Опитування

Який би Ви підтримали напрямок проекту впровадження ІТ та мобільних технологій для покращення життєдіяльності міської інфраструктури населення, в рамках концепції «Розумні міста"

Дивитись результати

Завантаження ... Завантаження ...

Архіви новин

Електронні петиції

Електронні петиції

Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Надвірнянські ресурси

Надвірнянська районна рада Надвірнянська районна державна адміністрація Відділ освіти Надвірнянської РДА

Гарячі телефони

КП «Надвірнянський житловик»

черговий - 26275

КП "Надвірнаводоканал"

диспетчер (робочі дні 8.00-17.00) - 29067

оператор водозабору (цілодобово) - 28474, 0673448010

черговий (вихідні та святкові дні) - 79806

Безпечне місто

Оголошення

Актуальне відео

Надвірна – шлях до Карпат

Стерилізаційний пункт у дії

Капремонт системи водовідведення на Ломоносова, 5

Міський голова про зустріч з керівництвом ПАТ “Укрнафта”

Вирішення питання поводження з побутовими відходами

Переможці Бюджету участі 2018

Безпека в місті

Відеозвіт міського голови Зіновія Андрійовича та Надвірнянської міської ради за 2017 рік

 

 

 

Відеоархів

Децентралізація влади

05.09.2016

Комфорт і безпека надвірнянців – першочергове завдання міської влади

Одним із пріоритетних напрямків в роботі міської ради є зробити місто Надвірну безпечним містом, а це: облаштування вуличного освітлення, встановлення камер спостереження в місцях загального користування, обмежувачів швидкості руху, дорожня розмітка тощо. 

При проведенні робіт по відновленню дорожньої інфраструктури важливим є забезпечення безпеки пішоходів, особливо в місцях поблизу освітніх та соціальних закладів та на перехрестях, де спостерігається інтенсивне транспортне навантаження. Враховуючи вищевказане, при капітальному ремонті тротуарів цього року на двох перехрестях міста (Княгині Ольги-І.Франка та В.Великого-Котляревського), де спостерігається інтенсивний рух транспорту, встановлено огороджувальні конструкції (турнікети).

З метою підвищити відсоток безпеки руху пішоходів, а особливо дітей, нещодавно встановлено додаткові огороджувальні конструкції (турнікети) на тротуарі на перехресті біля Надвірнянської ЗОШ №3. Також минулого тижня на даному перехресті облаштовано бруківкою ще частину тротуару та встановлено нові бордюри. Всі роботи проходять під чітким контролем працівників технічного нагляду та керівництва міста.

Минулого місяця, за ініціативи міського голови Зіновія Андрійовича, на проїжджій частині вул.Мазепи силами КП «Надвірнакомунсервіс» було встановлено 2 обмежувачі швидкості руху автотранспорту, з метою забезпечення безпечного руху пішоходів, а особливо дітей, оскільки по вул.Мазепи спостерігається інтенсивних рух транспорту та розміщені такі навчальні заклади, як Надвірнянська ЗОШ №2, ДНЗ «Сніжинка» та Надвірнянська музична школа.

На сьогодні в місті надалі проводять будівництво пішохідної частини дороги. Нещодавно здійснено капітальний ремонт частини тротуару по вул.Кн.Ольги. Проведення даних робіт стало необхідним, оскільки на цій ділянці дороги спостерігається інтенсивних рух пішоходів, в зв’язку з тим, що поблизу розміщена зона відпочинку ім.Н.Яремчука. При будівництві тротуарів також встановлюють пандуси та опуски з метою створення належних і комфортних умов для людей з обмеженими фізичними можливостями.

На сьогодні в місті активно триває робота по відновленню дорожньої інфраструктури і на інших об’єктах. Це в основному будівництво вулиць та облаштування бруківкою прибудинкових територій як в центральній частині міста, так і в мікрорайонах Ломоносова та Руднєва.

Перехрестя вулиць Володимира Великого – Котляревського

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Тротуар по вул.Княгині Ольги

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Вверх