Опитування

Який би Ви підтримали напрямок проекту впровадження ІТ та мобільних технологій для покращення життєдіяльності міської інфраструктури населення, в рамках концепції «Розумні міста"

Дивитись результати

Loading ... Loading ...

Архіви новин

Електронні петиції

Електронні петиції

Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Асоціація міст України

Надвірнянські ресурси

Надвірнянська районна рада Надвірнянська районна державна адміністрація Відділ освіти Надвірнянської РДА

Гарячі телефони

КП «Надвірнянський житловик»

черговий - 26275

КП "Надвірнаводоканал"

диспетчер (робочі дні 8.00-17.00) - 29067

оператор водозабору (цілодобово) - 28474, 0673448010

черговий (вихідні та святкові дні) - 79806

КП "Надвірнакомунсервіс"

22248

робочі дні (8.00 - 17.00)

Безпечне місто

Оголошення

Актуальне відео

Надвірна – шлях до Карпат

Стерилізаційний пункт у дії

Капремонт системи водовідведення на Ломоносова, 5

Міський голова про зустріч з керівництвом ПАТ “Укрнафта”

Вирішення питання поводження з побутовими відходами

Переможці Бюджету участі 2018

Безпека в місті

Відеозвіт міського голови Зіновія Андрійовича та Надвірнянської міської ради за 2017 рік

 

 

 

Відеоархів

Децентралізація влади

10.09.2019

Капітальний ремонт водопроводу по вул.О.Степанівни

Силами КП «Надвірнаводоканал» регулярно проводяться профілактичні та ремонтні роботи поточного та капітального характеру для забезпечення якісним і безперервним постачанням питною водою для мешканців нашого міста. Планом соціально-економічного розвитку передбачено окрім протягнення і будівництва нових водогонів та каналізаційних колекторів, ремонт та заміну фізично зношених та морально застарілих трубопроводів. Виконання даних робіт носить стратегічний характер.

Нещодавно силами КП «Надвірнаводоканал» проведено роботи по влаштуванню водопроводу по вулиці і ІІ, ІІІ провул.О.Степанівни. Протяжність мережі складає орієнтовно 385 м/п. Для будівництва водопроводу застосовували поліетиленові труби діаметром 50 мм, гарантійний термін яких складає близько 50 років. Також було встановлено 8 нових колодязів. Виконання даних робіт дозволить підключити до центральної мережі водопостачання понад 15 приватних дворів вищевказаних вулиць.

За останні роки силами комунального підприємства здійснено заміну старих фізично зношених трубопроводів на нові на понад 25 вулицях міста, зокрема: вулиці мікрорайону Комунальна-Мельничука, Мазепи, Шептицького, Крушельницької, Рамішвілі, Новопроектна, Петрушевича, Кобринської, Руднєва, Л.Українки, Б.Лепкого, Шашкевича, Стефаника, Купчинського, Соборна, Сірика, Ломоносова та ін.. Тільки цього року проведено роботи по капітальному ремонту системи водопостачання від дитячої лікарні; по вул.Просвітянська-Федяя, влаштовано водопровід по вул.Молодіжна, капремонту водогону з влаштуванням свердловини по вул.Комарова, ремонту внутрібудинкових мереж водопостачання багатоповерхівок тощо.

Вверх