Опитування

Який би Ви підтримали напрямок проекту впровадження ІТ та мобільних технологій для покращення життєдіяльності міської інфраструктури населення, в рамках концепції «Розумні міста"

Дивитись результати

Завантаження ... Завантаження ...

Архіви новин

Електронні петиції

Електронні петиції

Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Надвірнянські ресурси

Надвірнянська районна рада Надвірнянська районна державна адміністрація Відділ освіти Надвірнянської РДА

Гарячі телефони

КП «Надвірнянський житловик»

черговий - 26275

КП "Надвірнаводоканал"

диспетчер (робочі дні 8.00-17.00) - 29067

оператор водозабору (цілодобово) - 28474, 0673448010

черговий (вихідні та святкові дні) - 79806

Безпечне місто

Оголошення

Актуальне відео

Надвірна – шлях до Карпат

Стерилізаційний пункт у дії

Капремонт системи водовідведення на Ломоносова, 5

Міський голова про зустріч з керівництвом ПАТ “Укрнафта”

Вирішення питання поводження з побутовими відходами

Переможці Бюджету участі 2018

Безпека в місті

Відеозвіт міського голови Зіновія Андрійовича та Надвірнянської міської ради за 2017 рік

 

 

 

Відеоархів

Децентралізація влади

02.11.2017

Капітальний ремонт вулиці Ярослава Мудрого

2017 рік, як і минулий рік, з впевненістю можна назвати роком покращення та розвитку дорожньої інфраструктури, оскільки в місті за цей час вдалось зробити чи не найбільший об’єм робіт в цьому напрямку. На даний час погодні умови ще дозволяють проводити роботи по відновленню дорожнього покриття вулиць та прибудинкових територій. Крім мощення бруківкою, проводиться також ремонт асфальтного покриття доріг та вулиць міста.

Зокрема, нещодавно завершився капітальний ремонт частини вулиці Ярослава Мудрого, яка веде до міського кладовища. Дана вулиця комунальної форми власності та перебуває на балансі Надвірнянської міської ради. Ремонт проводився за допомогою укладання асфальту. Цього року проведено капремонт близько 630 м/п вулиці (орієнтовно 3000 м²). Це був третій етап  робіт,  в 2014-2015 рр.  було здійснено ремонт 2-х ділянок вул.Я.Мудрого. В наступні роки планується проведення заключного етапу капітального ремонту вищевказаної вулиці. Варто зазначити, що протягом останніх 2-х років силами КП «Надвірнакомунсервіс» також здійснено облаштування мережі вуличного освітлення по вул.Я.Мудрого.

Крім цього, керівництво та депутатський корпус міської ради докладають усіх зусиль для належного утримання доріг комунальної форми власності. Зокрема, цього року на  території нашого міста працювала спецтехніка, за допомогою якої було відділено пошкоджені ділянки від дорожнього покриття шляхом фрезерування загальною площею близько 5,5 тис. м² і проведено роботи по відновленню пошкоджених ділянок таких вулиць, як Шашкевича, Франка, Котляревського та Сірика. Також в місті активно проводився поточний ремонт вулиць за допомогою спецтехніки «Крокус».

 

Вверх