Опитування

Який би Ви підтримали напрямок проекту впровадження ІТ та мобільних технологій для покращення життєдіяльності міської інфраструктури населення, в рамках концепції «Розумні міста"

Дивитись результати

Loading ... Loading ...

Архіви новин

Електронні петиції

Електронні петиції

Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Асоціація міст України

Надвірнянські ресурси

Надвірнянська районна рада Надвірнянська районна державна адміністрація Відділ освіти Надвірнянської РДА

Гарячі телефони

КП «Надвірнянський житловик»

черговий - 26275

КП "Надвірнаводоканал"

диспетчер (робочі дні 8.00-17.00) - 29067

оператор водозабору (цілодобово) - 28474, 0673448010

черговий (вихідні та святкові дні) - 79806

КП "Надвірнакомунсервіс"

22248

робочі дні (8.00 - 17.00)

Безпечне місто

Оголошення

Актуальне відео

Надвірна – шлях до Карпат

Стерилізаційний пункт у дії

Капремонт системи водовідведення на Ломоносова, 5

Міський голова про зустріч з керівництвом ПАТ “Укрнафта”

Вирішення питання поводження з побутовими відходами

Переможці Бюджету участі 2018

Безпека в місті

Відеозвіт міського голови Зіновія Андрійовича та Надвірнянської міської ради за 2017 рік

 

 

 

Відеоархів

Децентралізація влади

14.09.2020

Художній пленер на території замку Краснодвір

Монументальні споруди в різні часи викликали захоплення у людей, надихали художників і поетів. Прагнення створити шедевр  відображалося в роботах майстрів, які вражали своєю красою.

Надвірнянська цитадель – замок Краснодвір, незвіданий, таємничий, краєвиди якого перенеслись на полотно кращих художників Прикарпаття. Кожен по-своєму зумів передати красу замку, дух старовини, який захоплює і зачаровує.

Минулими вихідними, коли наше місто святкувало День народження, на території Краснодвору  за участі художників Михайла Дейнеги, Уляни Худяк, Дмитра Угринюка, Тараса Угринчука, Олега Замори, Миколи Гаврилюка, Юрія Остафійчука, Юрія Боринця, Любомира Худяка успішно відбувся художній пленер, який вкотре показав, що мистецтво – це великий рушій для змін.

ГО «Надвірнянський туристично-інформаційний центр» в партнерстві з Надвірнянською художньою школою  організували даний захід та вперше провели в місті благодійний мистецький аукціон.

На захід завітали також народний депутат України Зіновій Андрійович, в.о.міського голови Тарас Пекарський, начальник відділу культури, молоді і спорту Надвірнянської РДА Олександр Зварчук, директор Надвірнянської художньої школи Жанна Бондаренко, викладачі навчального закладу та мешканці міста – справжні поціновувачі мистецтва.

В процесі аукціону було продано всі картини художників, а виручені кошти дадуть можливість продовжити археологічні та наукові дослідження замку Краснодвір.

Під час заходу Володимир Гринішак, директор ГО «Надвірнянський туристично-інформаційний центр», та народний депутат України Зіновій Андрійович вручили подяки всім учасникам пленеру.

 Всі заходи відбулися в рамках проекту «Ревіталізація замку Краснодвір: створення центру інтерпретації історії міста Надвірна», що реалізує громадська організація «Надвірнянський туристично-інформаційний центр»

Проект впроваджується в рамках Програми підтримки ініціатив місцевих карпатських громад, яку реалізує Єврорегіон «Карпати – Україна» в межах проекту “Карпатська мережа регіонального розвитку” спільно з Міністерством розвитку громад і територій України, Львівською, Закарпатською, Івано-Франківською, Чернівецькою обласними державними адміністраціями та фінансується за кошти Державного бюджету України, отримані на фінансування Програми підтримки секторальної політики – Підтримка регіональної політики України.

Вверх