Опитування

Який би Ви підтримали напрямок проекту впровадження ІТ та мобільних технологій для покращення життєдіяльності міської інфраструктури населення, в рамках концепції «Розумні міста"

Дивитись результати

Завантаження ... Завантаження ...

Архіви новин

Електронні петиції

Електронні петиції

Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Надвірнянські ресурси

Надвірнянська районна рада Надвірнянська районна державна адміністрація Відділ освіти Надвірнянської РДА

Гарячі телефони

КП «Надвірнянський житловик»

черговий - 26275

КП "Надвірнаводоканал"

диспетчер (робочі дні 8.00-17.00) - 29067

оператор водозабору (цілодобово) - 28474, 0673448010

черговий (вихідні та святкові дні) - 79806

Безпечне місто

Оголошення

Актуальне відео

Надвірна – шлях до Карпат

Стерилізаційний пункт у дії

Капремонт системи водовідведення на Ломоносова, 5

Міський голова про зустріч з керівництвом ПАТ “Укрнафта”

Вирішення питання поводження з побутовими відходами

Переможці Бюджету участі 2018

Безпека в місті

Відеозвіт міського голови Зіновія Андрійовича та Надвірнянської міської ради за 2017 рік

 

 

 

Відеоархів

Децентралізація влади

04.05.2017

Капітальний ремонт вулиці Лепкого

На даний час в місті Надвірна крім проведення робіт по облаштуванню прибудинкових територій, активно здійснюється капітальний та поточний ремонт інших об’єктів дорожньої інфраструктури, зокрема вулиць комунальної форми власності. Так, нещодавно розпочались роботи по проведенню другого етапу оновлення дорожнього полотна вулиці Лепкого.

Дана вулиця комунальної форми власності і перебуває на балансі Надвірнянської міської ради. Раніше вулиця Лепкого знаходилась в жахливому та непридатному для проїзду стані, що завдавало великих незручностей для мешканців даної та прилеглих вулиць. В 2015 році силами КП «Надвірнаводоканал» здійснено будівництво водогону на даній вулиці. Внаслідок проведених земляних робіт відсоток руйнацій асфальтного покриття ще збільшився. Тому в минулому році дана вулиця була включена в План соціально-економічного розвитку міста для проведення капітального ремонту дорожнього полотна. Оскільки тут великий об’єм робіт, який потребує значного фінансування, вирішено провести поетапне відновлення вулиці. В 2016 році бруківкою вимостили близько 50% дорожнього покриття вул.Лепкого. Це орієнтовно 630 м².

Цього року при формуванні Плану соціально-економічного розвитку міста велику увагу приділяють саме тим об’єктам дорожньої інфраструктури, де роботи по проведенню ремонту були розпочаті в минулих роках. Саме тому з метою створення належних умов проживання для мешканців, на даний час продовжують проведення капітального ремонту вулиці Лепкого. Крім того, вищевказана вулиця межує з вулицею Княгині Ольги, яка є стратегічно важливою, адже веде до міської зони відпочинку.  В найближчі роки на даній вулиці також планують провести капітальний ремонт. В минулому році за кошти міського бюджету було здійснено будівництво тротуару по вулиці Княгині Ольги.

На даний час на вулиці Лепкого встановлено бордюри і підрядна організація приступила до безпосереднього мощення дорожнього полотна бруківкою. За якістю проведення робіт та об’ємом використаного матеріалу щодня проводиться контроль відповідними особами технічного нагляду або спеціалістами комунальних служб.

На сьогодні погодні умови дозволяють проводити капітальний ремонт і на інших об’єктах дорожньої інфраструктури. Вже розпочались роботи по проведенню другого етапу облаштування  прибудинкової території біля будинку №7 по вул.Княгині Ольги.

Вверх