Опитування

Який би Ви підтримали напрямок проекту впровадження ІТ та мобільних технологій для покращення життєдіяльності міської інфраструктури населення, в рамках концепції «Розумні міста"

Дивитись результати

Завантаження ... Завантаження ...

Архіви новин

Електронні петиції

Електронні петиції

Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Надвірнянські ресурси

Надвірнянська районна рада Надвірнянська районна державна адміністрація Відділ освіти Надвірнянської РДА

Гарячі телефони

КП «Надвірнянський житловик»

черговий - 26275

КП "Надвірнаводоканал"

диспетчер (робочі дні 8.00-17.00) - 29067

оператор водозабору (цілодобово) - 28474, 0673448010

черговий (вихідні та святкові дні) - 79806

Безпечне місто

Оголошення

Актуальне відео

Надвірна – шлях до Карпат

Стерилізаційний пункт у дії

Капремонт системи водовідведення на Ломоносова, 5

Міський голова про зустріч з керівництвом ПАТ “Укрнафта”

Вирішення питання поводження з побутовими відходами

Переможці Бюджету участі 2018

Безпека в місті

Відеозвіт міського голови Зіновія Андрійовича та Надвірнянської міської ради за 2017 рік

 

 

 

Відеоархів

Децентралізація влади

17.11.2016

КП «Надвірнаводоканал» проводить капітальний ремонт внутрібудинкових мереж водопостачання житлового фонду міста

Житловий фонд міста Надвірна налічує сьогодні 174 багатоповерхові будинки, які були побудовані ще в 60-80 рр. минулого століття. Для покращення рівня життя та умов проживання  Надвірнянською міською радою регулярно проводяться роботи  по технічному переоснащенню, модернізації та ремонту житлового фонду міста, що в свою чергу підвищує рівень якості надання житлово-комунальних послуг. До таких робіт належить і забезпечення належного та якісного постачання питної води в багатоповерхові будинки.

Щороку Планом соціально-економічного розвитку керівництво міської ради та КП «Надвірнаводоканал» визначають перелік будинків, де є необхідним проведення капітального ремонту внутрішньобудинкових мереж водопостачання. Пріоритетними обирали ті будинки, в яких мережі вже фізично зносились, морально застаріли і пропускна спроможність труб є на низькому рівні.

Цього року силами КП «Надвірнаводоканал» здійснено такі роботи в будинках №5, 7 та 8 по вул.Княгині Ольги та №6 по вул.Грушевського. Нещодавно завершено роботи по капітальному ремонту внутрішньобудинкових мереж водопостачання будинків по вул.Руднєва, 21 та Котляревського, 5,  а саме: замінено старі фізично зношені стальні труби на поліетиленові, які не піддаються корозії і є достатньо міцними. Минулого тижня проведено утеплення труб в підвалах даних будинків. Виконання даних робіт дозволить покращити тиск води, мінімізує втрати та унеможливить виникнення аварійних ситуацій.

Наступним будинком, в якому цього року планують провести роботи по ремонту внутрішньобудинкових мереж водопостачання є будинок №10 по вул.М.Черемшини.

Вверх