіолетового опромінення (на відміну від інших міст, де використовують рідкий хлор). Щогодини проводяться всі необхідні аналізи води у лабораторіях КП «Надвірнаводоканал». Якість питної води знаходиться на постійному контролі як на підприємстві, так і в Надвірнянському управлінні служби санепідемстанції. Планом соціально-економічного розвитку передбачено окрім протягнення і будівництва нових водогонів та каналізаційних колекторів, ремонт та заміну фізично зношених та морально застарілих трубопроводів. Виконання даних робіт носить стратегічний характер.

Нещодавно силами КП «Надвірнаводоканал» розпочались роботи по капітальному ремонту водопроводів по вул.К.Левицького та Д.Галицького. Реконструкція водогонів здійснюється за допомогою заміна старих стальних труб на сучасні поліетиленові діаметром 50 мм. Крім того, проведено реконструкцію 6 колодязів та встановлено 1 новий. Загальна протяжність водопроводу складає орієнтовно 500 м/п. Роботи проводять методом  санації, оскільки траншейний спосіб ремонту трубопроводів вимагає виконання великого обсягу земляних робіт та руйнування дорожнього покриття. Реконструкція водогону дозволить покращити тиск води, мінімізувати втрати, унеможливить виникнення аварійних ситуацій та забезпечить постачанням якісною питною водою багатоповерхові будинку мікрорайону Ломоносова такі, як: К.Левицького, 3, Д.Галицького, 2, 3 та ДНЗ «Вогник».

Оскільки влаштування чи реконструкція систем водопостачання та каналізування вимагає виконання значного обсягу земляних робіт, перш, ніж розпочати капітальний ремонт дорожнього полотна вулиці, здійснюється прокладання мереж. Так нещодавно завершились роботи по капітальному ремонту водогону по вул.Петрушевича до Надвірнянської ЗОШ №1. На даний час підрядна організація проводить капітальний ремонт дорожнього покриття даної вулиці. Крім того, за останні роки силами комунального підприємства здійснено заміну старих фізично зношених трубопроводів на нові на понад 20 вулицях міста, зокрема: вулиці мікрорайону Комунальна-Мельничука, Мазепи, Шептицького, Крушельницької, Рамішвілі, Новопроектна, О.Степанівни, Кобринської, Руднєва, Л.Українки, Б.Лепкого, Шашкевича, Стефаника, Купчинського, Соборна, Сірика, Ломоносова та ін. 

Крім того, цього року Планом соціально-економічного розвитку м.Надвірна на 2017 рік передбачено ще ряд робіт водно-каналізаційного господарства для мінімізації втрат води, унеможливлення аварійних ситуацій та стабілізації тиску води. Перелік даних робіт оприлюднений на офіційному веб-сайті Надвірнянської міської ради від 15.03.2017 року.

Вверх