Опитування

Який би Ви підтримали напрямок проекту впровадження ІТ та мобільних технологій для покращення життєдіяльності міської інфраструктури населення, в рамках концепції «Розумні міста"

Дивитись результати

Завантаження ... Завантаження ...

Архіви новин

Електронні петиції

Електронні петиції

Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Надвірнянські ресурси

Надвірнянська районна рада Надвірнянська районна державна адміністрація Відділ освіти Надвірнянської РДА

Гарячі телефони

КП «Надвірнянський житловик»

черговий - 26275

КП "Надвірнаводоканал"

диспетчер (робочі дні 8.00-17.00) - 29067

оператор водозабору (цілодобово) - 28474, 0673448010

черговий (вихідні та святкові дні) - 79806

Безпечне місто

Оголошення

Актуальне відео

Надвірна – шлях до Карпат

Стерилізаційний пункт у дії

Капремонт системи водовідведення на Ломоносова, 5

Міський голова про зустріч з керівництвом ПАТ “Укрнафта”

Вирішення питання поводження з побутовими відходами

Переможці Бюджету участі 2018

Безпека в місті

Відеозвіт міського голови Зіновія Андрійовича та Надвірнянської міської ради за 2017 рік

 

 

 

Відеоархів

Децентралізація влади

24.10.2017

Реконструкція водопроводу по вул.Котляревського

В м.Надвірна активно тривають роботи по виконанню Плану соціально-економічного розвитку міста, зокрема, що стосується водно-каналізаційного господарства. Силами КП «Надвірнаводоканал»  регулярно проводяться ремонтні роботи поточного і капітального характеру, щоб забезпечити мешканців міста якісними послугами водопостачання та водовідведення.

Так, на сьогодні підходить до завершення капітальний ремонт водопроводу по вул.Котляревського. Оскільки даний водогін побудований ще кілька десятків років тому, трубопроводи вже фізично зносились та морально застаріли, тому виникла необхідність в повній його реконструкції.

Варто зазначити, що влітку за допомогою спецтехніки по вул.Котляревського було вифрезерувано  пошкоджені ділянки дорожнього полотна. Перед тим, як ці ділянки відновити за допомогою укладання нового шару асфальту, було здійснено всі необхідні підготовчі роботи по реконструкції водогону на даній вулиці, а саме встановлено  додаткові та замінено існуючі колодязі, а також проведено земляні роботи для підключення приватних домоволодінь до центральної мережі водопостачання. Нещодавно роботи по капітальному ремонту водопроводу продовжились. Реконструкція водогону здійснюється методом санації з використанням сучасних поліетиленових труб діаметром 50 мм. Загальна протяжність трубопроводу складає орієнтовно 560 м/п. Проведення даних робіт покращить тиск води, мінімізує втрати, унеможливить виникнення аварійних ситуацій та забезпечить якісною питною водою  мешканців вул.Котляревського, Л.Українки, Княгині Ольги, Лепкого, а також ДНЗ «Квітка Карпат».

Крім того, цього року за кошти міського бюджету силами КП «Надвірнаводоканал» здійснено реконструкцію водогонів по вул.Петрушевича; по вул.К.Левицького та Д.Галицького; від вул.Мазепи до Надвірнянської ЗОШ №2, ДНЗ «Сніжинка», спортивної школи та стадіону «Нафтовик»; систем водопостачання та водовідведення Станції юних техніків, а також проведено капітальний ремонт внутрібудинкових систем водопостачання ряду багатоповерхових будинків житлового фонду міста.

Вверх