Опитування

Який би Ви підтримали напрямок проекту впровадження ІТ та мобільних технологій для покращення життєдіяльності міської інфраструктури населення, в рамках концепції «Розумні міста"

Дивитись результати

Завантаження ... Завантаження ...

Архіви новин

Електронні петиції

Електронні петиції

Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Надвірнянські ресурси

Надвірнянська районна рада Надвірнянська районна державна адміністрація Відділ освіти Надвірнянської РДА

Гарячі телефони

КП «Надвірнянський житловик»

черговий - 26275

КП "Надвірнаводоканал"

диспетчер (робочі дні 8.00-17.00) - 29067

оператор водозабору (цілодобово) - 28474, 0673448010

черговий (вихідні та святкові дні) - 79806

Безпечне місто

Оголошення

Актуальне відео

Надвірна – шлях до Карпат

Стерилізаційний пункт у дії

Капремонт системи водовідведення на Ломоносова, 5

Міський голова про зустріч з керівництвом ПАТ “Укрнафта”

Вирішення питання поводження з побутовими відходами

Переможці Бюджету участі 2018

Безпека в місті

Відеозвіт міського голови Зіновія Андрійовича та Надвірнянської міської ради за 2017 рік

 

 

 

Відеоархів

Децентралізація влади

08.02.2018

Майбутнє житлового фонду міста за ОСББ

На сьогодні переважна частина житлового фонду міста є комунальною власністю. Функції з експлуатації та утримання житла здійснює в м.Надвірна  КП «Надвірнянський житловик».  Варто віддати належне даному комунальному підприємству, силами якого щороку, регулярно проводяться роботи поточного та капітального характеру з метою створення належних умов проживання мешканців Надвірної в багатоквартирних будинках.

Останнім часом в м.Надвірна спостерігається активний процес створення об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ). Зокрема за останні 2 роки створено 11 нових  ОСББ. Всього на території нашого міста функціонує 32 таких об’єднань. Враховуючи вищевказане, одним з пріоритетних напрямків в діяльності міської ради є повна підтримка новостворених ОСББ. Розпорядженням міського голови в міській раді створено ресурсний центр громад, головною метою якого є надання юридичної, технічної та адміністративної допомоги новоствореним ОСББ, їх консультування,  планування, координування, впровадження та моніторинг діяльності організацій громад та ОСББ для впровадження громадських ініціатив на території міста Надвірна. Крім того, вже другий рік поспіль в бюджеті міста передбачено кошти на підтримку саме новостворених об’єднань.

Враховуючи ті переваги, які отримує ОСББ, жильці будинку №18 по вул.М.Черемшини в серпні 2016 року створили об’єднання (голова ОСББ Зіняк Тарас Мирославович) та взяли на себе відповідальність у здійсненні самостійної господарської діяльності в своєму будинку. Даний будинок побудований підприємством НГВУ ”Надвірнанафтогаз” та введений в експлуатацією в кінці 90-х – поч.2000-х рр. Будинок налічує 96 квартир (10 під’їздів), в яких проживає близько 290 мешканців.

В рамках програми Надвірнянської міської ради по підтримці ОСББ, об’єднанню співвласників багатоквартирного житлового будинку «Нафтовик 2016» в 2017 році було надано кошти на проведення робіт по заміні  40 вікон та 10 дверей в місцях загального користування, завдяки чому підвищено рівень енергозбереження, зменшено видатки на енергетичні ресурси та покращено естетичний вигляд будинку. Крім того, силами КП «Надвірнакомунсервіс» частково облаштовано мережу зовнішнього освітлення прибудинкової території, а саме встановлено додатково 3 опори вуличного освітлення.

В 2017 році також було створено нове об’єднання співвласників – «Франка 10» (Франка,10). В кінці 2017 року підрядною організацією за кошти міської ради, в рамках підтримки новостворених ОСББ, було проведено заміну вікон на енергозберігаючі в усіх під’їздах будинку. Варто зазначити, що в минулому році також було облаштовано бруківкою частину прибудинкової території даного будинку, а саме: входи у під’їзди та під’їзну дорогу.

Крім того, міською радою в минулому році було надано фінансову допомогу ОСББ «Франка- 12», в рамках якої проведено капремонт фальш даху та заміну вікон на сходових клітках усіх під’їздів і дверей в місцях загального користування.

Варто наголосити, що в Плані соціально-економічного розвитку на 2018 рік передбачено кошти для співфінансування робіт для покращення умов проживання в будинках, де є вже створені або будуть створені в 2018 році об’єднання співвласників, а це облаштування прибудинкових територій, заміна вікон та дверей в місцях загального користування, капітальний ремонт мереж, покрівлі даху, фасаду та ін.

Будинок №18 по вул.М.Черемшини

Будинок №10 по вул.Франка

Вверх