Опитування

Який би Ви підтримали напрямок проекту впровадження ІТ та мобільних технологій для покращення життєдіяльності міської інфраструктури населення, в рамках концепції «Розумні міста"

Дивитись результати

Завантаження ... Завантаження ...

Архіви новин

Електронні петиції

Електронні петиції

Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Асоціація міст України

Надвірнянські ресурси

Надвірнянська районна рада Надвірнянська районна державна адміністрація Відділ освіти Надвірнянської РДА

Гарячі телефони

КП «Надвірнянський житловик»

черговий - 26275

КП "Надвірнаводоканал"

диспетчер (робочі дні 8.00-17.00) - 29067

оператор водозабору (цілодобово) - 28474, 0673448010

черговий (вихідні та святкові дні) - 79806

Безпечне місто

Оголошення

Актуальне відео

Надвірна – шлях до Карпат

Стерилізаційний пункт у дії

Капремонт системи водовідведення на Ломоносова, 5

Міський голова про зустріч з керівництвом ПАТ “Укрнафта”

Вирішення питання поводження з побутовими відходами

Переможці Бюджету участі 2018

Безпека в місті

Відеозвіт міського голови Зіновія Андрійовича та Надвірнянської міської ради за 2017 рік

 

 

 

Відеоархів

Децентралізація влади

16.02.2015

«Коляда-молитва за Україну»

                 Таку назву мав недільний концерт за участі муніципального камерного хору «Київ» під орудою відомого артиста, нашого земляка з Биткова, Шевченківського лауреата Миколи Гобдича та народного аматорського хору «Феліціо», яким керує талановита, творча людина і громадська діячка, депутат Надвірнянської міської ради Наталія Пришляк.

                 Концерт відбувся у рамках ІV фестивалю коляд «На Рождество…» у Прокатедральному соборі Благовіщення Пресвятої Діви Марії УГКЦ у Надвірній. Як зауважила Наталія Пришляк, минулоріч фестиваль не вдалося провести, бо половина хористів брали участь у Революції Гідності на столичному Майдані. І вже цьогоріч хотілося ствердно колядою завершити різдвяний цикл свят, піднявши патріотичний дух краян, а також піднести на вищий рівень хорове мистецтво України.

                 Надвірнянські хористи традиційно порадували високопрофесійним виконанням автентичних місцевих колядок. Митці з Києва подарували краянам буковинські коляди і непов­торне відчуття чистого, прекрасного і щасливого, що очікує кожен християнин від народження Месії.

                 Звісно, у нинішніх суворих реаліях єдине бажання миру об`єднує і віруючих, і тих, котрі ще сумніваються, і затятих атеїстів… Особливо це бажання загострили останні події минулого і цього тижнів, за якими стежив кожний, хто прагне жити у неподільній, цілісній і соборній Україні. Подеколи здавалося, що чорне крило великомаштабної війни ось-ось торкнеться всієї України. Та лише Всевишній може відвернути зло від багатостраждальної землі. Тому так щиро і безпристрасно у неділю лунали молитви і линули коляди на прославу Творця. Весь люд у Божому храмі просив опіки і здоров`я для наших захисників, котрі у цю мить на буремному сході ціною власного життя і здоров`я стримують наступ російських окупантів і найманців. Серед них – 38-річний Дмитро Тринога із Камінного, боєць першої танкової бригади. 22 січня він разом із побратимами допомагав вийти з оточення в Донецькому аеропорту нашим «кіборгам» – відважним козакам-характерникам. Бої виявились важкими. Але мужній краянин зумів не тільки вибратися з танка, що спалахнув полум`ям, а й допоміг врятуватися двом товаришам. І це при тому, що він отримав осколкове поранення рук і в додачу російський снайпер поцілив йому ще раз у руки, напевно, думаючи, що українець не зможе врятувати ні себе, ні побратимів. (Бо така вже тактика ворожого снайпера – влучати в життєво важливі точки, а коли воїн ще рухається, то, щоб уже остаточно знерухомити, попадати у верхні чи нижні кінцівки).

                  За героїчний вчинок у Донецькому аеропорту Президент України Петро Порошенко вручив танкістам високі державні нагороди. Зокрема, Дмитро Тринога удостоївся ордена «За мужність» ІІІ ступеня, про що вже розповідала «Народна Воля».

              – Сьогодні Дмитро перебуває на лікуванні в одному із медичних закладів Вінниці, – каже Наталія Пришляк. – Його руки – у критичному стані, але є шанси на порятунок. Поруч із ним – його дружина Наталія, котра дуже вболіває за здоров`я свого чоловіка – захисника України. А разом з нею – і ми всі. Під час позаминулотижневого концерту гурту «Світ любові» ми започаткували збір коштів на допомогу пораненому воїнові, про якого вперше дізналися від його односельця Володимира Пушкара. «На Рождество…» ми продовжили цю доброчинну справу. Зібрані кошти передали хороброму бійцю.
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Вверх