Опитування

Який би Ви підтримали напрямок проекту впровадження ІТ та мобільних технологій для покращення життєдіяльності міської інфраструктури населення, в рамках концепції «Розумні міста"

Дивитись результати

Loading ... Loading ...

Архіви новин

Електронні петиції

Електронні петиції

Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Асоціація міст України

Надвірнянські ресурси

Надвірнянська районна рада Надвірнянська районна державна адміністрація Відділ освіти Надвірнянської РДА

Гарячі телефони

КП «Надвірнянський житловик»

черговий - 26275

КП "Надвірнаводоканал"

диспетчер (робочі дні 8.00-17.00) - 29067

оператор водозабору (цілодобово) - 28474, 0673448010

черговий (вихідні та святкові дні) - 79806

КП "Надвірнакомунсервіс"

22248

робочі дні (8.00 - 17.00)

Безпечне місто

Оголошення

Актуальне відео

Надвірна – шлях до Карпат

Стерилізаційний пункт у дії

Капремонт системи водовідведення на Ломоносова, 5

Міський голова про зустріч з керівництвом ПАТ “Укрнафта”

Вирішення питання поводження з побутовими відходами

Переможці Бюджету участі 2018

Безпека в місті

Відеозвіт міського голови Зіновія Андрійовича та Надвірнянської міської ради за 2017 рік

 

 

 

Відеоархів

Децентралізація влади

30.07.2020

Класичні мелодії лунали на території замку «Краснодвір»

Такого у Надвірній ще не було! Мистецтво переплелось із культурною спадщиною і вперше на території замку відбулася мистецька акція. Класична музика, професійне світло та старі руїни замку Краснодвір переплелись з метою промоції міста та локації Надвірнянського замку.

В рамках проєкту Надвірнянський замок «Краснодвір»: промоція через мистецтво», що реалізує громадська організація «Надвірнянський туристично-інформаційний центр», пройшов концерт  народного аматорського естрадно-духового оркестру Надвірнянського будинку культури під керівництвом Богдана Курильця.

«Збереження культурної спадщини та традицій міста Надвірна є важливим кроком на шляху до розвитку міста, переосмислення важливості знання та розуміння історії. Без традиції немає культури, без культури немає нації» – зазначив ініціатор концерту Олександр Зварчук.

Зіновій Андрійович, депутат Верховної ради України під час свого виступу на концерті зазначив: «Надзвичайно важливо пам’ятати свою багату історію та приділяти більше уваги просвітництву і популяризації культурної спадщини міста. Об’єднання зусиль громади, креативної молоді, працівників галузі культури та міської ради стануть запорукою ефективної охорони пам’яток міста та України. Кожна така акція сприяє усвідомленню значення спадщини в житті суспільства громадянами нашої держави та допоможе побудувати сучасну державу у відповідності до високих європейських стандартів».

На жаль, в умовах карантину організатори не могли зробити захід публічним, але запис концерту буде доступний в найближчий час.

“Нам потрібно зробити спадщину більш актуальною для місцевих громад. Якщо люди будуть вважати спадщину своєю власністю, якщо вони будуть цінувати її і відчувати зв’язок з нею, то вони будуть працювати заради її захисту, а музеї і спадщина стануть більш стійкими до зовнішніх впливів” – зазначив Володимир Гринішак, керівник проекту.

Ініціатива «Надвірнянський замок «Краснодвір»: промоція через мистецтво» реалізується громадською «Надвірнянський туристично-інформаційний центр» за співфінасування Національного Фонду на підтримку демократії (NED) в рамках проекту Агентства з розвитку приватної ініціативи «Спадщина для розвитку: підвищення громадської участі у збереженні та використанні потенціалу спадщини місцевих громад».

Партнерами проєкту є відділ культури, молоді та спорту Надвірнянської РДА та Надвірнянська міська рада.

Надвірнянський туристично-інформаційний центр є партнером Всеукраїнської Мережі ОГС GOHeritage!

#Nadvirna #Надвірна #Краснодвір #Krasnodvir #GoHeritage #NadvirnaPathToCarpathians

Вверх