Опитування

Який би Ви підтримали напрямок проекту впровадження ІТ та мобільних технологій для покращення життєдіяльності міської інфраструктури населення, в рамках концепції «Розумні міста"

Дивитись результати

Завантаження ... Завантаження ...

Архіви новин

Електронні петиції

Електронні петиції

Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Надвірнянські ресурси

Надвірнянська районна рада Надвірнянська районна державна адміністрація Відділ освіти Надвірнянської РДА

Гарячі телефони

КП «Надвірнянський житловик»

черговий - 26275

КП "Надвірнаводоканал"

диспетчер (робочі дні 8.00-17.00) - 29067

оператор водозабору (цілодобово) - 28474, 0673448010

черговий (вихідні та святкові дні) - 79806

Безпечне місто

Актуальне відео

Надвірна – шлях до Карпат

Привітання міського голови з Великодніми святами

Питання ремонту вулиці Шухевича

Турнір з міні-футболу  пам’яті Анатолія Гаркавенка

Підготовка міста до Великодніх свят

До Надвірної завітали делегації з Польщі та Німеччини

Хресна дорога в Надвірній

Буджет участі 2018

Міський голова Зіновій Андрійович про децентралізацію

Відеозвіт міського голови Зіновія Андрійовича та Надвірнянської міської ради за 2017 рік

 

 

 

Відеоархів

Децентралізація влади

01.02.2018

Керівництво міста взяло участь у тренінгу «Сучасні інструменти управління містом»

Враховуючи позитивний досвід в реалізації ініціатив з інноваційного врядування та розвитку електронної демократії, представники проекту «Розумне місто» 31 січня, в Коломийській міській раді провели тренінг для міських голів за темою: «Сучасні інструменти управління містом». Участь у заході взяли представники міст-партнерів Проекту, зокрема Надвірнянський міський голова Зіновій Андрійович, муніципальний координатор проектів Олег Антонюк та спеціалісти міської ради.

Тренінг провів експерт громадської організації «Розумне місто» Олександр Рябий. «Розумні міста» – це ті міста, які використовують інноваційні технології та інші засоби, щоб покращити якість життя, ефективність функціонування, надання послуг і підвищення конкурентоспроможності. В рамках даного заходу міські голови та голови ОТГ області, могли познайомитись із позитивним досвідом міст-партнерів Проекту, побачити реальну роботу онлайн сервісів та отримати можливість практичної роботи з інструментами електронного врядування в реальному часі з використанням Інтернет-платформи.

Під час тренінгу обговорили такі теми, як: сучасні системи управління містом на базі типових рішень на прикладі платформи «Розумне місто» (практика Петицій, практика заявка ЖКГ, відкритий Бюджет, відкриті фінанси, кабінет мешканця, діалог із владою, розумне ОСББ) та практикум з використання типових рішень (послуги ЦНАП у смартфоні, управління комунальним майном через смартфон, інцест-мапа он-лайн та очистка води міста).

Варто зазначити, що за підтримки спільного Проекту Євросоюзу та Програми розвитку ООН в Україні «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» (МРГ) 2016 року Надвірну на конкурсних засадах було обрано учасником проекту «Smart City». В рамках даного компоненту Надвірнянська міська рада спільно з громадською організацією «Надвірнянський туристично-інформаційний центр» розробила і стала переможцем проекту  “Надвірна – безпечне місто: встановлення системи відеоспостереження в громадських місцях міста”. Завдяки реалізації даного проекут в м.Надвірна  встановлено систему відеоспостереження (60 відеокамер) з метою забезпечення безпеки мешканцям та гостям міста, збереження комунального майна громади, попередження та оперативне реагування на правопорушення тощо.

Вверх