Опитування

Який би Ви підтримали напрямок проекту впровадження ІТ та мобільних технологій для покращення життєдіяльності міської інфраструктури населення, в рамках концепції «Розумні міста"

Дивитись результати

Loading ... Loading ...

Архіви новин

Електронні петиції

Електронні петиції

Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Асоціація міст України

Надвірнянські ресурси

Надвірнянська районна рада Надвірнянська районна державна адміністрація Відділ освіти Надвірнянської РДА

Гарячі телефони

КП «Надвірнянський житловик»

черговий - 26275

КП "Надвірнаводоканал"

диспетчер (робочі дні 8.00-17.00) - 29067

оператор водозабору (цілодобово) - 28474, 0673448010

черговий (вихідні та святкові дні) - 79806

Безпечне місто

Актуальне відео

Надвірна – шлях до Карпат

Стерилізаційний пункт у дії

Капремонт системи водовідведення на Ломоносова, 5

Міський голова про зустріч з керівництвом ПАТ “Укрнафта”

Вирішення питання поводження з побутовими відходами

Переможці Бюджету участі 2018

Безпека в місті

Відеозвіт міського голови Зіновія Андрійовича та Надвірнянської міської ради за 2017 рік

 

 

 

Відеоархів

Децентралізація влади

12.08.2019

Капітальний ремонт вулиці Винниченка

Комунальними службами м.Надвірна на сьогоднішній день активно тривають роботи по підготовці міста до Дня Незалежності України. Крім того, продовжується виконання Програми соціально-економічного розвитку міста на 2019 рік, зокрема, що стосується відновленню об’єктів дорожньої інфраструктури. В першу чергу ремонтні роботи проводять на тих ділянках, дорожнє покриття яких зазнало великий відсоток руйнацій. Перевагу надають також тим вулицям, де є вже прокладені мережі водопостачання та водовідведення.

Враховуючи вищевказане, депутатським корпусом цього року включено вулицю Винниченка в перелік вулиць, де необхідним було проведення капітального ремонту. Дана вулиця з’єднує між собою дві центральні вулиці міста: Соборна та Шевченка. Тут розміщено близько 50 приватних домоволодінь. Ще на початку 2000-х років на вулиці Винниченка була прокладена мережа каналізування, після чого асфальтне покриття зазнало часткових руйнацій. Крім того, попри дану вулицю протікає річка Стримба, тому після повеней 2008 та 2010 рр. вулиця була в непроїзному стані.

Для капітального ремонту вул.Винниченка  було вирішено використовувати сучасний будівельний матеріал – бруківку. Оскільки протяжність даної вулиці складає близько 650 м/п, на капітальний ремонт всієї вулиці необхідно не один мільйон гривень, що є не підйомним для міського бюджету. Тому минулого року було вирішено провести перший етап робіт, а цього року здійснено вже другий етап будівництва вулиці Винниченка.

Вверх